• Çağrı Merkezi : 0 530 565 40 40 |
    Whatsapp Destek : 0 532 708 48 54
SİVEREK GÜCÜ 9-1 KARAYOLLARI FC
Süper Lig
19 Kasım 2020 · MEGA CENTER
Hakem : Zafer GÜL · Gözlemci : Adem KARA

SİVEREK GÜCÜ LİG ARASINA GALİBİYET İLE GİRDİ

SİVEREK GÜCÜ LİG ARASINA GALİBİYET İLE GİRDİ 19.11.2020 | 23:32
SİVEREK KENDİSİNİ POTAYA ATTI

      LİG MARATONU HALI SAHA LİGİ 2020 SEZONU BAYRAMPAŞA MEGA CENTER HALI SAHA TESİSLERİNDE SİVEREK GÜCÜ  VE KARAYOLLARI TAKIMLARININ ZORLU MÜCADELESİ İLE DEVAM ETTİ.


       MAÇ BAŞLAMA DÜDÜĞÜ İLE ÖNDE BASAN SİVEREK GÜCÜ RAKİBİNİ İLK DAKİKALARDAN BASKI ALTINA ALDI.KARAYOLLARI FC RAKİBİNİ GERİDE KARŞILAYARAK KONTRA ATAKLARLA ETKİLİ OLMAYA ÇALIŞTI. SİVEREK GÜCÜ AYAĞA PASLARLA ÇIKTIĞI ATAKTA ÖZCANIN ATTIĞI GOLLE SKORU 1-0 GETİRDİ VE ARADIĞI GOLÜ BULDU. GOLDEN SONRA DAHA DENGELİ BİR OYUN TERCİH EDEN KARAYOLLARI FC DAKİKALAR İLERLEDİKÇE RAKİBİNİN BASKISINI DA KIRMAYI BAŞARDI VE DAKİKALAR 9 GÖSTERDİĞİN DE DOĞAN İLE BULDUĞU GÖLLE SKORU 1-1 EŞİTLEDİ. GOLDEN SONRA İKİ TAKIM DA GİRDİĞİ BİR ÇOK POZİSYONDAN YARARLANAMADI VE İLK YARININ SON DAKİKALARINA KADAR 1-1 EŞİTLİK DEVAM ETTİ. İLK YARININ BİTİMİNE DAKİKALAR KALA AHMET İSTEMİL İLE BULDUĞU PEŞ PEŞE GÖLLERLE SKORU 3–1 GETİREREK İLK YARIYI ÖNDE KAPATAN TARAF OLDU.

       İKİNCİ YARI BAŞLAMA DÜDÜĞÜ İLE İLK YARI DA OLDUĞU GİBİ BASKILI VE TEMPOLI OYNUNU SÜRDÜREN SİVEREK GÜCÜ ÖZCAN (1) OZİ (1) VE YAKUP ATTIĞI (3) GÖLLE SKORU BİR ANDA 8-1 GETİRDİ VE RAHAT BİR NEFES ALDI. KARAYOLLARI FC İKİNCİ YARI BİR ÇOK ATAK GELİŞTİRSEDE SON VURUŞLARDA YAŞADIĞI BAŞARILI OLMADI VE RAKİBİNİN FARKI AÇMASINA ENGEL OLMADI. İKİNCİ YARININ SON DAKİKALARIN DA SİVEREK GÜCÜ AHMET İSTEMİL İLE BULDUĞU GÖLLE SKORU 9-1 GETİREREK FARKLI BİR GALİBİYETE İMZA ATAN TARAF OLDU. 

SiVEREK-GuCu
FİKRET   6
Yakup İstemil   8
Özcan Özdemir   7
Cemil Dilber   6
Ahmet İstemil   6
Ahmet İstemez   8
OZİ    7
KARAYOLLARI-FC
MEHMET   4
Ramazan Polat  DEFANSTA ELINDEN GELENIN EN IYISI ILE OYNADI TAKIM ARKADASLARINI DAHA FAZLA UYARMALI OYUN IÇINDE TUTMALI KOPMALARI ÖNLEMELI 6
EBUBEKİR    6
MAHMUT   6
Mustafa Bulut   ORTA SAHA DA DAHA FAZLA KOSUP MÜCADELE ETMELI RAKIBINE ÇOK BOS ALAN BIRAKTI 6
SAMET   6
DOĞAN   7

Yorumlar

  • Henüz herhangi bir yorum yapılmamış.

Yukarı