• Çağrı Merkezi : 0 530 565 40 40 |
    Whatsapp Destek : 0 532 708 48 54

SÜPER FİNAL TÖRENİ

SÜPER FİNAL TÖRENİ 20.09.2019 | 15:51

 LİG MARATONU  HALI SAHA LİGİ 2019 SEZONU 22 EYLÜL PAZAR AKŞAMI KAĞITHANE, VİP HALI SAHA TESİSLERİNDE FİNALE İSMİNİ YAZDIRAN FANTASTİCO TAKIMIYLA ÇELTİK FC TAKIMLARI ARASINDA OYNANACAK ŞAMPİYONLUK MAÇIYLA SONA ERİYOR.

YÜZLERCE TAKIMIN MÜCADELE ETTİĞİ MÜTHİŞ ORGANİZASYONUN SONUNDA ŞAMPİYONLUK İPİNİ KİMİN GÖĞÜSLEYECEĞİ BÜYÜK MERAK KONUSU OLURKEN FİNALİSTLERDEN FANTASTİCO PLAY OFF AŞAMASINDA ÇIKTIKLARI 7 MAÇTAN NAMAĞLUP OLARAK FİNALE YÜKSELME BAŞARISI GÖSTERİRKEN RAKİBİ ÇELTİK İSE 2. TURDAN KATILDIĞI PLAY OFF ELEME MAÇLARI DA DAHİL OLMAK ÜZERE SÜPER LİG BOYUNCA LİGDEKİ TÜM DİŞLİ RAKİPLERİ YENME BAŞARISI GÖSTERMİŞ VE TEK YENİLGİ İLE ŞAMPİYONLUĞUN EN BÜYÜK FAVORİSİ OLARAK SON VİRAJA GELMİŞTİ. SERGİLEDİKLERİ BAŞARILARI NEDENİYLE İKİ EKİP DE ŞAMPİYONLUĞU HAK ETTİKLERİNİ GÖZLER ÖNÜNE SERMİŞLERDİ.

KUPANIN BİR UCUNDA BULUNAN ÇELTİK TAKIMI İSTANBUL'UN GAZİOSMANPAŞA SEMTİNİ TEMSİLEN ADINI FİNALE YAZDIRIRKEN, DİĞER TARAFTA BULUNAN FANTASTİCO'DA İSE KAPTAN OKAN VE ŞAMPİYONLUK APOLETİ BULUNAN KALECİ TUNCAY HARİÇ TÜRK OYUNCU BULUNMUYOR. VİCTOR'UN YANI SIRA TAKIMIN TÜM OYUNCULARI MALİ OYUNCUSU OLURKEN 22 EYLÜL FİNAL TARİHİNİN 'MALİ'NİN KURTULUŞU'' İLE AYNI GÜNE DENK GELMESİ DE AYRI BİR ENSTANTANEYE İMZA ATTI. 21:15'DE BAŞLANMASI PLANLANAN ŞAMPİYONLUK MAÇI ÖNCESİ SEZONUN EN'LERİNE ÖDÜLLER VERİLECEKTİR. FİNALİST TAKIMLARA TEKRARDAN SAKATLIKSIZ, ÇEKİŞMELİ BİR MAÇ GEÇMESİNİ TEMENNİ EDER, HER ZAMAN OLDUĞU GİBİ HAK EDENİN KAZANMASINI DİLERİZ.

597 RESMİ MÜSABAKANIN OYNANDIĞI VE 140'I AŞKIN TAKIMIN MÜCADELE VERDİĞİ 2019 SEZONUNDA  LİG MARATONU 'NA KATILIM GÖSTEREN TÜM TAKIMLARA TEŞEKKÜR EDER, PAZAR AKŞAMI YAŞANACAK FUTBOL ŞÖLENİNE TÜM ÜYELERİMİZİ VE BÜTÜN FUTBOL SEVERLERİ DAVET EDERİZ. YENİ SEZONDA MÜCADELE EDEN TAKIMLARA BAŞARILAR.

