• Çağrı Merkezi : 0 530 565 40 40 |
    Whatsapp Destek : 0 532 708 48 54
SELÇUK SPOR 3-1 NİŞANCA OLD BOYS
Süper Lig
13 Mart 2020 · MEGA CENTER
Hakem : Celil DEMİR · Gözlemci : Zafer GÜL

SELÇUK SPOR'DAN NET GALİBİYET

SELÇUK SPOR'DAN NET GALİBİYET 16.03.2020 | 09:07
NİŞANCA SEZONUN İLK KAYBINI YAŞADI

LİG MARATONU HALI SAHA LİGİ 20149/2020 SEZONU 8. HAFTA MÜCADELESİNDE BAYRAMPAŞA MEGA CENTER HALI SAHA TESİSLERİNDE SELÇUK SPOR VE NİŞANCA OLD BOYS TAKIMLARI KARŞI KARŞIYA GELDİ.

GECENİN NEFES KESEN MAÇINDA SON VURUŞLARDAKİ TECRÜBESİYLE SKOR ÜRETEN SELÇUK SPOR TAKIMI OLDU.İKİ EKİPTE İSTEKLİ VE ARZULU BİR OYUNLA MAÇA BAŞLARKEN SAVUNMA FUTBOLUNDAN ÇOK HÜCUM OYUNUNU DÜŞÜNDÜ. BUDA SOĞUK HAVADA MAÇI İZLEMEYE GELEN TARAFTARLARA KEYİFLİ BİR FUTBOL İZLEMESİNİ SAĞLADI.

MAÇA DAMGA VURAN İSİMLER İKİ TAKIM KALECİSİ OLDU DİYE BİLİRİZ.SELÇUK SPOR KALECİSİ VOLKAN BİR BİRİNDEN ZOR TOPLARI ÇIKARTIRKEN NİŞANCA OLD BOYS TAKIM KALECİSİ ENES İSE SELÇUK SPOR ATAKLARININ BİR ÇOĞUNA SET ÇEKMESİNE RAĞMEN YEDİĞİ 3 GOLDE ÇARESİZ KALDI.

MAÇTA GOL PERDESİNİ 10. DAKİKADA YAKUP AÇTI.CEZA SAHASI İÇİNDE OLUŞAN KARAMBOLDE SOL KANATTAN GELEN TOPA ARKA DİREKTE KONTROL EDEN YAKUP KALECİ ENES'İN AÇIYI ÇOK İYİ DARALTMASINA RAĞMEN TOPU TAVANA VURDU VE TAKIMINI 1-0 ÖNE GEÇİRDİ.GOLDEN SONRA ATAKLARINI SIKLAŞTIRAN SELÇUK SPOR MAÇIN 12. DAKİKASINDA CAN HARİKA BİR PLASE VURUŞLA CEZA SAHSI DIŞINDAN TOPU FİLELERLE BULUŞTURURKEN TAKIMINI 2-0 ÖNE GEÇİRDİ.

ARKA ARKAYA GELEN GOLLERLE KISA SÜRELİ BİR ŞOK YAŞAYAN NİŞANCA OLD BOYS İLK YARININ SONLARINA DOĞRU OYUN OLARAK TOPARLANDI VE ARKA ARKAYA NET FIRSATLAR YAKALADI. BU POZİSYONLARDA SELÇUK SPOR KALECİSİ VOLKAN HARİKA KURTARIŞLAR YAPARKEN NİŞANCA OLD BOYS İLERİ UCU İSE ADETA SAÇ BAŞ YOLDURDU. MAÇIN İLK YARISI YAKUP VE CAN 'IN ATTIĞI GOLLERLE 2-0 SELÇUK SPOR ÜSTÜNLÜĞÜ İLE SONUÇLANDI.

MAÇIN İKİNCİ YARISINDA İSE TEMPO BİRAN OLSUN HİÇ DÜŞMEDİ. MAÇIN İKİNCİ YARISINDA  İKİ TAKIMDA İSTEKLİ VE ARZULU OYUNUNU DEVAM ETTİRİRKEN KALECİ PERFORMANSLARI MAÇIN SKORUNU BELİRLEDİ. İLK YARIDA OLDUĞU GİBİ MAÇIN İKİNCİ YARISINDA DA KALECİLER ÖN PLANA ÇIKTI.

MAÇIN SON DAKİKALARINDA İKİ TAKIMDA SERCAN VE GÖKHAN  KARŞILIKLI GOLLER BULARAK MAÇIN SKORUNU TAYİN ETTİ. MAÇIN 48. DAKİKASINDA SERCAN DEFANSTAN TOPLA ÇIKIŞ YAPTI VE İKİYE BİR VERKAÇLARLA KALECİ ENES İLE KARŞI KARŞI KALIRKEN DÜZGÜN BİR VURUŞLA SKOR 3-0 YAPTI. BU GOLDEN BİR DAKİKA SONRA NİŞANCA OLD BOYS TAKIMINDAN ORTA SAHANIN GENÇ YILDIZI GÖKHAN KALECİ VOLKAN İLE KARŞI KARŞIYA KALARAK DÜZGÜN BİR VURUŞ YAPTI VE SKORU TAYİN ETTİ 3-1.

SELcUK-SPOR
VOLKAN   10
sercan akdemir   8
YAKUP   8
FIRAT   8
RESUL SELÇUK   8
CAN   8
MEHMET BEYAZID   8
NisANCA-OLD-BOYS
ENES   9
Ali Gelir   7
Kerem Gelir   7
GÖKHAN   7
RIFAT   7
Koray Atagün   7
Erhan Sarıhan   7

Yorumlar

  • Henüz herhangi bir yorum yapılmamış.

Yukarı