• Çağrı Merkezi : 0 530 565 40 40 |
    Whatsapp Destek : 0 532 708 48 54

SOFUOĞLU METAL KENDİNE GELDİ

SOFUOĞLU METAL KENDİNE GELDİ 16.05.2022 | 15:01
SOFUOĞLU GİZLİ FAVORİLERDEN

LİG MARATONU HALI SAHA LİGİ 2022 SEZONU PLAY OFF B GRUBU 2. HAFTA MAÇINDA GRUBUN 1. TORBA TAKIMI SOFUOĞLU METAL İLE 2. TORBA EKİBİ FINDIKZADE ÇUKURBOSTAN TAKIMLARI KARŞI KARŞIYA GELDİ.B GRUBUNDA İŞLER KIZIŞMAYA BAŞLARKEN SOFUOĞLU METAL İLK HAFTA ALDIĞI BERABERLİĞİ UNUTUP İLK GALİBİYETİNİ ALMAK İSTİYORDU. FINDIKZADE ÇUKURBOSTAN İSE SURİÇİ MAĞLUBİYETİNİN ARDINDAN İLK PUAN VEYA PUANLARI İÇİN SAHAYA ÇIKIYORDU. SOFUOĞLU METAL MAÇA MUHTEŞEM BİR GOLLE BAŞLADI. DAKİKA 10'DA KADİR SAHNEYE ÇIKTI VE SOFUOĞLU METALİ 1-0 ÖNE GEÇİRDİ. DAKİKA 19'DA FINDIKZADE GOLÜ BULSADA GERİ KALAN DAKİKALARDA PEK OYUNDA GÖZÜKMEDİ. İLK YARIDA 2 GOL DAHA ÇIKTI VE İLK YARI 3-1 TAMAMLANDI.


İKİNCİ YARI BAŞLADIĞINDA SOFUOĞLU METAL GOLLERİNE DEVAM EDİYORDU. İKİNCİ YARIDA 5 GOL DAHA BULAN SOFUOĞLU METAL KALESİNDE İSE SADECE 1 GOL GÖRDÜ VE MAÇI 8-2 KAZANDI. B GRUBUNDA İLK GALİBİYETİNİ ALDI. MAÇIN DİKKAT ÇEKEN İSMİ 5 GOLÜYLE BİRLİKTE MAÇI KAZANDIRAN EREN OLDU.


SOFUOĞLU METAL BU GALİBİYETLE BİRLİKTE B GRUBUNDA 1. SIRAYA YERLEŞTİ. FINDIKZADE ÇUKURBOSTAN İSE BU MAĞLUBİYETİN ARDINDAN İKİNCİ MAÇINI KAZANAMADI VE 5. SIRADA KENDİNE YER BULDU.


LİG MARATONU AİLESİ OLARAK BU MÜCADELE İÇİN İKİ TAKIMA DA TEŞEKKÜR EDER VE PLAY OFF SON 16 TURU YOLUNDA BAŞARILAR DİLERİZ.

Yorumlar

  • Henüz herhangi bir yorum yapılmamış.

Yukarı