• Çağrı Merkezi : 0 530 565 40 40 |
    Whatsapp Destek : 0 532 708 48 54
SİYAVUŞPAŞA 6-2 HASHTAG FC
Süper Lig
12 Ocak 2020 · HİDAYET TÜRKOĞLU
Hakem : Celil DEMİR · Gözlemci : Fatih ŞAHİN

SİYAVUŞ 6 KİŞİYLE KENDİNİ PLAY OFF'A ATTI !

SİYAVUŞ 6 KİŞİYLE KENDİNİ PLAY OFF'A ATTI ! 13.01.2020 | 12:20

LİG MARATONU HALI SAHA LİGİ 2019-2020 SEZONU 24. HAFTA MÜCADELESİNDE HİDAYET TÜRKOĞLU HALI SAHA TESİSLERİNDE HASHTAG FC VE SİYAVUŞPAŞA TAKIMLARI KARŞI KARŞIYA GELDİ.

PLAY OFF'U YAKINDAN İLGİLENDİREN KARŞILAŞMADA PUANA DAHA FAZLA İHTİYACI OLAN SİYAVUŞPAŞA MAÇA DAHA ETKİLİ BİR BAŞLANGIÇ YAPTI. DAKİKALAR HENÜZ 10'U GÖSTERİRKEN SAHNEYE GÖKHAN ÇIKTI VE ATTIĞI GOLLE TAKIMINI 1-0 ÖNE GEÇİRMEYİ BAŞARDI. BU GOLDEN YALNIZCA DÖRT DAKİKA SONRA 14. DAKİKADA MUHAMMET'İN ATTIĞI GOLLE SİYAVUŞPAŞA TAKIMI SKORU 2-0'A YÜKSELTMEYİ BAŞARDI. DAKİKALAR 20'Yİ GÖSTERDİĞİ SIRADA SİYAVUŞPAŞA TAKIMI OYUNCUSU YAŞAR KIRMIZI KARTLA OYUN DIŞI KALDI VE SİYAVUŞPAŞA TAKIMI MAÇA 6 KİŞİ DEVAM ETMEK ZORUNDA KALDI. RAKİBİNİ EKSİK YAKALAYAN VE 2-0'DA GERİDE OLAN HASHTAG GOL VE GOLLER BULABİLMEK AMACIYLA DAHA OFANSİF BİR OYUN SERGİLEMEYE BAŞLADI. DEFANSTA RİSKLİ BİR OYUN ANLAYIŞINA BÜRÜNEN HASHTAG TAKIMININ BU OYUNUNU 6 KİŞİ KALMALARINA RAĞMEN SİYAVUŞPAŞA TAKIMI ÇOK İYİ DEĞERLENDİRDİ. 22. DAKİKADA SAHNEYE KENAN ÇIKTI VE ATTIĞI GOLLE SKORU 3-0'A TAŞIYARAK İLK YARININ DA SKORUNU TESCİL ETMİŞ OLDU. DEVRE ARASINA SİYAVUŞPAŞA TAKIMI 3-0 GALİP GİRMEYİ BAŞARDI.

İKİNCİ YARI BAŞLAMA DÜDÜĞÜYLE BERABER TOPA DAHA ÇOK SAHİP OLAN TARAF HASHTAG TAKIMI OLDU. GİRDİKLERİ ÖNEMLİ POZİSYONLARI GOLE ÇEVİREMEDİLER. ORTASAHANIN GERİSİNDE RAKİBİNİ KARŞILAYIP KONTRA ATAKLARLA ETKİLİ OLAN SİYAVUŞPAŞA TAKIMI SABIRLA BEKLEDİĞİ GOLÜ 30.DAKİKADA HAYRİ VE 34. DAKİKALARDA KENAN'LA BULDU VE SKORU 5-0'A GETİRMEYİ BAŞARDILAR. HASTHAG TAKIMI SKOR FARKININ DAHA FAZLA AÇILMASINA İZİN VERMEDİ VE MAÇ BAŞINDAN BERİ ARADIKLARI GOLÜ 36. DAKİKADA RAMAZAN'LA BULDULAR. RAMAZAN'IN GOLÜYLE SKOR 5-1'E GELDİ. BU GOLDEN YALNIZCA İKİ DAKİKA SONRA YASİN'LE BİR GOL DAHA BULAN HASHTAG TAKIMI SKORU 5-2'YE GETİRMEYİ BAŞARDI. DAKİKALAR 40'I GÖSTERDİĞİNDE HASHTAG TAKIMI BİR PENALTI KAZANDI ANCAK BU PENALTIYI SİYAVUŞPAŞA KALECİSİ EMRE ÇOK İYİ BİR REFLEKSLE KURTARMAYI BAŞARDI. BU PENALTI KURTARIŞI BELKİDE MAÇIN KIRILMA ANI OLDU. ARD ARDA GOLLER BULARAK RİTİM BULAN HASHTAG TAKIMI PENALTI KAÇTIKTAN SONRA MORAL OLARAK OYUNDAN DÜŞÜŞLER YAŞAMAYA BAŞLADI. SİYAVUŞPAŞA TAKIMI İSE BU PENALTI KURTARIŞIYLA TAKIM HALİNDE YORGUNLUĞUNU ATMIŞ OLDU VE MAÇA TEKRAR KONSANTRE OLDU. DAKİKALAR 44'Ü GÖSTERDİĞİNDE KONTRA ATAKLA POZİSYON BULAN SİYAVUŞPAŞA KENAN'IN BİREYSEL ÇABASIYLA BİR GOL DAHA BULDU VE MAÇIN SKORUNU 6-2'YE TAŞIDI. BU GOLLE AYNI ZAMANDA MAÇIN SKORU BELİRLENMİŞ OLDU VE SİYAVUŞPAŞA TAKIMI SADAHN 6-2 GALİP AYRILARAK ÇOK ÖNEMLİ BİR GALİBİYETE İMZA ATMIŞ OLDU.

SİYAVUŞPAŞA TAKIMI 53 PUANDA OLAN HASHTAG FC TAKIMINI YENEREK RAKİBİNDEN TAM 5 PUAN BİRDEN ALMIŞ OLDU. SON ÜÇ MAÇTA ÜÇ GALİBİYETE ULAŞARAK PUANINI 27'YE YÜKSELTTİ VE 24.SIRAYA YÜKSELEREK AN İTİBARİYLE KENDİSİNE PLAY OFFTA YER BULDU.

HASHTAG FC TAKIMI İSE SON BEŞ MAÇTA 4. MAĞLUBİYETİNİ ALARAK 2.SIRADAKİ YERİNİ KORUMAYI BAŞARDI.


 MAÇIN GENİŞ ÖZETİ 

SiYAVUsPAsA
EMRE   9
HAYRO   8
KENAN   9
Volkan Alkan   8
MUHAMMET   8
Yaşar Pak   6
GÖKHAN ALKAN   8
HASHTAG-FC
Batuhan Ulusoy   8
ERDEM   7
Ramazan Afşin   8
YASİN   7
TUNAHAN   7
EMİR   7
Salih Elçeoğlu   7
Oğuzhan Türkmenoğlu   7

Yorumlar

  • Henüz herhangi bir yorum yapılmamış.

Yukarı