• Çağrı Merkezi : 0 530 565 40 40 |
    Whatsapp Destek : 0 532 708 48 54
THE LEGENDS 8-7 JOGA BONİTO
Süper Lig
20 Ağustos 2019 · HİDAYET TÜRKOĞLU
Hakem : Celil DEMİR · Gözlemci : Onur Can AKÇAKAYA

THE LEGENDS : HERKESİ PİSTTEN ALALIM !

THE LEGENDS : HERKESİ PİSTTEN ALALIM ! 21.08.2019 | 01:55

LİG MARATONU HALI SAHA LİGİ 2019-2020 SEZONU 4. HAFTASINDA SALI AKŞAMI HİDAYET TÜRKOĞLU SPOR TESİSLERİNDE BİR ARAYA GELEN LİGİN FİNALİST UNVANI BULUNAN VE SAKATLIKLARINDAN YENİ KURTULMAYA ÇALIŞAN THE LEGENDS TAKIMIYLA, YENİ SEZONA İYİ BİR BAŞLANGIÇ YAPARAK ÜST SIRALARI ZORLAMAYA BAŞLAYAN JOGA BONİTO EKİPLERİNİN BİR ARAYA GELDİKLERİ KARŞILAŞMA İLE DEVAM ETTİ.

MÜCADELEYE İYİ BAŞLAYAN THE LEGENDS TAKIMI RAKİP KALEDE AYAĞA PASLARLA TEHLİKELER YARATMAYA ÇALIŞTI. YAKALADIĞI İLK KONTRA ATAĞI GOLE ÇEVİRMEYİ BAŞARAN BİRKAN TAKIMINI 1-0 ÖNE GEÇİREN İSİM OLDU. 

MÜCADELENİN 10.DAKİKASINDA OZAN İLE FARKI İKİYE ÇIKARAN JOGA BONİTO TAKIMI ATAKLARINI SIKLAŞTIRDI VE 12.DAKİKA DA KAAN'IN AYAĞINDAN BİR GOL DAHA BULARAK SKORDA FARKI ÜÇE ÇIKARDI.

YEDİĞİ GOLLERDEN SONRA OYUNUNU TOPARLAMAK İSTEYEN THE LEGENDS TAKIMI 13.DAKİKA DA OKAN İLE GOL BULARAK ŞANSSIZLIĞINI KIRMAYI BAŞARDI. MÜCADELENİN 14.DAKİKASINDA RAMAZAN İLE FARKI BİRE İNDİREN THE LEGENDS TAKIMI PEŞ PEŞE BULDUĞU GOLLER İLE 16.DAKİKA DA EMRE İLE SKORU EŞİTLEDİ.

MÜCADELENİN 18.DAKİKASINDA JOGA BONİTO KAPTANI TEKRAR SAHNEYE ÇIKTI VE TAKIMINI BİR KEZ DAHA ÖNE GEÇİRMEYİ BAŞARDI. İLK YARIDA BAŞKA GOL SESİ ÇIKMADI VE İLK YARI SKORU 4-3 JOGA BONİTO LEHİNE SONUÇLANDI.

İKİNCİ YARIYA İKİ DEĞİŞİKLİKLE BAŞLAYAN THE LEGENDS TAKIMI MUSTAFA VE OSMAN'IN KATKISIYLA BİRLİKTE DAHA DÜZENLİ BİR OYUN ANLAYIŞI ORTAYA KOYMAYI BAŞARDI.
MÜCADELEDE DAKİKALAR 39'U GÖSTERİRKEN SEFA'NIN ATTIĞI GOL İLE BERABERLİĞİ YAKALAMAYI BAŞARAN THE LEGENDS TAKIMI  HIZINI KESMEDİ VE MÜCADELENİN 42.DAKİKASINDA SAHNEYE ESKİ GOL KRALI MUSTAFA ÇIKARAK TAKIMINI ÖNE GEÇİREN İSİM OLDU.

GERİYE KALAN SÜREDE ATILAN KARŞILIKLI GOLLER İLE BİRLİKTE MÜCADELENİN SONUNDA THE LEGENDS TAKIMI MÜCADELEYİ 8-7 KAZANMAYI BAŞARARAK HANESİ ÜÇ PUANI YAZDIRAN TARAF OLDU.

LİG MARATONU AİLESİ OLARAK HER İKİ TAKIMA DA OYNADIKLARI FAİR PLAY ÇERÇEVESİNDEKİ MÜCADELELERİNDEN DOLAYI TEŞEKKÜR EDER BAŞARILARININ DEVAMINI DİLERİZ.


 MAÇIN GENİŞ ÖZETİ 

THE-LEGENDS
ANIL MERT   9
BERK   9
SEFA   9
Veysel KALENDER   9
Okan demirel   9
Ramazan Subaşı   9
EMRE DİŞKAYA   9
Mustafa ÇETİN   9
OSMAN   9
JOGA-BONiTO
YUNUS   8
OZAN   8
ALPER   8
ATAKAN   8
KAAN   8
HASAN   8
birkan gül  OYUNA SONRADAN DAHIL OLAN KAPTAN TAKIMI ADINA 3 GOL KAYDETMIS OLMASINA RAGMEN ÜSTÜN OLDUKLARI MAÇI KAYBETMEKTEN KURTULAMADILAR. 8

Yorumlar

  • Henüz herhangi bir yorum yapılmamış.

Yukarı