• Çağrı Merkezi : 0 530 565 40 40 |
    Whatsapp Destek : 0 532 708 48 54
ORTAKLAR 5-5 AYYILDIZLAR
Süper Lig
25 Kasım 2019 · MEGA CENTER
Hakem : Celil DEMİR · Gözlemci : Fatih ŞAHİN

SEYİR ZEVKİ YÜKSEK MAÇTA PUANLAR PAYLAŞILDI !

SEYİR ZEVKİ YÜKSEK MAÇTA PUANLAR PAYLAŞILDI ! 26.11.2019 | 11:00

LİG MARATONU HALI SAHA LİGİ 2019-2020 SEZONU 18. HAFTA  MÜCADELESİNDE BAYRAMPAŞA MEGA CENTER SPOR KOMPLEKSİNDE ORTAKLAR VE KARDER_18 TAKIMLARI KARŞI KARŞIYA GELDİ.


MAÇ BAŞLAMA DÜDÜĞÜYLE BERABER KARDER_18 TAKIMI DAHA İYİ BAŞLAYAN TARAF OLDU. BOL BOL AYAĞA OYNAYARAK TOPUN DEĞERİNİ BİLEREK BAŞLADILAR. BU GÜZEL MAÇ BAŞLANGICININ ÖDÜLÜNÜ DE 3. VE 10. DAKİKALARDA UMUT'UN GOLLERİYLE ALDILAR. UMUT'UN İKİ GOLÜYLE KARDER_18 TAKIMI MAÇTA 2-0 ÖNE GEÇEN TARAF OLDU. MAÇA İYİ BİR BAŞLANGIÇ YAPAMAYAN ORTAKLAR TAKIMI SKOR 2-0'A GELDİKTEN SONRA TOPARLANMAYA BAŞLADI. OYUN KONTROLÜNÜ LEHİNE ÇEVİREN ORTAKLAR YAHYA VE HAKAN'LA ETKİLİ ATAKLAR GELİŞTİRDİLER. MAÇIN 11.DAKİKASINDA SAHNEYE YAHYA ÇIKTI VE ATTIĞI GÜZEL KAFA GOLÜYLE MAÇIN SKORUNU 2-1'E GETİRDİ. BERABERLİK GOLÜNÜ ARAYAN ORTAKLAR TAKIMI SAVUNMA TEDBİRİNİ ELDEN BIRAKINCA KARDER_18 TAKIMINDA SAHNEYE BERAT ÇIKTI VE ATTIĞI GOLLE TAKIMINI 3-1'LİK ÜSTÜNLÜĞE TAŞIDI. İLK YARININ SON ANLARINA DOĞRU ORTAKLAR TAKIMINDAN HAKAN YERDE KALDI VE HAKEM PENALTI NOKTASINI GÖSTERDİ. ORTAKLAR TAKIMININ GOLCÜ OYUNCUSU HAKAN HATA YAPMADI VE PENALTIYI GOLE ÇEVİREREK MAÇI 3-2'YE TAŞIDI. BU GOL AYNI ZAMANDA İLK YARININ SKORUNU BELİRLEYEN GOL OLDU. İLK YARI KARDER_18 TAKIMININ  3-2'LİK ÜSTÜNLÜĞÜYLE SONRA ERDİ.

İKİNCİ YARI BAŞLAMA DÜDÜĞÜYLE BERABER SAHADA GÖRÜLMEYE DEĞER BİR MÜCADELE VARDI. HER İKİ TAKIMDA KIRAN KIRANA MÜCADELE ETTİ VE ÇOK TEMPOLU OYNADILAR. KARDER_18 TAKIMI MAÇIN 36.DAKİKASINDA BERAT'LA BİR GOL DAHA BULARAK MAÇIN SKORUNU 4-2'YE GETİRDİ. SKOR 4-2'YE GELDİKTEN SONRA BASKINI ARTTIRAN ORTAKLAR TAKIMI 37.DAKİKADA CİHAN'IN ATTIĞI GOLLE SKOR FARKINI TEKRARDAN TEK HANEYE İNDİRDİ. KARDER_18 TAKIMI BU GOLE CEVAP VERMEKTE GECİKMEDİ VE 40.DAKİKADA TAKIMIN GOLCÜ İSMİ UMUT'LA BİR GOL DAHA BULARAK MAÇI 5-3 YAPTI. SKOR 5-3'E GELDİKTEN SONRA ORTAKLAR TAKIMI MÜTHİŞ BİR BASKI KURMAYA BAŞLADI. 42'DE YAHYA VE 49'DA CİVAN'LA ARD ARDA İKİ GOL BİRDEN BULAN ORTAKLAR TAKIMI MAÇA DA ORTAK OLMAYI BAŞARDI VE SKORA 5-5'LİK EŞİTLİK GELDİ. MAÇ BERABERLİĞE GELDİKTEN SONRA HER İKİ TAKIMDA POZİSYONLAR YAKALADI ANCAK MAÇTA BAŞKA GOL SESİ ÇIKMADI. KIRAN KIRANA GEÇEN KARŞILAŞMADA PUANLAR PAYLAŞILDI.

KARDER_18 TAKIMI ALDIĞI BİR PUANLA PUANINI 24'E ÇIKARARAK 12.SIRAYA YÜKSELMİŞ OLDU.
ORTAKLAR TAKIMI İSE ALDIĞI BİR PUANLA AN İTİBARİYLE PLAY OFF POTASINA GİRDİ VE PUANINI 16'YA YÜKSELTTİ.

LİG MARATONU AİLESİ OLARAK HER İKİ TAKIMADA SAHADA GÖSTERMİŞ OLDUKLARI KIRAN KIRANA MÜCADELE İÇİN TEŞEKKÜR EDİYOR, GELECEK MAÇLARINDA ŞİMDİDEN BAŞARILAR DİLİYORUZ.


 MAÇIN GENİŞ ÖZETİ 

ORTAKLAR
MÜCAHİT   8
KEMAL   7
MELİH   8
YAHYA   9
CİVAN   8
Hakan Ozarslan  KAPTAN TAKIMI ADINA OFANSIF AÇIDAN ÇOK ÜRETKENDI VE ATTIGI BIR GOLLE TAKIMINA KATKI SAGLADI. 8
TANJU   7
MAHMUT   7
HAKAN  
AYYILDIZLAR
Yasin Yılmazer  YAPTIGI KRITIK KURTARISLARLA KALESINDE DEVLESTI. BIREYSEL AÇIDAN KUSURSUZ BIR PERFORMANS ORTAYA KOYDU. 9
Ramazan Gencer  DEFANSTA GÖREVINI EKSIKSIZ YERINE GITTI. IYI BIR PERFORMANS ORTAYA KOYDU. 7
HAKAN   8
BEKİR   7
Mert Çetintaş  HEM DEFANSIF HEM DE OFANSIF AÇIDAN ARI GIBI ÇALISTI. GÜNÜN MÜCADELECI ISIMLERINDENDI. 8
berat yılmazer  TAKIMIN OFANSIF AÇIDAN EN BÜYÜK KOZLARINDAN BIRI OLDUGUNU BU MAÇTA TEKRARDAN HATIRLATTI. ATTIGI IKI GOLÜN YANI SIRA HIRSLI OYUNUYLA DIKKAT ÇEKTI. 9
Umut Bıyıklı  HATTRICK YAPARAK TAKIMINA BÜYÜK KATKI SAGLADI. HÜCUMSAL AÇIDAN TAKIMIN EN IYI ISIMLERINDENDI. 9

Yorumlar

  • Henüz herhangi bir yorum yapılmamış.

Yukarı