• Çağrı Merkezi : 0 530 565 40 40 |
    Whatsapp Destek : 0 532 708 48 54
LİNA FC 3-3 FC TİGERS
Süper Lig
27 Mart 2024 · MEGA CENTER
Hakem : Zafer GÜL · Gözlemci : Semih Erdener

SON ŞAMPİYON KAN KAYBETMEYE DEVAM EDİYOR

SON ŞAMPİYON KAN KAYBETMEYE DEVAM EDİYOR 28.03.2024 | 09:15

LİG MARATONU HALI SAHA LİGİ 2024 SEZONU 11. HAFTA MÜCADELESİNDE BAYRAMPAŞA MEGA CENTER HALI SAHA TESİSLERİNDE LİNA FC VE FC TIGERMENS TAKIMLARI KARŞI KARŞIYA GELDİ.

GECENİN KAPANIŞ MAÇINDA SAHNE ALAN SON ŞAMPİYON MAÇA HIZLI BAŞLADI VE 3. DAKİKADA YUSUF CESUR'UN ATTIĞI KLAS GOLLE SKROU 1-0 YAPTI. FC TIGERMENS TALKIMI BU GOLE CEVABI COK HIZLI VERDİ. MAÇIN 5. DAKİKASINDA CEZA SAHASI İÇİNDE OLUŞAN KARAMBOLDE TOPA SON DOKUNAN KORAY OLDU VE MAÇA TEKRAR DENGE GELDİ.MAÇA AĞARLIĞINI KOYMAYA ÇALIŞAN LİNA FC ORTA SAHADA KADİR VE SEFA İLE MÜTHİŞ İŞLER ÇIKARTIRKEN TEK EKSİK SON VURUŞLAR OLDU. MAÇON 21. DAKİKASINDA AZİZ SEFA ORTAKLIĞINDA HARİKA BİR PLASE İLE SKOR AVANTAJINI YAKALAYAN TARAF LİNA FC OLDU. İLK YARININ SON DAKİKASINDA YAKALADIĞI ENDER GOL ŞANSINI AFFETMEYEN FC TIGERMENS TAKIMI MUHAMMED İLE SKORA TEKRAR DENGE GETİRDİ. BU GOL İLK YARININ SKORU OLDU.

MAÇIN İKİNCİ YARISINDA GİT GELLERİN VE KIRILMA ANLARI ÇOK OLURKEN FC TIGERMENS TAKIM KAPTANI EMRE 29. DAKİKADA ATTIĞI GOLLE TAKIMI BU AKŞAM İLK KEZ ÖNE GEÇİREN İSİM OLDU. LİNA FC TAKIMI BU GOL SONRASI TÜM OYUNU RAKİP SAHAYA YIKARKEN YAKALADIĞI FIRSATLARI DEĞERLENDİRMEDE ÇOK BAŞARILI OLAMADI 35. DAKİKADA SEFA TAKIMININ BERABERLK SAYINI ATTI. MAÇIN GERİ KALAN KISMINDA BAŞKA GOL OLMADI VE MAÇ 3-3 BERABERE BİTTİ.

BUNDAN SONRAKİ ZORLU LİG MAÇLARINDA İKİ TAKIMIMIZA BAŞARILAR DİLERİZ.

LiNA-FC
Rıdvan Atcı   8
Yusuf Okutan   8
FURKAN   8
YUSUF EMRE CESUR   9
Hamza Kadir Tamirci   9
Sefa Küçük   9
Aziz enes Karabul   8
MEHMETCAN   7
FC-TiGERS
Kadir Çit    9
Muhammed ali Avcı    8
Emre Çit   8
Özkan Çit   8
Onur Şahin   9
ONUR Çit   8
KORAY   9

Yorumlar

  • Henüz herhangi bir yorum yapılmamış.

Yukarı