• Çağrı Merkezi : 0 530 565 40 40 |
    Whatsapp Destek : 0 532 708 48 54

YILDIZLAR FARKLA KAZANDI!!

YILDIZLAR FARKLA KAZANDI!! 22.11.2022 | 16:01
SAN MARİNO PUANSIZ BAŞLADI

LİGMARATONU HALI SAHA LİGİ 2022 YAZ SEZONU PLAY OFF C GRUBU 2.HAFTA MAÇINDA YILDIZLARVE SAN MARİNO TAKIMLARI KARŞI KARŞIYA GELDİ.

MAÇA İYİ ETKİLİ VE ÖNDEPRES İLE BAŞLAYAN EKİP YILDIZLAR OLDU. GÖKHANIN GOLÜ İLE MAÇA ÖNDE BAŞLAMAYIBAŞARAN EKİP HIZ KESMEDEN DEVAM ETTİ. RAKİP ALANA İYİ YAYILAN VE İYİPOZİSYONLARA GİREN EKİP ERHAN VE MEHMET İLE GOLLER BULARAK FARKI AÇMAYIBAŞARDI. MAÇA YAVAŞ BİR GİRİŞ YAPAN SAN MARİNO EKİBİ İLK YARIDA ÖZELLİKLEİSTEDİĞİ OYUNU SERGİLEYEMEDİ. KOPUK VE DAĞINIK BİR GÖRÜNTÜ ÇİZMELERİNE RAĞMENALPER İLE RAKİP KALEYİ TEHDİT ETMEYİ BAŞARDILAR. İLK YARI YILDIZLARIN 5-0ÜSTÜNLÜĞÜ İLE NOKTALANDI.

İKİNCİYARIYA DA İYİ BAŞLAYAN EKİP YİNE YILDIZLAR OLDU. ERHAN VE TURGUT İLE GOLLERBULARAK FARKI GİDEREK AÇMAYA BAŞLADILAR. YEDİĞİ GOLLERDEN SONRA SKOR OLARAKKOPSA DA OYUN OLARAK KOPMAYAN BİR SAN MARİNO VARDI İLK YARIYA NAZARAN İKİNCİYARI DAHA DERLİ TOPLU VE RAKİP KALEDE TEHDİT YARATMAYA DEVAM EDEN EKİP ONUR VEALPER İLE RAKİP KALEYİ YOKLAMAYA DEVAM ETTİ. GELİŞTİRDİĞİ 2 GÜZEL ATAKTAALPERİN ATTIĞI 2 GOLLE DE SKORU BULMAYI BAŞARDILAR VE MAÇIN SKORUNUBELİRLEDİLER. MAÇ YILDIZLARIN 8-3 ÜSTÜNLÜĞÜ İLE SONUÇLANDI.


          LİGMARATONU AİLESİ OLARAK İKİ TAKIMADA SAHADA GÖSTERDİKLERİ MÜCADELE İÇİNTEŞEKKÜREDİYOR, KALAN GRUP MAÇLARINDA BAŞARILAR DİLİYORUZ.

 

Yorumlar

  • Henüz herhangi bir yorum yapılmamış.

Yukarı