• Çağrı Merkezi : 0 530 565 40 40 |
    Whatsapp Destek : 0 532 708 48 54
TRİPOLİSTANBUL 1-8 EYÜPSPOR SK
Süper Lig
17 Kasım 2021 · MEGA CENTER
Hakem : Zafer GÜL · Gözlemci : Emircan YAPRAK

SEMT-İ MUKADDES AÇILIŞI GALİBİYET İLE YAPTI

SEMT-İ MUKADDES AÇILIŞI GALİBİYET İLE YAPTI 18.11.2021 | 01:49
EYÜP SAHİLDEN FETHE BAŞLADI

LİG MARATONU HALI SAHA LİGİ 2021-2020 SEZONU 10. HAFTA MÜCADELESİNDE BAYRAMPAŞA MEGA CENTER HALI TESİSLERİNDE TRİPOLİSTANBUL İLE EYÜPSPOR SK TAKIMLARI KARŞI KARŞIYA GELDİ.


TRİPOLİSTANBUL ÇIKTIĞI 3 MAÇTAN 1 GALİBİYET ALARAK 3 PUANI BULUNURKEN İSTEDİĞİ GİBİ LİG MARATONU ORGANİZASYONUNA GİRİŞ YAPAMAMIŞTI. TRİPOLİSTANBUL BU MAÇA 3 PUAN PAROLASIYLA ÇIKARKEN KARŞILARINDAKİ RAKİP İSE İSTANBUL'UN GÜZİDE SEMTİNİN TAKIMI OLAN EYÜPSPOR'DU. EYÜPSPOR GENÇLERİNDEN BAZILARININ BAŞKA TAKIMLARDA DAHA ÖNCEKİ SENELER FORMA GİYDİĞİNİ BİLSEK DE HEM BİZLER HEM DE TRİPOLİSTANBUL TAKIMI İÇİN KAPALI KUTUYDU. İLK MAÇLARINDA 3 PUANLA TANIŞMAK İÇİN HEYECANLI VE HIRSLI OLAN GENÇLER MAÇA DA RAKİBİNE NAZARAN İYİ BAŞLAYAN TARAFTI.

DAHA MAÇIN BAŞLARINDA PAS OYUNUNU İYİ OYNAYAN EYÜPSPOR'UN GENÇLERİ RAKİBİNİN DE OYUNUNU BOZMUŞ DURUMDAYDI. İLK DAKİKALARDAN İTİBAREN İLETİŞİMİ ÜST DÜZEYDE TUTAN EYÜPSPOR AHMET İLE SKORU 1-0'A GETİRMEYİ BAŞARDI. KULLANILAN KÖŞE VURUŞUNDA HÜSEYİN'İN İYİ POZİSYON ALMASIYLA FARKI HIZLI BİR ŞEKİLDE 2-0'A GETİRDİ EYÜP. TRİPOLİSTANBUL MAÇA İYİ BİR GİRİŞ YAPAMAZKEN MAÇA NE ZAMAN BÖYLE İYİ BAŞLAMAYIP KALELERİNDE GOL VE GOLLER GÖRSELER MAÇIN SONU ONLAR İÇİN ÇOK İYİ OLMUYORDU. HERHANGİ BİR REAKSİYON VEREMEYEN TRİPOLİSTANBUL'A EYÜPSPOR HÜCUMLARI KARŞILIK VERİYORDU. CEM KALESİNDE SÜREKLİ KURTARIŞLAR YAPARAK TAKIMINI OYUNDA TUTMAYA ÇALIŞSA DA TRİPOLİSTANBUL TAKIMININ HÜCUM OYUNCULARI İLERİDE VASATI AŞAMAYAN PERFORMANSLAR SERGİLİYORDU. BURAK İLE SONUNDA FARKI 3'E ÇIKARAN EYÜPSPOR BİRAZ DAHA RAHATLADI. BU GOLE DOĞAN, KÖŞE VURUŞUNDAN GELEN İYİ ORTAYA İYİ YÜKSELDİ VE FARKI TEKRARDAN İKİYE İNDİRDİ. BU GOL BELKİ MORALLENDİRİR DİYE DÜŞÜNDÜK TRİPOLİSTANBUL'U AMA DÜŞÜNDÜĞÜMÜZ GİBİ OLMADI.

