• Çağrı Merkezi : 0 530 565 40 40 |
    Whatsapp Destek : 0 532 708 48 54
Bozoğlak Spor 0-9 The Kamar's
Süper Lig
16 Ekim 2019 · MEGA CENTER
Hakem : Celil DEMİR · Gözlemci : Hasan BAŞTAŞ

THE KAMAR'S GÖZ DOLDURDU !

THE KAMAR'S GÖZ DOLDURDU ! 17.10.2019 | 13:39

LİG MARATONU HALI SAHA LİGİ 2019-2020 SEZONU 12. HAFTA MÜCADELESİNDE BAYRAMPAŞA MEGA CENTER HALI SAHA TESİSLERİNDE BOZOĞLAK SPOR VE THE KAMAR'S TAKIMLARI KARŞI KARŞIYA GELDİ.


MAÇA HER İKİ TAKIMDA YÜKSEK TEMPODA BAŞLADI. ANCAK İSTEDİĞİ GİBİ BAŞLAYAN LİGİMİZDE İLK MAÇINA ÇIKAN THE KAMAR'S TAKIMI OLDU. ADETA RAKİBİNE KENDİ SAHASINA HAPSEDEN THE KAMAR'S RAKİBİNİN KENDİ SAHASINDAN PAS İLE ÇIKMASINA DA ENGEL OLARAK TOPA DAHA ÇOK SAHİP OLDU. 5. DAKİKADA GÜRKAN'IN AYAĞINDAN GELEN GOL İLE THE KAMAR'S LİGDEKİ İLK GOLÜNÜ BULDU VE ZORLU MÜCADELEDE 1-0 ÖNE GEÇTİ. BU DAKİKADAN SONRA BİR NEBZE KENDİNE GELEN BOZOĞLAK DAHA İYİ BİR GÖRÜNTÜ VERDİ ANCAK KALESİNDE ÇOK FAZLA POZİSYON VERDİ. BOZOĞLAK ADINA GÜNÜN KAHRAMANI CANER İNANILMAZ KURTARIŞLAR YAPARKEN THE KAMAR'S TAKIMI SAĞLI SOLLU HÜCUMLAR GELİŞTİRMEYE DEVAM ETTİ. 15 , 20 VE 24. DAKİKALARDA GÜRKAN PEŞ PEŞE 3 GOL DAHA BULDU. KENDİSİNİN VE TAKIMININ 4. GOLÜNÜ KAYDEDEN GÜRKAN SKORU DA 4-0'A GETİRDİ. DURMAYA NİYETİ OLMAYAN ADETA FUTBOLA AÇ BİR GÖRÜNTÜ VEREN THE KAMAR'S ATTIĞI KADAR DA KAÇIRDI DAHA DOĞRUSU CANER'İ GEÇEMEDİ VE İLK YARI 4-0 SONUÇLANDI.

İKİNCİ YARI DA THE KAMAR'S TAKIMI KALDIĞI YERDEN DEVAM ETTİ. 34. DAKİKADA VELİ'NİN AYAĞINDAN GELEN GOL SKORU 5-0'A GETİRDİ. 39. DAKİKADA GÜRKAN BİR KEZ DAHA SAHNEYE ÇIKTI VE FARKI 6'YA ÇIKARDI. OYUNCU DEĞİŞİKLİKLERİ YAPAN THE KAMAR'S GİREN ÇIKANI ARATMIYOR VE TAKIMA DİRENÇ SAĞLIYORDU. 41. DAKİKADA OYUNA SONRADAN GİREN CİHAN KLAS BİR GOLE İMZA ATARAK FARKI 7'YE ÇIKARDI. SON DAKİKALARDA ENDER VE CİHAN'IN AYAĞINDAN 2 GOL DAHA BULAN THE KAMAR'S BU ZORLU MÜCADELEDEN 9-0 GİBİ NET BİR SKORLA ÇIKARAK RAKİPLERİNE GÖZ DAĞI VERDİ.

BOZOĞLAK TAKIMI ADETA ÜZERLERİNDEKİ ÖLÜ TOPRAĞINI BİR TÜRLÜ ATAMADI VE İSTEDİKLERİNİ SAHAYA YANSITAMADI. BU NEDENLE DE BU MAĞLUBİYET KAÇINILMAZ OLDU. LİGİMİZİN YENİ TAKIMLARINDAN THE KAMAR'S İSE KOMPAKT BİR OYUN ORTAYA KOYDU SAHAYA ÇOK İYİ YAYILDI VE HARİKA BİR PAS OYUNU OYNADI. BUNUN SONUCUNU DA FARKLI BİR GALİBİYETLE ALDILAR.

LİGİN DENEYİMLİ TAKIMLARI ARASINDA BULUNAN BOZOĞLAK SPOR GİBİ BİR RAKİBE KARŞI KALESİNİ GOLE KAPATARAK FARKLI BİR SKORLA GALİP GELMEYİ BAŞARAN THE KAMAR'S İLK İZLENİM OLARAK LİG MARATONU FİNALLERİNDE İYİ İŞLER YAPACAĞI KANAATİNİ OLUŞTURMUŞ OLDULAR. LİG MARATONU AİLESİ OLARAK HER İKİ TAKIMI DA TEBRİK EDER GELECEK MAÇLARDA BAŞARILAR DİLERİZ.


 MAÇIN GENİŞ ÖZETİ 

Bozoglak-Spor
caner uçarer  KALESINDE SAYISIZ GOL POZISYONU GÖRDÜ ANCAK MUAZZAM BIR PERFORMANS GÖSTERDI. TAKIMINI DAHA FAZLA GOL YEMEMESININ TEK SEBEBIYDI VE BÜYÜK BEGENI TOPLADI. 9
İsa Babacan  ÇOK ÇALISTI ANCAK BUGÜNKÜ PERFORMANSI GEÇMIS MAÇLARDAN OLDUKÇA UZAKTI. 7
Hüseyin Babacan  BASKI VE MÜCADELE KONUSUNDA GAYRETI FAZLASIYLA MEVCUTTU ANCAK YALNIZ KALDI. 7
Ömer Babacan  SAVUNMADA TAKIMINI YÖNLENDIRMEYE ÇALISTI ANCAK ODA BUGÜN GÜNÜNDE DEGILDI. 7
Sinan Sevim  ILERI GERI ÖNE ARKAYA ADETA HER YERE KOSTU ANCAK TOPLU OYUNDA ISTEDIKLERINI SAHAYA YANSITAMADI. 7
Mehmet Biricik  TAKIMIN EN YETENEKLI ISIMLERINDEN OLAN YILDIZ OYUNCUDAN BEKLENTI YÜKSEKTI ANCAK BEKLENTIYI KARSILAYAMADI. 7
YASİN   7
The-Kamars
EMİRCAN   8
VELİ   9
KADİR   8
ENDER   9
DENİZ   9
İRFAN   8
GÜRKAN   9
Cihan Uçar  KAPTAN BUGÜN OYUNA SONRADAN GIRDI ANCAK ATMIS OLDUGU 2 GOLLE NE KADAR KLAS OLDUGUNU TARAFLI TARAFSIZ HERKESE ISPATLADI. 9
AHMET   8

Yorumlar

  • Henüz herhangi bir yorum yapılmamış.

Yukarı