• Çağrı Merkezi : 0 530 565 40 40 |
    Whatsapp Destek : 0 532 708 48 54
Play Off
A.C. NOVELLO 1-3 BLACKJACK FC
Play Off
23 Temmuz 2023 · MEGA CENTER
Hakem : Emrah HALİLOVİÇ · Gözlemci : Anıl SÜREK

BLACKJACK RUHU GERİ DÖNDÜ !

BLACKJACK RUHU GERİ DÖNDÜ ! 27.07.2023 | 11:45
NOVELLO İÇİN SEZON SONU

LİG MARATONU PLAY OFF ÇEYREK FİNAL MAÇINDA BAYRAMPAŞA MEGA CENTER HALI SAHA TESİSLERİNDE SEZONU ÜÇÜNCÜ SIRADA TAMAMLAYAN AC NOVELLO EKİBİ İLE D GRUBUNUN LİDER TAKIMI FC BLACKJACK TAKIMLARI KARŞI KARŞIYA GELDİ.

ÇEYREK FİNALLERİN SON MAÇI OLAN BU MAÇTA İKİ GÜÇLÜ EKİP NOVELLO VE BLACKJACK TAKIMI KARŞI KARŞIYA GELDİLER. SON FİNALİST NOVELLO TAKIMI BU SEZON ŞAMPİYON OLMAK İÇİN HER ŞEYİNİ VERİYORDU SAHAYA. BLACKJACK EKİBİ İSE ESKİ GÜNLERİNE TAM OLARAK BU SEZON DÖNERKEN TEK HEDEFLERİ ŞAMPİYONLUKTU. MAÇA İYİ BAŞLAYAN EKİP BLACKJACK TAKIMI OLDU. ÖZELLİKLE İLK YARI GENELİNDE RAKİBİNDEN DAHA İYİ BİR OYUN OYNAYAN BLACKJACK TAKIMI GOLLERİDE BERABERİNDE BULDU. İLK GOL TAKIMIN FORVETİ ERDEM ONATTAN GELDİ. İLK YARININ SONLARINDA İSE BLACKJACK KAPTANI ORHAN İLE 1 GOL DAHA BULDU VE İLK YARI 2-0 TAMAMLANDI.İKİNCİ YARIDA NOVELLO TAKIMI SKORUNDA VERDİĞİ ETKİYLE Bİ KAÇ DEĞİŞİKLİK YAPARAK BAŞLADILAR. DEĞİŞİKLİKLER İYİ GELDİ VE BASKIYI İYİCE ARTTIRDILAR. MAÇIN SONLARINA DOĞRU ARADIKLARI GOLÜ BULAN EKİP İÇİN ZAMAN DARALIYORDU. SKOR 2-1 OLMUŞTU. BERABERLİK GOLÜ ARAYAN EKİP O GOLÜ BİR TÜRLÜ BULAMADI. BLACJACK KALECİSİ ERDAL NOVELLO TAKIMINA GOL İZNİ VERMİYORDU BU DAKİKALARDA. KONTRA ATAKLARLA GOL ARAYAN BLACKJACK SON DAKİKA'DA YİNE ERDEM ONAT İLE GÜLDÜ VE SKORU 3-1 YAPTI. BU GOLDEN SONRA MAÇIN SON DÜDÜĞÜ GELDİ VE BLACKJACK TAKIMI SON FİNALİST NOVELLOYU 3-1 MAĞLUP EDEREK KUPANIN DIŞINA İTTİ. 
AC NOVELLO TAKIMINA GÖSTERDİKLERİ MÜCADELE VE İYİ OYUNDAN DOLAYI TEŞEKKÜR EDER YENİ SEZONDA BAŞARILAR DİLERİZ. FC BLACKJACK TAKIMINA İSE YARI FİNAL KARŞILACAKLARI NEW MODA MÜCADELESİNDE BAŞARILAR DİLERİZ.

Yukarı