• Çağrı Merkezi : 0 530 565 40 40 |
    Whatsapp Destek : 0 532 708 48 54
YEŞİL DADAY 8-4 KORONA SPOR FC
Süper Lig
12 Mart 2020 · MEGA CENTER
Hakem : Cem TEMİZEL · Gözlemci : Zafer GÜL

VİRÜS ONLARI ZORLAMADI

VİRÜS ONLARI ZORLAMADI 13.03.2020 | 10:30
YEŞİL DADAY'DAN VİRÜSE ÖNLEM

LİG MARATONU HALI SAHA LİGİ 20149/2020 SEZONU 8. HAFTA MÜCADELESİNDE BAYRAMPAŞA MEGA CENTER HALI SAHA TESİSLERİNDE YEŞİL DADAY VE KORONA SPOR FC TAKIMLARI KARŞI KARŞIYA GELDİ.

MAÇA ÇOK HIZLI BAŞLAYAN KORONA SPOR FC TAKIMI OLDU. SOL KANATTAN CUMHUR'UN ARKA DİREĞE GÖNDERDİĞİ TOPA UĞUR HAMLE YAPTI VE DÜZGÜN BİR VURUŞLA TAKIMINI 1-0 ÖNE GEÇİRDİ. YEDİĞİ GOLE FAZLA GEÇMEDEN BİR DAKİKA SONRA KARŞILIK VEREN YEŞİL DADAY TAKIMI GOLCÜSÜ ÖZER İLE SKORU EŞİTLEMEYİ BAŞARDI.

MAÇIN TEMPOSU İLK DAKİKALARDAN YÜKSEK OLACAĞI BELLİ OLURKEN İKİ TAKIM OYUNCULARI BİRAN OLSUN HİÇ DURMADI.DAKİKALAR 5'İ GÖSTERDİĞİNDE YUSUF TAKIMINI TEKRAR ÖNE GEÇİREN İSİM OLURKEN KORONA SPOR FC TAKIMININ YILDIZ İSMİ CUMHUR MAÇIN 6. DAKİKASINDA KLAS BİR GOLLE SKORU 3-1'E GETİREN İSİM OLDU.

MAÇA HIZLI BAŞLAYAN RAKİBİNİN OYUNU KARŞISINDA NE OLDUĞUNU ANLAMAYAN YEŞİL DADAY MAÇIN İLK DAKİKALIK ZAMAN DİLİMİNDE İKİ FARKLI GERİ DÜŞTÜ. MAÇA ORTAK OLMAK İÇİN TEKRAR ÇOK BÜYÜK BİR ÇABA SARF EDEN YEŞİL DADAY TAKIMI SELİM VE ÖZER'İN ETKİLİ OYUNU İLE İLK YARIYI 3-3 BERABERE BİTİRMEYİ BAŞARDI. İLK YARININ SON BÖLÜMLERİNE DOĞRU 19. DAKİKADA OGÜN SKORU 3-2'YE GETİREN GOLÜ ATARKEN SELİM TAKIMININ BERABERLİK SAYISINI ATTI VE İLK YARI BU SKORLA TAMAMLANDI.

MAÇIN İKİNCİ YARISINDA DAHA İSTEKLİ VE SON VURUŞLARDA DAHA BECERİLİ OLAN YEŞİL DADAY TAKIMI OLDU.MAÇIN İKİNCİ YARISINA SELİM'İN ATTIĞI GOLLE AŞLAYAN VE SKORU 4-3 YAPAN YEŞİL DADAY TAKIMI YAKALADIĞI SKOR AVANTAJINI MAÇIN SONUNA KADAR KORUMAYI BAŞARDI.

MAÇIN İKİNCİ YARISINDA OYUNA DAHİL OLAN TAKIMIN YENİ TRANSFERİ FATİH BİR BİRİNDEN ŞIK GOLLERLE FARK YARATMAYI BAŞARDI. SON BÖLÜMDE TAKIMINI ADETA TEK BAŞINA SIRTLAYAN FATİH AKIL DOLU GOLLER ATARKEN AYNI ŞEKİLDE İNANILMAZ GOLLER KAÇIRARAK HERKESİ ŞOK ETMEYİ BAŞARDI.

MAÇIN İKİNCİ YARISINDA ÇOK FAZLA VARLIK GÖSTEREMEYEN KORONA SPOR FC GÜÇLÜ RAKİBİ, KARŞISINDA SAHADAN 8-4 MAĞLUP AYRILDI VE İLK MAÇINDA PUANLA TANIŞAMADI.

YEsiL-DADAY
Şahin ÖZGÜN   7
Serkan Ünver   7
UĞUR   7
OGÜN   7
SELİM   8
YUNUS   7
Özer Ates   8
FATİH   8
KORONA-SPOR-FC
MÜCAHİT   7
RECEP   7
Uğur Akgül   7
UFUK   7
CUMHUR   8
EMRE   7
YUSUF   7
ENES   6
EMİR   6

Yorumlar

  • Henüz herhangi bir yorum yapılmamış.

Yukarı