• Çağrı Merkezi : 0 530 565 40 40 |
    Whatsapp Destek : 0 532 708 48 54
DEREBOYU SK 4-5 TRİPOLİS BAĞCILAR
Süper Lig
27 Ekim 2020 · MEGA CENTER
Hakem : Cem TEMİZEL · Gözlemci : Zafer GÜL

TRİPOLİS BAĞCILARDAN DERİN DARBE

TRİPOLİS BAĞCILARDAN DERİN DARBE 28.10.2020 | 15:06
TRİPOLİS ZORU BAŞARDI

LİG MARATONU HALI SAHA LİGİ 2020 SEZONU SALI GECESİNİN İKİNCİ MAÇINDA BAYRAMPAŞA MEGA CENTER HALI SAHA TESİSLERİNDE SAHNE TRİPOLİS BAĞCILAR VE DEREBOYU SK TAKIMININDI.

MAÇA DEREBOYU SK TAKIMI İDEAL KADROSUNDAN 3 EKSİKLE BAŞLARKEN TRİPOLİS BAĞCILAR TAKIMI İSE SAHADA SİL BAŞTAN YENİ BİR KADRO İLE SAHADA YER ALDI. SEYİR ZEVKİ ÇOK YÜKSEK OLAN MÜCADELE KIRAN KIRANA GEÇERKEN TRİPOLİS BAĞCILAR TAKIMI YENİ KADROSUYLA SAHADAN 5-4 GALİP GELEREK GECENİN SÜPRİZ SONUCUNA İMZA ATTI.

MAÇA HIZLI BAŞLAYAN VE ÖN ALANDA BASKI YAPAN TRİPOLİS BAĞCILAR TAKIMI HÜSEYİN VE AHMET'İN UZAKTAN ŞUTLARI İLE DEREBOYU SK KALESİNİ YOKLARKEN NE KADAR İSTEKLİ VE ARZULU OLDUKLARINI GÖSTERMİŞ OLDULAR.

MAÇTA GOL PERDESİ İSE 5. DAKİKADA AÇILDI. MUSA SAVUNMADAN DÖNEN TOPU ÖNÜNDE BULDU VE KALEYİ CEPHEDEN GÖREN BİR NOKTAN KALEYE MERMİ BİR ŞUT GÖNDERDİ VE KALECİ CENK'İ AVLAMAYI BAŞARDI. DEREBOYU SK BU GOLE KARŞILIK VERMEK İÇİN FAZLA BEKLEMEDİ. SERHAT CEZA SAHASI İÇİNDE OLUŞAN KARAMBOLDE TOPA EN SON DOKUNAN İSİM OLDU VE SKORA TEKRAR DENGE GELDİ.

BERABERLİK SAYISINDAN SONRA DEREBOYU SK DAHA ATAK BİR OYUN ORTAYA KOYARKEN NET FIRSATLARDAN YARARLANAMAYAN ULUSHAN VE SERHAT İZLEYENLERİ ŞAŞKINA ÇEVİRİRKEN 13. DAKİKADA TRİPOLİS YAKALADIĞI KONTRA ATAKTA HÜSEYİN İLE SONUÇ ALMAYI BAŞARDI VE SKORU TEKRAR 2-1'E GETİRDİ.

PEŞ PEŞE GELEN GOLLER VE TEMPONUN İYİCE YÜKSELDİĞİ ANLARDA SAHNEYE ULUSHAN ÇIKTI. MAÇIN 20. DAKİKASINDA CENGİZ KULLANDIĞI KÖŞE VURUŞUNDA ÖN DİREĞE KOŞU YAPAN ULUSHAN HERKESTEN ÖNCE TOPA DOKUNNA OLDU VE TAKIMINA TEKRAR BERABERLİK SAYISINI GETİRDİ.

İLK YARIDA SON SÖZÜ SÖYLEN HÜSEYİN OLDU. MAÇIN 23. DAKİKASINDA SOL KANATTA TOPLA BULUŞAN HÜSEYİN CEZA SAHASINA GİRMEDEN YERDEN SERT VURUŞU SAVUNMAYA ÇARPARAK YÖN DEĞİŞTİRDİ VE AĞLARLA BULUŞTU. BU GOL AYNI ZAMANDA İLK YARININ SKORU OLDU.

MAÇIN İKİNCİ YARISINA İSE GOLLE BAŞLAYAN DEREBOYU SK OLDU. MAÇIN 31. DAKİKASINDA TOLGA YAKALADIĞI NET FIRSATI GERİ ÇEVİRMEDİ VE TAKIMINA ZORLU MÜCADELEDE TEKRAR SKORA DENGE GETİRMESİNİ SAĞLADI   TRİPOLİS BAĞCILAR TAKIMINDA MAÇI KOPARTMAK İÇİN ÇOK ÇABA SARF ETMESİNE RAĞMEN BİR TÜRLÜ BAŞARILI OLAMADI.

MAÇIN 34. DAKİKASINDA SAVUNMANIN BAŞARILI İSMİ RASİM HÜCUMA ÇIKTIĞI POZİSYONDA SKORA KATKI YAPARAK DÖNERKEN TAKIMINA BÜYÜK NEFES ALDIRDI. ÖNE GEÇME KONUSUNDA BAŞARILI OLAN AMA SKORU KORUMA KONUSUNDA AYNI BAŞARIYI GÖSTEREMEYEN TRİPOLİS BAĞCILAR TAKIMI CENGİZ'İN 37. DAKİKASINDA GÜDÜMLÜ FÜZESİ SKORA TEKRAR DENGE GETİRDİ. KAZANILAN SERBEST VURUŞTA HARİKA BİR VURUŞ YAPAN TECRÜBELİ OYUNCU SKORA TEKRAR DENGE GETİRDİ.

MAÇTA SON SÖZÜ İSE MUSTAFA SÖYLEDİ. DAKİKALAR 43 OLDUĞUNDA SAHNEYE ÇIKAN BİR DİĞER TECRÜBELİ İSİM CEZA SAHASI İÇİNDEKİ KARAMBOLDE SON VURUŞU YAPAN İSİM OLDU VE MAÇIN SKORUNU İLAN ETTİ.

DEREBOYU-SK
Cenk Umutlu  BU AKLSAM ÇOK SANSIZ GOLLER YEDI TAKIMININ MAGLUBIYETINE ENGEL OLAMADI 7
Ulushan Ulu  SAG KANATTA ÇOK SAVASTI VE KLAS BIR ÖN DIREK GOLÜ ATTI 7
Serhat Yavuz  ORTA SAHADA ZAMAN ZAMAN ETKILI OLDU KARAMBOL GOLÜ ATMASINA RAGMEN NET FIRSATLARIDA KAÇIRDI 7
CEMALETTİN   7
TOLGA   7
CENGİZ   7
SERVET   7
TRiPOLiS-BAgCILAR
EMİRCAN   8
İSA   8
RASİM   8
AHMET   8
HÜSEYİN   8
MURAT   8
MUSTAFA   8

Yorumlar

  • Henüz herhangi bir yorum yapılmamış.

Yukarı