• Çağrı Merkezi : 0 530 565 40 40 |
    Whatsapp Destek : 0 532 708 48 54
THE LEGENDS 12-4 SAĞLIK SPOR
Süper Lig
05 Kasım 2019 · MEGA CENTER
Hakem : Cem TEMİZEL · Gözlemci : Hasan BAŞTAŞ

VAR MI LEGENDS'E YAN BAKAN !

VAR MI LEGENDS'E YAN BAKAN ! 6.11.2019 | 08:29

LİG MARATONU HALI SAHA LİGİ 2019-2020 SEZONU 15. HAFTA MÜCADELESİNDE BAYRAMPAŞA MEGA CENTER SPOR KOMPLEKSİNDE THE LEGENDS VE  SAĞLIK SPOR TAKIMLARI KARŞI KARŞIYA GELDİ.


MÜSABAKANIN BAŞLAMA DÜDÜĞÜYLE BİRLİKTE AYAĞA HARİKA PASLAR YAPAN THE LEGEND'S TAKIMI OYUNDA AĞIRLIĞINI HİSSETTİRDİ. SAĞLIK SPOR İSE RAKİBİNİ KARŞILAYARAK KAPTIĞI TOPLARLA ETKİLİ OLMAYA ÇALIŞTI. 8.DAKİKADA TAKIMIN YILDIZ İSİMLERİNDEN MUSTAFA SAHNEYE ÇIKARAK TAKIMINI 1-0 ÖNE GEÇİRDİ. 9.DAKİKADA OKAN VE 10.DAKİKADA SAİD İLE GELEN GOLLER FARKI BİR ANDA 3'E ÇIKARDI. 11.DAKİKADA SAHNEYE BİR KEZ DAHA MUSTAFA ÇIKARKEN ONA CEVAP 13'DE ERCAN İLE GELDİ. İLK GOLÜNÜ BULAN SAĞLIK SPOR DİRENMEYE ÇALIŞSA DA THE LEGENDS DİSİPLİNİ BİR AN OLSUN ELİNDEN BIRAKMADI. 14 VE 15.DAKİKALARDA YİNE MUSTAFA'NIN GOLLERİ GELDİ VE SKOR 6-1'E GELDİ. 20.DAKİKADA KISA PASLARLA ÇOK İYİ GELEN THE LEGENDS SAİD İLE GOLÜ BULDU ARDINDAN MUSTAFA İLK YARININ SONUCUNU BELİRLEDİ VE İLK YARI 8-1 SONUÇLANDI. 

İKİNCİ YARIYA DA İYİ BAŞLAYAN TARAF THE LEGENDS OLDU VE SAİD İLE GOLÜ HEMEN BULDU. 37.DAKİKADA SUAT VE 38.DAKİKADA CESUR İLE GELEN PEŞ PEŞE GOLLER İLE SAĞLIK SPOR MORAL BULDU. MÜSABAKADA HER İKİ TAKIM DA OLDUKÇA CENTİLMENCE DAVRANIŞLARLA TARAFLI TARAFSIZ HERKESİN TAKDİRİNİ TOPLADI. SON DAKİKALARDA GELEN KARŞILIKLI GOLLER İLE MÜSABAKA 12-4 SONUÇLANDI.

SON HAFTALARDA SON DERECE ZORLU RAKİPLERE KARŞI MÜCADELE VEREN SAĞLIK SPOR KALECİ AÇISINDAN YAŞADIĞI SIKINTILAR NEDENİYLE İSTEDİĞİ SONUÇLARI ALAMAZKEN YAPACAKLARI TAKVİYE İLE TOPARLANMAYI HEDEFLİYORLAR. LİG MARATONU AİLESİ OLARAK HER İKİ TAKIMA DA BAŞARILAR DİLERİZ.


 MAÇIN GENİŞ ÖZETİ 

THE-LEGENDS
ANIL MERT  KALESINDE ZAMAN ZAMAN YAPTIGI KURTARISLARLA BÜYÜK BEGENI TOPLADI. 8
ADEM KALKAN  THE LEGENDS AILESINE YENI KATILAN ADEM, ILK MAÇINDA BITMEK BILMEYEN ENERJISI ILE SAG BEKTE OLUMLU ISLERE IMZA ATTI. TAKIMINA UYUM SÜRECINI ATLATTIKTAN SONRA OFANSIF ÖZELLIKLERINI DE SERGILEYEBILECEGINI BEKLEDIGIMIZ OYUNCU AS KADROYA KENDISINI SABITLEMEK IÇIN ÇALISMALARINI SÜRDÜRMESI GEREKIYOR. 8
EMRE DİŞKAYA  KAPTAN SAVUNMADA ÜZERINE DÜSEN GÖREVI EKSIKSIZ YERINE GETIRDI VE TAKIMINI GERIDEN ÇOK IYI YÖNLENDIRDI. 8
Eren Dişkaya  ILERI GERI ÇOK ÇALISTI VE MÜCADELESI ILE ÖN PLANA ÇIKTI. 8
Okan demirel  ORTA SAHADA ADETA DÖKTÜRDÜ. PAS ALISVERISINI VE OYUN AKISINI ÇOK IYI YÖNLENDIRDI. 9
SAİD AKRSL  BITMEK TÜKENMEK BILMEYEN ENERJISI ILE HEM KENDI OYNADI HEM DE TAKIM ARKADASLARINI OYNATTI. 9
Mustafa ÇETİN  BUGÜN TEK KELIMEYLE MUHTESEMDI. SAG SOL FARKETMEKSIZIN MUHTESEM SUTLAR ÇIKARARAK 8 GOL ÇIKARMAYI BASARDI. 9
SAgLIK-SPOR
HASAN   7
ERCAN   7
MUSTAFA   7
ERTUĞRUL   8
MURAT   7
SUAT    8
CESUR   8

Yorumlar

  • Henüz herhangi bir yorum yapılmamış.

Yukarı