• Çağrı Merkezi : 0 530 565 40 40 |
    Whatsapp Destek : 0 532 708 48 54
JOGA BONİTO 15-9 Jet Spor
Süper Lig
28 Kasım 2019 · HİDAYET TÜRKOĞLU
Hakem : Celil DEMİR · Gözlemci : Zafer GÜL

YENİ LİDER JOGA BONİTO

YENİ LİDER JOGA BONİTO 29.11.2019 | 15:00

LİG MARATONU HALI SAHA LİGİ 2019-2020 SEZONU 18. HAFTA MÜCADELESİNDE BAYRAMPAŞA HİDAYET TÜRKOĞLU SPOR KOMPLEKSİNDE HAFTAYA İKİNCİ SIRADA GİREN JOGA BONİTO VE İLK MAÇINDA SAHADAN ÜZÜLEREK AYRILAN GENÇ OSMAN TAKIMLARI KARŞI KARŞIYA GELDİ.

MAÇIN İLK DÜDÜĞÜNDEN SON BİTİŞ DÜDÜĞÜNE KADAR BASKILI BAŞLAYAN VE BU OYUNUNU SON DAKİKAYA KADAR SÜRDÜREN JOGA BONİTO OLDU.

GENÇ OSMAN İLK DAKİKALARDA TUTUK BAŞLADIĞI MÜCADELEYE SONRADAN AĞIRLIĞINI KOYMAYI BAŞARSA BİLE İLK DAKİKALARDA GELEN 4 FARKLI SOKURU KAPATMAK KOLAY OLMADI.

HER GEÇEN HAFTA TEMPOSUNU YÜKSELTMEYİ BAŞARMASINA RAĞMEN KADRO İSTİKRARINI KORUYAMAYAN JOGA BONİTO TAKIMININ EN BÜYÜK SORUN OLARAK GÖZLERDEN KAÇMAZKEN GENÇ OSMAN TAKIMI İSE YENİ BAŞLADIĞI SEZONA İLK İKİ MAÇINDA SKOR OLARAK KÖTÜ SONUÇ ALSA BİLE OYNADIĞI OYUN VE GÖSTERDİĞİ MÜCADELE İLE İLERİSİ İÇİN BÜYÜK UMUT VADETTİ.

GECENİN MAÇINA GELİNCE BİR BİRİNDEN KLAS GOLLERE HAREKETLERE VE KARŞILIKLI CENTİLMEN OLAYLARA SAHNE OLDU. MAÇIN SKORUNDAN ÇOK FAİR PLAY RUHUNU ÖN PLANDA TUTAN İKİ TAKIMIZ TEBRİK VE TAKDİRİ HAK EDERKEN SAHAYA İKİ TAKIMIN TOPLAM 24 GOLÜ DAMGA VURDU.

EN CAN ALICI GOL İSE İLK YARININ SON GOLÜ OLAN EGE'NİN KAFA VURUŞUYDU. İLK YARININ SON DAKİKASINDA KÖŞE VURUŞU KAZANAN JOGA BONİTO TAKIMINDA TOPUN BAŞINA GEÇEN RESUL ŞIK BİR RABONA VURUŞUYLA TOPU EGE İLE BULUŞTURURKEN BAŞARALI ORTA SAHA KALABALIK SAVUNMA ARASINDA TOPA ÇOK İYİ YÜKSELDİ VE KLAS BİR GOLLE İLK YARIYI TAMAMLADI.

İLK YARISINDA OLDUĞU GİBİ MAÇIN İKİNCİ YARISI DA KARŞILIKLI GOLLERLE GEÇERKEN İLK YARININ HEMEN BAŞINDA YAKALADIĞI 4 GOLLÜK AVANTAJI İYİ KULLANAN JOGA BONİTO MAÇIN SONUNDA DA SAHADAN 6 FARKLI GALİP GELEREK HANESİNE HEM ÖNEMLİ BİR 3 PUAN HEMDE AVERAJLA LİDERLİK KOLTUĞUNA OTURMAYI BAŞARDI.


 MAÇIN GENİŞ ÖZETİ 

JOGA-BONiTO
TURGAY   7
EGE   7
HAMİ   9
SERCAN   8
CANER   8
RESUL   8
birkan gül  KAPTAN BU AKSAM ÇOK TUTUK BIR OYUN ORTAYA KOYARAK HAYAL KIRIKLIGI YARATTI ÇOK FAZLA TOP EZMESI ARKADASLARINI ZAMAN ZAMAN OYUNDAN DÜSÜRDÜ 7
Jet-Spor
ŞAKİR   7
ORHAN   7
SELÇUK   8
AHMET   7
VOLKAN   7
ALİ   7
ŞİRİN   7

Yorumlar

  • Henüz herhangi bir yorum yapılmamış.

Yukarı