• Çağrı Merkezi : 0 530 565 40 40 |
    Whatsapp Destek : 0 532 708 48 54

YENİKÖY'DEN RAHAT GALİBİYET!

YENİKÖY'DEN RAHAT GALİBİYET! 22.11.2022 | 16:12
SURİÇİ ERKEN VEDA EDEBİLİR

LİGMARATONU HALI SAHA LİGİ 2022 YAZ SEZONU PLAY OFF C GRUBU 2.HAFTA MAÇINDA SURİÇİ VE YENİKÖY SK TAKIMLARI KARŞI KARŞIYAGELDİ.

MAÇ İKİ TAKIMIN BİRBİRİNİYAVAŞ YAVAŞ TARTMASI İLE BAŞLADI. İLK ATAKLAR VE TEHLİKELER YENİKÖYDEN GELDİ.BATUHANIN ATTIĞI 2 GÜZEL GOLLE MAÇTA HEMEN 0-2 ÖNE FIRLAMAYI BAŞARDI. ARDINDANHEMEN GÜZEL BİR GOL İLE CEVAP FURKAN’DAN GELDİ. YENİKÖY ÖZELLİKLE İLERİDEYAPTIĞI YÜKSEK PRES İLE TOPU KAPIP DİREK KALEYE GİTME KONUSUNDA BAŞARILI BİRMAÇ GEÇİRDİ ORTA SAHANIN DA ÜSTÜNLÜĞÜNÜ ALINCA ARD ARDA GOLLER BULMAYA DEVAMETTİ. 1 KİŞİ EKSİK KALMASINA RAĞMEN SURİÇİ RAKİP KALEYİ TEHDİT ETMEYE DEVAMETTİ. İLK YARININ SKORU 1-3 YENİKÖY’ÜN LEHİNE BİTTİ.

İKİNCİYARIYA FIRTINA GİBİ GİREN EKİP YENİKÖY OLDU. YUNUS VE BATUHAN’IN HÜCÜMDA HARİKAOYUNU İLE FARKI AÇMAYA BAŞARDILAR. EKSİK OLDUĞU İÇİN İLERDE ÇOĞALAMAYAN SURİÇİEKİBİ ÖZELLİKLE SERDAR VE BARIŞ İLE HÜCÜMDA BİR ŞEYLER ÜRETMEYE ÇALIŞTILAR.GÜZEL 2YE 1LER İLE RAKİP KALEYE GELEREK TEHDİT YARATMAYI BAŞARDILAR VE GOLLERDE BULDULAR İKİNCİ YARI İLK YARIYA NAZARAN DAHA DÜŞÜK TEMPODA VE YOĞUNLUKTAGEÇTİ. İRFAN VE ŞAFAK İLE DE GOLLER BULAN YENİKÖY MAÇI DA 3-8 KAZANMAYIBAŞARDI.


          LİGMARATONU AİLESİ OLARAK İKİ TAKIMADA SAHADA GÖSTERDİKLERİ MÜCADELE İÇİNTEŞEKKÜREDİYOR, KALAN GRUP MAÇLARINDA BAŞARILAR DİLİYORUZ.

 

Yorumlar

  • Henüz herhangi bir yorum yapılmamış.

Yukarı