• Çağrı Merkezi : 0 530 565 40 40 |
    Whatsapp Destek : 0 532 708 48 54
TRİPOLİS BAĞCILAR 5-3 BEREÇ FC
Süper Lig
29 Ekim 2020 · MEGA CENTER
Hakem : Cem TEMİZEL · Gözlemci : Hasan BAŞTAŞ

TRİPOLİS İLK 10'A GİRİŞ YAPTI

TRİPOLİS İLK 10'A GİRİŞ YAPTI 29.10.2020 | 23:41
TRİPOLİS 1 HAFTADA 5 MAÇLA REKOR KIRDI

LİG MARATONU HALI SAHA LİGİ 2020 SEZONU BAYRAMPAŞA MEGA CENTER HALI SAHA TESİSLERİNDE TRİPOLİS BAĞCILAR VE BEREÇ FC MÜCADELESİ İLE DEVAM ETTİ.


HER MAÇ FARKLI BİR KADRO VE OYUN YAPISI İLE SAHADA GÖRMEYE ALIŞTIĞIMIZ TRİPOLİS BAĞCILAR BU MAÇTA DA BAMBAŞKA BİR KADRO İLE SAHDAYDI. BEREÇ FC İSE KAPTANI EYÜP VE DEMİRBAŞ OYUNCUSU SEZER'DEN YOKSUN BİR ŞEKİLDE SAHADAKİ YERİNİ ALDI. 

BEREÇ FC OYUN AKILLI VE PLANLI BİR ŞEKİLDE BAŞLADI. RAKİBİNİ KARŞILAYAN VE ACELE ETMEYEN BEREÇ FC KEREM'İN DEFANS VE HÜCUM ARASINDAKİ BAĞLANTISINI OLDUKÇA İYİ KULLANDI. SAFA'NIN KANATTAKİ HAREKETLİ VE İNATÇI OYUNU İLE DE GOLLERİ BULAN BEREÇ FC AKILLI OYUNA DEVAM ETTİ. ANCAK İKİNCİ YARIDA İŞLER YOLUNDA GİTMEDİ. TAKIMIN SKOR BERABERLİĞE GELDİKTEN SONRA MOTİVASYONUNU KAYBETMESİ VE KONDİSYON ANLAMINDA SIKINTI YAŞAMSI ONLARI BİR ADIM GERİ İTTİ. ÇOK GEÇMEDEN YENİK DURUMA DÜŞEN BEREÇ FC TOPARLANMAKTA ZORLANDI VE İYİ OYNADIĞI MÜCADELEDEN PUANSIZ AYRILMAK ZORUNDA KALDI. 

TRİPOLİS MAÇA HİÇ İYİ BAŞLAMADI. İLK DAKİKALARDA TAKIM OYUNUNDAN ÇOK BİREYEL FUTBOL OYNAYAN TAKIM BUNUN CEZASINI DA KALELERİNDE GÖRDÜKLERİ GOLLERLE ÖDEDİ. RAKİP SAVUNMANIN HATALARI İLE BULDUKLARI GOLLERLE YARIYI 1 FARKLI GERİDE KAPATIRKEN İKİNCİ YARIYA İKİ DEĞİŞİKLİKLE BAŞLADI. KAPTAN HASAN'IN OYUNA GİRMESİ TAKIMI BAMBAŞKA BİR HAVAYA SOKARKEN BUNUN MEYELERİNİ DE ALMAYI BAŞARDILAR. ARD ARDA GOLLERLE ÖNE GEÇEN TRİPOLİS BAĞCILAR SON DAKİKALARI OLDUKÇA İYİ OYNADI VE YÜKSELİŞİNİ 5-3 'LÜK SKORLA SÜRDÜRDÜ. GERİDEN GELİP BÜYÜK BİR BAŞARI İLE ÜST SIRALARA TIRMANAN TRİPOLİS BAĞCILAR'I TEBRİK EDER GELECEK MAÇLARINDA BAŞARILAR DİLERİZ. 

TRiPOLiS-BAgCILAR
DOĞANCAN   9
HASAN   8
CİHAT   8
KENAN   9
TOLGA   9
YUNUS   8
MUSTAFA   8
Hasan AKIN   9
KADİR   8
BEREc-FC
Özkan Furkan Saydam  KAPTAN KALESINDE ÇOK IYI YER TUTTU VE TAKIMINA GÜVEN VERDI. 9
İSMAİL   7
SEDAT   7
Kerem Luş  TAKIMIN HAREKETLI ISIMLERINDENDI ANCAK FINALLERDE SIKINTI YASADI. 8
SEMİH   7
SAFA   8
EMRE   7

Yorumlar

  • Henüz herhangi bir yorum yapılmamış.

Yukarı