• Çağrı Merkezi : 0 530 565 40 40 |
    Whatsapp Destek : 0 532 708 48 54
TOZKOPARAN 5-3 HAZNEDAR
Süper Lig
23 Eylül 2020 · MEGA CENTER
Hakem : Zafer GÜL · Gözlemci : Fatih ŞAHİN

TOZKOPARAN ZİRVE AŞKINA

TOZKOPARAN ZİRVE AŞKINA 24.09.2020 | 20:19
TOZKOPARAN BİLEĞİNİ BÜKMÜYOR

LİG MARATONU HALI SAHA LİGİ 2020 SEZONU BAYRAMPAŞA MEGA CENTER HALI SAHA TESİSLERİNDE FC TOZKOPARAN VE FC HAZNEDAR TAKIMLARININ ZORLU MÜCADELESİ İLE DEVAM ETTİ.


MAÇIN BAŞI İKİ TAKIMINDA KARŞILIKLI POZİSYONLARI VE BİRBİRİLERINI TARTMASI İLE GEÇİLDİ. HAZNEDAR TAKIMI ÖNDE PRES YAPARAK TOZKOPARANIN OYUN KURMASINI ENGELLEMEYE ÇALIŞTI VE BAŞARILI DA OLDU FATİH VE ENES İLE KAPTIĞI TOPLARLA ETKİLİ OLAN HAZNEDAR ARD ARDA GOLLER BULARAK MAÇTA 0-2 ÖNE GEÇTİ. BASKIYI KIRMAYI BAŞARAN TOZKOPARANDA HÜSEYİN VE OSMAN İLE İLE ETKİLİ OLDU VE SKORU BULDU. HAZNEDAR TAKIMI KONTRA ATAKTAN BULDUĞU ALANLARI İYİ DEĞERLENDİREREK İLK YARIYI 1-3 ÖNDE GEÇMEYİ BAŞARDI.

İKİNCİ YARIYA DAHA İYİ VE BASKILI BAŞLAYAN EKİP TOZKOPARAN OLDU. ARDA ARDA BULDUĞU FIRSATLARI İYİ DEĞERLENDİREN TOZKOPARAN DA HÜSEYİN VE OSMAN İŞ BİRLİĞİ GÖZE ÇARPTI. BASKIYI KIRMAK İSTEYEN HAZNEDARDA BULDUĞU ALANLARI VE POZİSYONLARI İYİ DEĞERLENDİREMEYİNCE TOZKOPARAN ARD ARDA BULDUĞU GOLLER İLE SKOR ÜSTÜNLÜĞÜDE ELE GEÇİRMEYİ BAŞARDI. YEDİĞİ GOLLERDEN SONRA RAKİP KALEDE BULDUĞU POZİSYONLARI SONUCA BAĞLAYAMAYAN HAZNEDAR AÇIK VERMEYE BAŞLADİ VE BULDUĞU ALANLARI İYİ DEĞERLENDİREN TOZKOPARAN MAÇTAN 5-3LÜK SKOR İLE GALİP AYRILMAYI BAŞARDI.

TOZKOPARAN İYİ FORM GRAFİĞİNİ DEVAM ETTİREREK 4 SIRAYA DEMİR ATTI. HAZNEDAR TAKIMI 2 YENİLGİSİNİ ALMASINA RAĞMEN İLK YARIDA OYNADIĞI OYNADIĞI OYUN İLE GÖZ DOLDURDU VE OYUNUNU TÜM MAÇA YAYMAYI BAŞARIR İSE ÇOK TEHLİKELİ BİR TAKIM OLACAĞINI GÖSTERDİ LİG MARATONU AİLESİ OLARAK 2 TAKIMA DA İLERLEYEN MAÇLARINDA BAŞARILAR DİLERİZ. 

TOZKOPARAN
osman TOPRAK  TECRÜBELI FILE BEKÇISI BUGÜNDE ELINDEN GELENI YAPTI VE ÖNEMLI POZISYONLARDA KALESINI GOLE KAPATTI. 8
KENAN   8
ÖMER  
Mehmet Ali Dündar  OYUNUN DEFANSIF YÖNÜNEDE ÇOK BASARDILIYDI RAKIBILERINE GEÇIT VERMEDI. 8
HÜSEYİN Öksüz  BUGÜN HARIKA BIR OYUN ORTAYA KOYDU RAKIP SAVUNMAYI INANILMAZ ZORLADI VE 5 GOL KAYDEDEREK GALIBIYETE ÖNEMLI KATKIDA BULUNDU 8
OSMAN HOŞGÖR   8
MUHAMMED   8
HAZNEDAR
YUNUS EMRE   7
Hakan Öztürk  OYUNUN IKI YÖNÜNÜ DE ETKILI OYNADI SAVUNMADA ÇOK BASARILIYDI. 7
MUHAMMED   7
KADİR   7
Enes talha Demir  HÜCUMDA ÇOK TEHLIKEYDI ÇOK IYI PRES YAPTI IYI POZISYONLAR YARATTI 7
MERT   7
FATİH   7

Yorumlar

  • Henüz herhangi bir yorum yapılmamış.

Yukarı