• Çağrı Merkezi : 0 530 565 40 40 |
    Whatsapp Destek : 0 532 708 48 54
KAKOSİ 2-3 FC TİGERS
Süper Lig
17 Mayıs 2024 · MEGA CENTER
Hakem : Semih ERDENER · Gözlemci : Yılmaz YEĞİN

TİGERS ŞEYTANIN BACAĞINI KIRDI

TİGERS ŞEYTANIN BACAĞINI KIRDI 18.05.2024 | 05:06
TİGERS PLAY OFF'A YAKLAŞIYOR

LİG MARATONU HALI SAHA LİGİ 18. HAFTA MÜCADELESİNDE BAYRAMPAŞA MEGA CENTER HALI SAHA TESİSLERİNDE KAKOSİ - FC TİGERS  TAKIMLARI KARŞI KARŞIYA GELDİ.

GÜNÜN İKİNCİ MAÇI İLK 24'TEKİ YERİNİ KORUMAK İSTEYEN KAKOSİ İLE HAFTALARDIR GALİBİYET HASRETİ ÇEKEN FC TİGERS TAKIMLARININ BİRBİRLERİNİ TARTMASIYLA BAŞLADI. FC TİGERS TAKIMI KAPTAN EMRE ÖNDERLİĞİNDE ÇOK MOTİVE ÇIKTIKLARI MAÇA ÖN ALAN BASKIYLA RAKİBİNİN GERİDEN OYUN KURMASINI ENGELLEME İSTEĞİYLE BAŞLADI. BU PLANLARI İYİ TUTAN EKİP KAPTIKLARI TOPLARLA POZİSYONLARA GİRSE DE SON VURUŞLARDAKİ KARARSIZLIKLARI SONUCA GİTMELERİNE ENGEL OLDU. RAKİBİNİN YOĞUN BASKISINA ÇÖZÜM BULAMAYAN KAKOSİ TAKIMI OYUN KURMAKTA VE İLERİYE ÇIKMAKTA ZORLANDI. HAL BÖYLE OLUNCA İLK 20 DAKİKA GOLSÜZ EŞİTLİKLE GEÇİLDİ. DEVRENİN SON ANLARINDA FC TİGERS TAKIMI KORAYLA PEŞPEŞE İKİ GOL BULUNCA SKOR BİR ANDA 2-0'A GELDİ VE DEVREYE BÖYLE GİRİLDİ.

İKİNCİ YARIYA HAFTALARDIR ÖNE GEÇİP SON DAKİKALARDA PUAN VE PUANLAR KAYBEDEN FC TİGERS TAKIMI İÇ GÜDÜSEL OLARAK SKORU KORUMA İSTEĞİYLE GERİYE YASLANINCA BU SEFER ATAKLARINI SIKLAŞTIRAN TARAF KAKOSİ EKİBİ OLDU. ATAKLARININ KARŞILIĞINI 28 VE 36. DAKİKALARDA BULDUĞU GOLLERLE ALAN KAKOSİ TAKIMI SKORU 2-2'YE GETİRDİ. SON 10 DAKİKAYA GİRİLİRKEN MÜCADELE DE SERTLİK DOZAJI İYİCE ARTTI. KARŞILIKLI POZİSYONLARLA GEÇİLEN BU ANLARDA KALECİLER GOLE İZİN VERMESE DE MAÇIN 49. DAKİKASINDA GÜNÜN. EMREYLE BERABER YILDIZI OLAN KORAY FC TİGERS TAKIMI ADINA SKORU 3-2'YE GETİREN GOLÜ ATTI. MAÇTA SON DAKİKALARA GİRİLİRKEN KAKOSİ TAKIMI AKIN AKIN GELMEYE BAŞLADI. BU ANLARDA KALECİ KADİR KALESİNDE DEVLEŞTİ. MAÇIN SON SANİYESİNDE KAKOSİ TAKIMI ÜST DİREĞE TAKILINCA, HER HAFTA DİREKLERE TAKILAN FC TİGERS TAKIMINI BU HAFTA KABUSTAN DİREK KURTARMIŞ OLDU. HAFTALARDIR ORTAYA KOYDUKLARI MÜCADELENİN KARŞILIĞINI BU HAFTA ALMIŞ OLDULAR. 
LİG MARATONU AİLESİ OLARAK İKİ TAKIMA DA TEŞEKÜR EDER BUNDAN SONRAKİ MAÇLARINDA BAŞARILAR DİLERİZ.

KAKOSi
Emre Yılmaz   7
HAMDİ   7
ADEM   7
SERDAR   7
AZAT   7
MUHAMMET   7
MUZAFFER   7
FC-TiGERS

Yorumlar

  • Henüz herhangi bir yorum yapılmamış.

Yukarı