• Çağrı Merkezi : 0 530 565 40 40 |
    Whatsapp Destek : 0 532 708 48 54
YAPMA YA FC 1-3 BOZOĞLAK SPOR
Süper Lig
21 Ocak 2022 · MEGA CENTER
Hakem : Cem TEMİZEL · Gözlemci : Emircan YAPRAK

YAPMA YA DEDİLER BOZOĞLAK YAPTI!

YAPMA YA DEDİLER BOZOĞLAK YAPTI! 22.01.2022 | 04:41
ALTIDIR ALTI RAKİPLERİN ELİ BOŞTA KALDI

LİG MARATONU 2022 SEZONU 19. HAFTA MÜCADELESİNDE MEGA CENTER HALI SAHA TESİSLERİNDE BOZOĞLAK SPOR İLE YAPMA YA FC KARŞILAŞTI.


YAPMA YA FC TOPLADIĞI PUANLARLA HEM 25 PUANI GEÇTİ HEM DE İLK 4'E KENDİNİ ATMIŞTI. BOZOĞLAK SPOR İSE ÇOK KÖTÜ GİDİŞAT SÜRDÜRÜRKEN BİR ŞEYLERİ YOLUNA KOYMUŞ VE BU MAÇA ÇIKMADAN ARKA ARKAYA 5 GALİBİYET ALARAK MORALLENMİŞTİ.

MAÇIN İLK DÜDÜĞÜYLE KLASİK YAPMA YA FC TAKIMI KALESİNDE GOLÜ GÖRDÜ. SON ZAMANLARDA TURNUVANIN EN GÜZEL GOLLERİNDEN BİRİNİ ATTI CANER. CEZA SAHASI DIŞINDAN ATTIĞI RÖVEŞATA GOLÜYLE GECEYE JENERİKLİK BİR GOL BIRAKAN CANER, AYNI ZAMANDA BOZOĞLAK'I 1-0 ÖNE GEÇİRDİ. BU GOLDEN SONRA YAPMA YA FC TOPUN HAKİMİYETİNİ ELİNE ALAN TARAFTI. BASİT PAS HATALARI TAKIMIN UYUMUNU BOZSA DA POZİSYONLARA GİRMEYİ BAŞARAN YAPMA YA GOLÜ BULMAYI İSE BAŞARAMADI. SİNAN'IN ARA PASINDA SAVUNMA ARKASINA İYİ KOŞU YAPAN CANER FARKI İKİYE ÇIKARDI. İLK YARININ SONLARINDA ABDULLAH FARKI 1'E İNDİRİP İKİNCİ YARI İÇİN TAKIMI ADINA UMUT IŞIĞI YAKTI.

İKİNCİ YARI İSE TAMAMİYLE KONTRA ATAK FUTBOLUNU BENİMSEYİP KOMPAKT SAVUNMA YAPAN BOZOĞLAK SPOR VARDI. HER NE KADAR ÇOK POZİSYON VERMEMEYE ÇALIŞSALAR DA YAPMA YA FC KARŞISINDA SITKI'YI GÖRDÜ. SITKI HİÇBİR POZİSYONDA HATA YAPMAZKEN TAKIMINI OYUNDAN DÜŞTÜĞÜ ZAMANLARDA AYAKTA TUTMAYI BAŞARDI. YAPMA YA FC TAKIMI GOLÜ BİR TÜRLÜ BULAMAZKEN SON DAKİKALARDA GERİLEN YAPMA YA FC OYUNCULARINDAN SUAT KIRMIZI KART GÖRDÜ VE TAKIMINI EKSİK BIRAKTI. EKSİK OLMASINA RAĞMEN BASKISINI SÜRDÜREN YAPMA YA FC  TAKIMI GOLÜ BULAMADI VE OYUNA SONRADAN GİREN BOZOĞLAK SPOR'UN 10 NUMARASI ŞİFO KLAS BİR VURUŞ İLE TAKIMINA 4 PUANI GETİRDİ. TAKIM OLARAK İYİ OYNAYAN BOZOĞLAK SPOR ALKIŞI HAK EDERKEN KUŞKUSUZ ASLAN PAYI SITKI'NIN OLDU. YAPMA YA FC İYİ BİR MAÇ GEÇİRSE DE ERKEN GOL YEME SORUNUNU ARTIK ÇÖZMELİ.

SON ZAMANLARIN EN KEYİFLİ MAÇLARINDAN BİRİSİ OLAN VE BU ZEVKİ BİZE YAŞATAN İKİ TAKIMA DA TEŞEKKÜR EDERİZ.

Yorumlar

  • Henüz herhangi bir yorum yapılmamış.

Yukarı