• Çağrı Merkezi : 0 530 565 40 40 |
    Whatsapp Destek : 0 532 708 48 54
DEREBOYU SK 10-3 ÇEBİ AUTO
Süper Lig
09 Ekim 2020 · MEGA CENTER
Hakem : Cem TEMİZEL · Gözlemci : Hasan BAŞTAŞ

VAR MI DEREBOYU'NA YAN BAKAN

VAR MI DEREBOYU'NA YAN BAKAN 10.10.2020 | 01:10
ÇEKİŞMELİ BEKLENEN MAÇ FARKLI BİTTİ

LİG MARATONU HALİ SAHA LİGİ 2020 SEZONU 18. HAFTA MÜSABAKASINDA BAYRAMPAŞA MEGA CENTER HALI SAHA TESİSLERİNDE DEREBOYU SK VE ÇEBİ AUTO TAKIMLARI KARŞIYA GELDİ. 


LİGİMİZİN SON ZAMANLARDA PARLAYAN TAKIMI DEREBOYU SK VE PANDEMİ ÖNCESİNİN ETKİLİ TAKIMI ÇEBİ AUTO ARASINDAKİ MÜCADELE BÜYÜK ÇEKİŞMEYE ADAY BİR MÜCADELEYDİ. 

MAÇA İSTEDİĞİ GİBİ BAŞLAYAN EKİP DEREBOYU SK OLDU. DEREBOYU MÜCADELEYE HER ZAMAN Kİ GİBİ KISA PASLARLA TOPU KANATLARA VE CENGİZE TAŞIYIP SKOR ÜRETME ÇABASIYLA BAŞLADI. SEMİH'İN ORTA SAHADAKİ HAREKETLİ YAPISI VE BEKLERİN KANATLARDA SÜREKLİ BİNİDİRMELERİ TAKIMA HÜCUM ANLAMINDA ZENGİNLİK KATTI. ARADIĞI GOLLERİ BULAN DEREBOYU SK ÖZELLİKLE İKİNCİ YARIDA ÇOK DAHA ETKİLİ OLMAYI BAŞARDI. PAS OYUNUNU SÜREKLİ SABIRLA YAPMALARI NEDENİYLE RAKİBİN YORULMASINI FIRSAT BİLEN DEREBOYU RAKİP KALEDE ÇOK DAHA FAZLA BELİRDİ. FARKI GİDEREK DAHA DA AÇAN DEREBOYU SON ZAMANLARDA Kİ YÜKSELEN GRAFİĞİNİ DEVAM ETTİRDİ VE SAHADAN GALİP AYRILMASINI BİLDİ.

ÇEBİ AUTO UZUN SÜREN BİR ARADAN SONRA İLK DEFA SAHADAKİ YERİNİ ALIRKEN TAKIMDAKİ ROTASYON VE FARKLILIKLAR GÖZE ÇARPTI. İLK DAKİKALARDA TOPU DAHA ÇOK RAKİBE BIRAKIP KENDİ YARI ALANINDA SAVUNMA YAPAN VE TOPUN ARKASINA GEÇEN ÇEBİ AUTO KONTRA ATAKLARDA SELÇUK'U TOPLA BULUŞTURUP POZİSYON ÜRETME ÇABASINDAYDI. İLK YARIDA BUNU ZAMAN ZAMAN ÇOK İYİ YAPAN ÇEBİ AUTO'DA İKİNCİ YARIDA GÖZL GÖRÜLÜR DÜŞÜŞLER YAŞANDI. YORGUNLUĞUN BOY GÖSTERDİĞİ ÇEBİ AUTO DİRİ RAKİBİNE FAZLA DİRENEMEDİ VE SAHADAN FARKLI MAĞLUP AYRILDI.  ÖNÜMÜZDEKİ HAFTA ÇİFT MAÇLA BU MAĞLUBİYETİN İZLERİNİ SİLMEYİ PLANLAYAN ÇEBİ AUTO ZİRVEDE BIRAKTIĞI LİGDE 19. SIRAYA KADAR GERİLEMİŞ OLDULAR.

DEREBOYU-SK
YAĞIZ   8
Soner Şentürk   SAVUNMADA MÜTHIS BIR OYUN ORTAYA KOYARKEN SOGUKKANLI YAPISI ILE DIKKAT ÇEKTI 8
CEMALETTİN   8
FURKAN   9
TOLGA   8
Semih Erdener  HAREKETLI YAPISI ILE BUGÜN TAKIMINA OLDUKÇA RAHATLATTI. TEKNIK YAPISI DA ÜST DÜZEYDI. 9
CENGİZ   9
cEBi-AUTO
MEHMET   7
SERHAT AKYÜZ  BUGÜN ISTEDIKLERINI SAHAYA YANSITMAKTA SIKINTI YASADI. 7
Onur NALBANT  SAVUNMADA TUTUK BASLASA DA SONRADAN BIRAZ OLSUN TOPARLANMAYI BILDI. 7
ALİ   7
GÖKHAN   8
TUGAY   7
Selçuk YEŞİLTARLA  BUGÜN HER ZAMAN KI PERFORMANSINDAN OLDUKÇA UZAKTI. 8

Yorumlar

  • Henüz herhangi bir yorum yapılmamış.

Yukarı