İLK YARI İKİNCİ YARIDAN PEK DE FARKSIZ DEĞİLDİ. TRİPOLİSTANBUL OYUNCULARI BİRAZCIK ÇABA SARF EDER GİBİ OLSA DA EYÜPSPOR BULDUĞU POZİSYONLARI DEĞERLENDİRDİLER VE MAÇIN SONUNDA 8-1'LİK NET BİR SKOR OLUŞTU. EYÜPSPOR OYUNCULARI DAHA FARKLI BİR SONUÇ İLE DE SAHADAN AYRILABİLİRDİ. İLERİDE NET POZİSYONLARI CÖMERTÇE HARCAYAN EKİP OLSA DA CEM'İN DE ÖNEMLİ KURTARIŞLARI VARDI. MAÇIN DÖNMEYECEĞİNİ TRİPOLİSTANBUL KALECİSİ CEM DE ÇOK NET BİR ŞEKİLDE BİLSE DE ASLA SKORA GÖRE OYNAMAYARAK BÜYÜK BİR ALKIŞI BİZDEN ALDI.

EYÜPSPOR'UN GENÇLERİ İLERİSİ İÇİN UMUT VERİRKEN BU MAÇTAN KAÇIRDIKLARI GOLLER İÇİN ÖNEMLİ DERSLER DE ÇIKARMALILAR. YETENEKLİ OYUNCULARA SAHİP OLAN KADRODA İLK MAÇTAN ALINAN GALİBİYETİN REHAVETİ ONLARI İLERİ GÖTÜRMEZ AKSİNE GERİYE GÖTÜRÜR. BU KADAR YETENEKLİ OYUNCULARDAN OLUŞAN GENÇ KADRONUN İLERİDE DAHA BAŞARILI OLMASINI UMUT EDERKEN TEKRARDAN ARAMIZA GELDİKLERİ İÇİN ONLARA HOŞ GELDİN DİLERİZ.

TRİPOLİSTANBUL DA KÖTÜ GİDİŞAT SÜRERKEN KAPTAN DOĞAN VE HASAN'IN BİR AN ÖNCE ÇÖZÜM BULMASI GEREKİYOR. SÜREKLİ DEĞİŞEN KADRONUN DA AZİZLİĞİNE UĞRAYAN EKİBİN DE HER NE KADAR TOPARLAYACAĞINI BİLSEK DE BİR AN ÖNCE TOPARLANIRLARSA DAHA ÜST SIRALARDA KENDİLERİNE YER BULABİLİRLER.

LİG MARATONU AİLESİ OLARAK İKİ TAKIMA DA 2022 SEZONUNDA BAŞARILAR DİLERİZ.

TRiPOLiSTANBUL
CEM   9
HASAN   7
İKRAM   7
MÜCAHİT   6
ÖZCAN   6
SEZAİ   6
Doğan Akın   ILERIDE BIR TÜRLÜ TOPLA BULUSAMADI. BULUSTUGUNDA DA GÜZEL BIR GOLE IMZA ATTI. 7
EYuPSPOR-SK
MAHZUN   8
HÜSEYİN   8
Muhammed Fatih Temür  BUGÜN SAVUNMADAN OYUNU IYI KURDU. SAGLAM DURUSUYLA DA DIKKAT ÇEKTI. 9
Oguzhan Özkan  GOL YOLLARINDA ÇOK ETKILIYDI. HAT-TRICK YAPARAK 3 PUANDA ÖNEMLI ROL OYNADI. 9
Ahmet Luşoğlu  KAPTAN BUGÜN GÖREVINI SONUNA KADAR YAPTI VE MAÇIN KOPMA ANINDA GOLÜNÜ ATTI. 9
BURAK   9
CAN   8

Yorumlar

  • Henüz herhangi bir yorum yapılmamış.

Yukarı