• Çağrı Merkezi : 0 530 565 40 40 |
    Whatsapp Destek : 0 532 708 48 54
ORTAKLAR 6-5 MÖRÜ SPOR
Süper Lig
28 Kasım 2019 · MEGA CENTER
Hakem : Cem TEMİZEL · Gözlemci : Emircan YAPRAK

YAHYA'NIN GECESİNDE KAZANAN ORTAKLAR

YAHYA'NIN GECESİNDE KAZANAN ORTAKLAR 29.11.2019 | 01:42

LİG MARATONU HALI SAHA LİGİ 2019-2020 SEZONU 18. HAFTA MÜCADELESİNDE BAYRAMPAŞA MEGA CENTER HALI SAHA TESİSLERİNDE ORTAKLA VE MÖRÜ SPOR TAKIMLARI KARŞI KARŞIYA GELDİ.


MÜSABAKAYA HER İKİ TAKIM DA MUTLAK 3 PUAN DÜŞÜNCESİYLE BAŞLADI.MAÇIN HEMEN BAŞINDA ORTAKLAR TAKIMDA HAKAN SAVUNMANIN HATASINI AF ETMEDİ VE TAKIMINI 1-0 ÖNE GEÇİREN TARAF OLDU VE ADETA MAÇA 1-0 ÖNDE BAŞLADILAR.  ORTAKLAR TAKIMI ÜST SIRALARI ZORLAMA PLAY-OFF İÇİN ÜST GRUPLARA GİRMEK İÇİN ÇOK ÇABALIYORDU. MÖRÜ TAKIMI İSE 3 PUANI ALMA VE PLAY-OFF GRUPLARINA 1 ADIM DAHA YAKLAŞMAK İSTİYORDU.

ORTAKLAR TAKIMINDA ÖNCE CENGİZ ÇIKTI SAHNEYE BU GOLE CEVAP GECİKMEDİ VE RESÜL İLE FARKI 1 ' E İNDİRDİLER. BU GOLDEN SONRA ADETA YAHYA SHOW İZLEDİK DESEK YALAN OLMAZ PROFESYONEL FUTBOLCULARA ADETA MEYDAN OKUDU ÖNCE 3 KİŞİYİ GEÇTİ ÇAPRAZDAN HARİKA ŞUTUNDA TOPU AĞLARA GÖNDERDİ. TANJU İSE ADETA TAKIMIN BEYNİ GİBİ ALDI VERDİ TAKIMINI RAHATLATTI ASİSTLER YAPTI. İLK YARI 3-1 ORTAKLAR ÜSTÜNLÜĞÜ İLE SONA ERDİ.

İKİNCİ YARI KAPTAN HAKAN BİR KEZ DAHA SAHNEYE ÇIKTI VE FARKI 3 ÇIKARAN İSİM OLDU. SONRA YAHYA FRİKİKTEN HARİKA GOLÜ İLE SKORU İYİCE AÇTI 1 DAKİKA SONRA YİNE YAHYA ÇIKTI VE ADETA RAKİP SAVUNMA DURDURMAK BİLEMİYORDU. BU GOL İLE İYİCE RAHATLAYAN ORTAKLAR TAKIMI ASLINDA RAHATLAMAK İYİ OLMADIĞINI GÖSTERDİLER. MÖRÜ SPOR ÜST ÜSTE BULDUKLARI GOL İLE FARKI BİR ANDA 1 ' E İNDİRDİLER VE ORTAKLAR TAKIMI NEYE UĞRADIĞINI ŞAŞIRDI ADETA. SON SANİYESİNE KADAR SEYİR ZEVKİ MÜKEMMEL MAÇTI. SON SANİYEDE KULLANILAN FAUL ' Ü KALECİ CAN KULLANDI ORTAKLAR TAKIMININ KALECİSİ EREN BOŞA ÇIKTI FARUĞUN KAFASI ÖNCE DİREK SONRA ÇİZGİDEN ÇIKTI DÖNEN TOP YİNE MÖRÜ SPOR OYUNCULARINDA KALDI VE ŞUTU BİR KEZ DAHA DİREKTEN DÖNÜNCE ORTAKLAR TAKIMI DERİN BİR NEFES ALDI VE MÜCADELEYİ 6-5 KAZANAN TARAF OLDU.

HER İKİ TAKIMA DA GÖSTERDİKLERİ CENTİLMEN DAVRANIŞLARINDAN DOLAYI TEŞEKKÜR EDER PLAY-OFF LAR ÖNCESİ HER İKİ TAKIMA DA BAŞARILAR DİLERİZ.


 MAÇIN GENİŞ ÖZETİ 

MAÇIN ÖZET GÖRÜNTÜLERİ GÜN İÇERİSİNDE YOUTUBE KANALIMIZA YÜKLENECEKTİR. 

ORTAKLAR
EREN   8
CENGİZ   8
MELİH   8
YAHYA   10
TANJU   9
Hakan Ozarslan  KAPTAN BUGÜN ÇOK ISTEKLIYDI ÜST SIRALARA ÇIKMAK IÇIN ELINDEN GELENI YAPTI 2 GOL ATTI 9
CİVAN   8
MAHMUT   7
HAKAN   7
MoRu-SPOR
CAN   7
OSMAN   7
FARUK   8
EŞREF   8
MAMİ   7
RESÜL   8
SÜHA   7

Yorumlar

  • Henüz herhangi bir yorum yapılmamış.

Yukarı