• Çağrı Merkezi : 0 530 565 40 40 |
    Whatsapp Destek : 0 532 708 48 54
ZB SÜMER SPOR 0-9 SİVEREK GÜCÜ
Süper Lig
25 Ekim 2020 · MEGA CENTER
Hakem : Cem TEMİZEL · Gözlemci : Emircan YAPRAK

SİVEREK GÜCÜ'NÜ GÖSTERİYOR

SİVEREK GÜCÜ'NÜ GÖSTERİYOR 26.10.2020 | 11:43
AY YILDIZLAR GOL ATMAYI UNUTTU

LİG MARATONU HALI SAHA LİGİ 2020 SEZONUNDA 20 . HAFTANIN KAPANIŞ MÜCADELESİNDE BAYRAMPAŞA MEGA CENTER HALI SAHA TESİSLERİNDE AY YILDIZLAR İLE SİVEREK GÜCÜ KARŞI KARŞIYA GELDİ.


İKİ TAKIM DA PLAY-OFF'A KATILMANIN HAYALLERİNİ KURUYOR. BU MAÇ İKİ TAKIM İÇİN DE PLAY-OFF'LARIN BAŞLAMASINA KISA SÜRE KALA HAYATİ ÖNEM TAŞIYORDU. AY YILDIZLAR SON MÜCADELESİNDE SELÇUK SPOR KARŞISINDA ADETA YOKLARI OYNARKEN SİVEREK GÜCÜ İSE ÇIKTIĞI 2 MÜSABAKADA İYİ PERFORMANS SERGİLESE DE 1 MAÇINI KAZANIP 1 MAÇINI KAYBETMİŞTİ.

MAÇIN İLK DÜDÜĞÜNÜN ÇALMASIYLA BİRLİKTE MÜSABAKA BAŞLADI. MAÇA TOPUN HAKİMİYETİNİ SAĞLAYARAK BAŞLAYAN TAKIM SİVEREK GÜCÜ'YDÜ. AY YILDIZLAR TAKIMINDA BAZI EKSİK FUTBOLCULARIN OLDUĞU GÖZÜKÜYORDU. KALEDE DE HİÇ BEKLEMEDİĞİMİZ İSİM BAYRAM VARDI. AHMET VE YAKUP'UN ETKİLİ OYUNUYLA RAHATLIKLA TOPU DOLAŞTIRAN SİVEREK GÜCÜ AHMET İLE ÖNE GEÇTİ. BU GOLDEN 2 DAKİKA SONRA AHMET TAKIMININ VE KENDİSİNİN 2. GOLÜNÜ ATTI. BU GOLDEN SONRA AY YILDIZLAR TAKIMI BİRAZ DAHA OYUN İÇİNE DAHİL OLMAYA BAŞLADI. İLERİDE ORGANİZE ATAKLAR OLUŞTURMAKTA ÇOK ZORLANAN AY YILDIZLAR ORTA SAHADA KAPTIRDIKLARI BASİT TOPLARI KALESİNDE POZİSYON OLARAK GÖRDÜ FAKAT BUGÜN BİZLERİ ŞAŞIRTAN BİR BAYRAM VARDI. KALECİ MEVKİİSİNDE İLK DEFA OYNAYAN VE ELDİVENİ DAHİ OLMAYAN BAYRAM BUGÜN AY YILDIZLAR TAKIMI ADINA AYAKTA KALAN TEK İSİMDİ. ONUN KURTARIŞLARIYLA İLK 20 DAKİKADA BELKİ DAHA FARKLI OLACAK MAÇI  2 - 0 GİBİ BİR SKORDA TUTTU. BAYRAM'IN ETKİLİ OYUNUNA ARKADAŞLARI GRAM DESTEK OLAMAYINCA İLK YARININ SONLARINDA YAKUP VE BEYZAT'IN GOLLERİYLE DEVREYE 4 - 0 ÖNDE GİTTİ SİVEREK GÜCÜ. BAZEN İLK YARIDAKİ OYUNA GÖRE BAZI TAKIMLARIN DÖNÜŞ YAPACAĞINA DAİR UMUT IŞIKLARI OLUŞUR AMA AY YILDIZLAR MAALESEF Kİ BİZLERE BUNU GÖSTEREMEDİ. GEÇENKİ SELÇUK SPOR MAÇININ SONUCUNDAN KAYNAKLI MORAL BOZUKLUĞUNU HALA ÜSTÜNDEN ATABİLMİŞ DEĞİLLERDİ. İKİNCİ YARI DA İLK YARIDAN FARKLI DEĞİLDİ. SİVEREK GÜCÜ'NÜN İLERİ ÜÇLÜSÜ YAKUP - AHMET - BEYZAT GOLLERİNE İKİNCİ YARIDA DEVAM ETTİ VE MAÇ SONUNDA 9 - 0'LIK BİR FARK OLUŞTU.

BU MAÇ İLE SİVEREK GÜCÜ 3 MAÇTA 6 PUAN TOPLAYARAK ADIM ADIM PLAY-OFF'A YAKLAŞIRKEN ŞU ANDA PLAY-OFF POTASINDA BULUNAN AMA YERİ SALLANTIDA OLAN AY YILDIZLAR TAKIMI İSE BİR DARBE DAHA ALDI. İKİ TAKIMA DA LİG MARATONU AİLESİ OLARAK PLAY-OFF'A KALAN BU AZ AMA ZORLU SÜREÇTE BAŞARILAR DİLERİZ.

ZB-SuMER-SPOR
Bayram Akdas  BUGÜN MEVKIISI DISINDA BIR YERDE GÖRDÜK ONU. YAPTIGI KURTARISLAR ILE HERKESI SASIRTAN BAYRAM KALECILIGE BUGÜN ADETA GÖZ KIRPTI. 8
YUSUF   6
CİHAN   6
Hasan Çelik  KAPTAN MAÇA ISTEKLI BASLASA DA FARK AÇILDIKÇA OYUNDAN IYICE DÜSTÜ. 6
Onur Çayır  BUGÜN MÜCADELE ANLAMINDA IYI IS ÇIKARSA DA OYUN OLARAK SINIFTA KALDI. 6
kaan özdemir  GÜZEL TEKNIGI ILE BIR SEYLER YAPSA DA BIRAZ DAHA HAREKETLI OLUP OYUNUN IÇINE KATILMALI. 6
BATUHAN   6
SiVEREK-GuCu
OSMAN   8
Cemil Dilber  BETON CEMIL BUGÜN LAKABININ HAKKINI VEREREK OYNADI. 9
Osman Bige  DEFANSTA KRITIK MÜDAHALELERI ILE DIKKAT ÇEKTI. 8
Yakup İstemil  MAÇ SONU RÖPORTAJINDA KAPTAN HAKKINDA IYI SÖZLER SÖYLENMESE DE GALIBIYETIN GELMESINDE EN BÜYÜK PAYLARDAN BIRISI ONUN. 9
DESTAN   8
Ahmet İstemil  MAÇIN YILDIZIYDI DIYEBILIRIZ. YAKUP ILE ÇOK IYI ANLASMASININ YANI SIRA SUTLARI DA ÇOK ETKILI OLDU. 9
BEYZAT   9

Yorumlar

  • Henüz herhangi bir yorum yapılmamış.

Yukarı