• Çağrı Merkezi : 0 530 565 40 40 |
    Whatsapp Destek : 0 532 708 48 54
VEFA SPOR 14-6 MİYAW FC
Süper Lig
23 Mayıs 2024 · MEGA CENTER
Hakem : Zafer GÜL · Gözlemci : Mertcan ÇELİKKANAT

VEFA SPOR GÜLE OYNAYA

VEFA SPOR  GÜLE OYNAYA 23.05.2024 | 23:48
VEFA'NIN SEFA SÜRME VAKTİ

LİG MARATONU HALI SAHA LİGİ 19. HAFTA MÜCADELESİNDE BAYRAMPAŞA MEGA CENTER HALI SAHA TESİSLERİNDE VEFA SPOR - MİYAW FC TAKIMLARI KARŞI KARŞIYA GELDİ.

GÜNÜN SON MAÇINDA LİGİN GENÇ VE ATLETİK TAKIMLARINDAN VEFA SPOR, LİGTE İLK MAÇINA ÇIKAN LİGİN YENİ EKİBİ MİYAW FC TAKIMINA KARŞI TECRÜBESİ VE DİNAMİZMİYLE ÇOK BÜYÜK ÜSTÜNLÜK KURDU. MAÇI BAŞTAN SONA SÜRKLASE EDEN VEFA SPOR TAKIMI, BAZI MAÇLARDA KIL PAYI KAÇIRDIĞI PUANLARIN ACISINI ÇIKARDI. LİGİN YENİ EKİBİ MİYAW FC TAKIMI OYUNCULARI BİRBİRİNDEN KOPUK GÖRÜNTÜLERİ VE TECRÜBESİZLİKLERİYE SAHADA İSTEDİKLERİNİ YAPAMADI. KALECİSİ HARİÇ TÜM OYUNCULARINDAN GOL KATKISI ALAN VEFA SPOR EKİBİNİN GOLLERİ ŞAHİN(3), SERDAR(2), EMİRHAN, HASAN(2), EYÜP(3), ALİ(3)'DEN GELDİ.  MİYAW FC EKİBİNİN GOLLERİNİ ZAFER, KIVANÇ, TARIK(4) KAYDETTİ.

MAÇTAN 14-6 GİB ÇARPICI BİR SKORLA AYRILAN VEFA SPOR TAKIMI, BİR AN OLSUN OYUN KONSANTRASYONUNU KAYBETMEDİ. SAHADA BASMADIK YER BIRAKMAYAN EKİP  MAÇ SONU GALİBİYETİ SAKAT OLAN KAPTANLARI RECEPLE KUTLADILAR. KENDİSİNE ŞUAN İÇİN 20.SIRADAN YER BULAN EKİP, BU MOTİVASYON VE ARZUSUYLA ÜST SIRALARI ZORLAYACAK BİR GÖRÜNTÜ ÇİZDİ.

LİG MARATONU AİLESİ OLARAK CENTİLMENCE GEÇEN MAÇ İÇİN İKİ EKİBE DE TEŞEKKÜR EDER BUNDAN SONRAKİ MAÇLARDA BAŞARILAR DİLERİZ.

VEFA-SPOR
YASİN   8
Şahin Kaya   9
Serdar Öğünçkaya   8
Emirhan Arslan   8
Hasan Çelebi   8
EYÜP   9
Ali enes Gül   9
MiYAW-FC
Kıvanç Altunalev    6
Emir Özdemir   6
YUSUF   6
ZAFER   6
AZİZ   5
TUĞBERK   5
TARIK   7
BERKAY   6

Yorumlar

  • Henüz herhangi bir yorum yapılmamış.

Yukarı