• Çağrı Merkezi : 0 530 565 40 40 |
    Whatsapp Destek : 0 532 708 48 54
Nadya Komanaçi 3-6 The Kamar's
Süper Lig
18 Ocak 2020 · HİDAYET TÜRKOĞLU
Hakem : Celil DEMİR · Gözlemci : Emircan YAPRAK

THE KAMAR'S GALİBİYETİ HAK ETTİ

THE KAMAR'S GALİBİYETİ HAK ETTİ 20.01.2020 | 06:15

LİG MARATONU HALI SAHA LİGİ 2019-2020 SEZONU SON  HAFTA MÜCADELESİNDE BAYRAMPAŞA HİDAYET TÜRKOĞLU SPOR KOMPLEKSİNDE NADYA KOMANAÇİ VE THE KAMAR'S TAKIMLARI KARŞI KARŞIYA GELDİ.


PLAY-OFF ÖNCESİ SON HAFTA MÜCADELESİNE ÇIKAN BU İKİ TAKIM MAÇA KONTROLLÜ VE BİRBİRİNİ TARTARAK BAŞLADI. BU MAÇA EKSİK ÇIKAN NADYA KOMANAÇİ TAKIMI OYUNCULARI BİRBİRLERİYLE MAÇIN BAŞINDA KOPMALAR YAŞADI. DAKİKALAR 10'U GÖSTERDİĞİNDE DENİZ İLE PERDEYİ AÇTI THE KAMAR'S. BU GOLDEN SADECE 4 DAKİKA SONRA ENDER FARKI 2'YE ÇIKARAN GOLÜ ATTI.

BU GOLDEN SONRA SERVET'İN MÜCADELECİ VE HIRSLI OYUNU TAKIMI KENDİNE GETİRDİ VE SERVET SERBEST VURUŞTA TOPUN BAŞINA GEÇTİ. CİDDEN JENERİKLERE YAKIŞIR CİNSTEN BİR GOL ATTI. BU GOLÜN HEMEN ARDINDAN KONTRA ATAK'TA OZAN İLE GOLÜ BULAN NADYA KOMANAÇİ SKORU DENGELEMEYİ BAŞARDI.  

İLK YARI BÖYLE BİTECEK DERKEN PERDEYİ AÇAN DENİZ İLK YARININ SKORUNU BELİRLEYEN GOLÜ ATTI VE TAKIMI THE KAMAR'S EKİBİNİ TEKRAR ÖNE GEÇİRDİ.

İKİNCİ YARIYA OYUNA CİHAN'IN DAHİL OLMASIYLA İLERİDE DAHA ÇOK POZİSYONLARA GİRMEYE BAŞLAYAN THE KAMAR'S GİRDİĞİ POZİSYONLARI GOLE ÇEVİRMEYE BAŞLAYINCA MAÇI KOPARMASINI BİLDİ. NADYA KOMANAÇİ TAKIMINDAN KAPTAN SEMİH'İN ATTIĞI GOL İSE SADECE SKORU BELİRLEDİ.

THE KAMAR'S EKİBİ ÖNEMLİ BİR GALİBİYETİ SONUNA KADAR HAK EDEREK ALDI. NADYA EKİBİ İSE EKSİK ÇIKTIĞI MÜCADELEDE SONUNA KADAR SAVAŞTI. BÖYLESİNE GÜZEL BİR MAÇ İZLETTİKLERİ İÇİN BİZLERE İKİ TAKIMA DA TEŞEKKÜR EDERİZ.

Nadya-Komanaci
YAHYA   8
Ulushan Ulu  SAVUNMADA IYI BIR GÖRÜNTÜ VERSE DE OYUNUN HÜCUM TARAFINDA ETKISIZ KALDI. 7
ALİ   7
Ozan Kaçar  ORTA SAHADA DIGER MAÇLARA GÖRE ETKISIZDI. DAHA AKTIF OLMALI. 7
Semih Erdener  LIGIN ÖNEMLI OYUNCULARINDAN SEMIH YINE TAKIMININ EN ETKILI ISIMLERDENDI AMA BU IYI PERFORMANSI MAGLUBIYETE ENGEL OLAMADI. 8
SERVET   8
Emre Türk  BUGÜN TAKIMININ EN ETKISIZ ISMIYDI. AYAGINA GELEN TOPLARI ÇOK ETKISIZ KULLANDI. 6
The-Kamars
SELİM   8
KADİR   8
VELİ   8
ENDER   8
DENİZ   9
HAKAN   9
REFİK   8
Cihan Uçar  KAPTAN YINE OYUNA IKINCI YARI GIRDI VE MAÇIN KOPARILMASINDA ÇOK ETKILI ISLERE IMZA ATTI. 8

Yorumlar

  • Henüz herhangi bir yorum yapılmamış.

Yukarı