FİNAL MÜSABAKASI BU SEZON İLK KEZ OLARAK KAĞITHANE / VİP HALI SAHA TESİSLERİNDE OYNANACAKTIR. İKİ KAT TRİBÜNÜ BULUNAN VE ZEMİNİ FİNAL MÜSABAKASI İÇİN UYGUN GÖSTERİLEN TESİS İÇERİSİNDE FİNALİST OYUNCULAR HEM MAÇ ÖNCESİNDE HEM MAÇ SONUNDA ÜCRETSİZ OLARAK SAUNA HİZMETLERİNDEN FAYDALANABİLECEKLERDİR.

FİNAL MAÇININ KAZANAN TAKIMI İSTANBUL'UN ŞAMPİYONU OLURKEN AYNI ZAMANDA 2020 YILINDA İLK KEZ DÜZENLEYECEĞİMİZ TÜRKİYE ŞAMPİYONASINDA LİG MARATONU'NUN İZMİR VE ANKARA ŞAMPİYONLARIYLA TÜRKİYE'NİN EN BÜYÜĞÜ OLMAK İÇİN MÜCADELE ETME HAKKI KAZANACAKTIR. İSTANBUL DIŞINDA DÜZENLENECEK ŞAMPİYONANIN ULAŞIM VE KONAKLAMA ÜCRETLERİ İL ŞAMPİYONLARINA ÜCRETSİZ OLARAK ORGANİZE EDİLECEKTİR.

TESİSİN AÇIK ADRESİ : EYÜP SULTAN CADDESİ NO : 54/B MERKEZ - KAĞITHANE / İSTANBUL (KATILIM GÖSTERMEK İSTEYEN ÜYELERİMİZE TALEPLERİ HALİNDE KONUM BİLGİSİ PAYLAŞILACAKTIR.
 SÜPER FİNAL TÖRENİ PROGRAMI : 

20:30 - TÖREN AÇILIŞI

20:35 - SEZONUN EN'LERİ ÖDÜL TÖRENİ

- SEZONUN GOL KRALI / YUNUS EMRE OKATAN - CRABS FC
- YILIN OYUNCUSU / OĞUZ ÇETİN - ASPENDOS
- YILIN KALECİSİ / BURAK KIRÖMER - TELLİOĞULLARI
- YILIN TAKIMI / ÇELTİK - ONURCAN BULUT
- YILIN CENTİLMEN TAKIMI / GOP FC - UĞUR SERBEST
- YILIN KAPTANI / ORHAN AKYOL - GOLD OSMANLI
- YILIN SOSYAL TAKIMI / TELETABİLER - HARUN TUZLU
- YILIN ÖZEL ÖDÜLÜ / YAHYA ARAZ
- YILIN ÇIKIŞ YAPAN TAKIMI / NADYA KOMANAÇİ - OZAN KAÇAR
21:00 - FİNAL SEREMONİSİ
 
 - KUPANIN MELEKLERİ / KUPANIN GETİRİLMESİ 
 - TAKIMLARIN SAHAYA GİRİŞİ
 - İSTİKLAL MARŞI
 - FİNAL MÜSABAKASI BAŞLAMA DÜDÜĞÜ

22:25 - KUPA TÖRENİ

 - FİNALİST TAKIM MADALYA TAKDİMİ
 - FİNALİST TAKIM KUPA TAKDİMİ
 - ŞAMPİYON TAKIM MADALYA TAKDİMİ
 - ŞAMPİYON TAKIM KUPA TÖRENİ
 - SİS VE MÜZİK GÖSTERİSİ
 - ŞAMPİYONLUK KUTLAMALARI

22:55 - KUPA TÖRENİ KAPANIŞ LİG MARATONU FİNAL TÖRENLERİNİ HATIRLAYALIM 


 İSTANBUL 2018 - 2019 


 İSTANBUL 2018 


 İZMİR 2019 


 ANKARA 2019 

Yorumlar

  • Henüz herhangi bir yorum yapılmamış.

Yukarı