• Çağrı Merkezi : 0 530 565 40 40 |
    Whatsapp Destek : 0 532 708 48 54
SELÇUK SPOR 17-0 ZB SÜMER SPOR
Süper Lig
22 Ekim 2020 · MEGA CENTER
Hakem : Cem TEMİZEL · Gözlemci : Emircan YAPRAK

SELÇUK SPOR'DAN FUTBOL RESİTALİ

SELÇUK SPOR'DAN FUTBOL RESİTALİ 22.10.2020 | 03:37
AY YILDIZLAR NEYE UĞRADIĞINI ŞAŞIRDI

LİG MARATONU HALI SAHA LİGİ 2020 SEZONU BAYRAMPAŞA MEGA CENTER HALI SAHA TESİSLERİNDE OYNANAN SELÇUK SPOR - AY YILDIZLAR MÜCADELESİ İLE DEVAM ETTİ.


SELÇUK SPOR FENERBAHÇE'NIN ALTIN RENKLİ FORMASIYLA MAÇ ÖNÜ DİKKATLERİ ÇEKMEYİ BAŞARMIŞTI. ASIL DİKKAT ÇEKMEYİ İSE MAÇ SONUNDA GÖSTERECEKLERMİŞ DE BİZİM HABERİMİZ YOKMUŞ. AY YILDIZLAR TAKIMI İSE SON ZAMANLARDA İNİŞLİ ÇIKIŞLI BİR FORM GRAFİĞİNE SAHİP OLSALAR DA KAZANDIKLARI PUANLAR İLE PLAY-OFF'U NE KADAR İSTEDİKLERİNİ GÖSTERMİŞLERDİ.

CEM TEMİZEL'İN İLK DÜDÜĞÜ ÇALMASINDAN İTİBAREN TAMAMİYLE SELÇUK SPOR KONTROLLÜ BİR MÜSABAKA İZLEMEYE BAŞLADIK. SELÇUK SPOR OYUNCULARI KENDİ ARALARINDA ÇOK RAHAT PASLAŞIP ÇOK RAHAT ADAM EKSİLTEBİLİYORLARDI. DUMUL İLE İLK GOLÜ BULAN SELÇUK SPOR HEMEN ARDINDAN MAMİ İLE FARKI 2'YE ÇIKARDI. DUMUL DAKİKALAR 10'U GÖSTERDİĞİNDE İSE HAT-TRİCK'İ TAMAMLAMIŞ DURUMDAYDI. BELKİ DE LİG MARATONU TARİHİNDE EN HIZLI HAT-TRİCK YAPMIŞ OYUNCU BİLE OLABİLİR. SELÇUK SPOR ÇOK RAHAT BİR MÜSABAKA OYNARKEN AY YILDIZLAR TAKIMININ BU KADAR İSTEKSİZ FUTBOL OYNAMASI DA GÖZLERDEN KAÇMIYORDU. DAHA DAKİKA 10'DA BİLE MAÇ BİTSE DE GİTSEK HAVALARINDAYDI. AY YILDIZLAR TAKIMI KAPTAN HASAN DIŞINDA HERKES MAÇI SALMIŞ GİBİYDİ. HASAN HER NE KADAR MÜCADELE ETSE DE BOŞAYDI. SELÇUK SPOR TAKIMINDA SAHNEYE ÇIKMAYAN BİRİSİ VARDI. O DA KAPTAN RESUL'DU. RESUL DA SAHNEYE ÇIKIP GOLLERİNİ TAKIR TAKIR ATMAYA BAŞLAYINCA İLK YARIYI SELÇUK SPOR 10 - 0 GİBİ BİR SKOR İLE BİTİRMEYİ BAŞARDI. AKLIMIZA PANDEMİ ÖNCESİNDE SARIGÖL TAKIMINI 23 - 2 GİBİ GÖSTERİŞLİ SKOR İLE DEVİREN VE O MAÇTA 20 GOL ATAN RESUL GELDİ DİREK AKLIMIZA. MAÇIN AKIBETİ DE O ŞEKİLDE GİTTİ VE 17 - 0 OLDUKTAN SONRA SKOR AY YILDIZLAR TAKIMI MAÇA DEVAM ETMEME KARARI ALDI.

SELÇUK SPOR ÇOK RAHAT BİR GALİBİYET ALARAK EVİNE ÇOK RAHAT DÖNERKEN AY YILDIZLAR TAKIMI İSE ADETA NEYE UĞRADIĞINI ŞAŞIRDI. PLAY-OFF İSTEYEN AY YILDIZLAR İÇİN BU MAÇ ÇOK BÜYÜK DERS OLACAKTIR ONLARA. İKİ TAKIMA DA LİG MARATONU AİLESİ OLARAK ÖNÜMÜZDEKİ MAÇLARDA BAŞARILAR DİLERKEN SELÇUK SPOR VE KAPTAN RESUL'U DA AYRİYETEN TEBRİK ETMEYİ UNTUMAYALIM.

SELcUK-SPOR
VOLKAN   9
YAKUP   9
SERVAN   9
DUMUL   9
Mehmet Akbaş   9
MUHAMMET   9
RESUL SELÇUK  KAPTAN 20 GOL ATIP SOV YAPTIGI BIR MAÇ VARDI. BU MAÇ DA O MAÇI HATIRLATTI. BUGÜN ISE 11 GOL ATIP NE KADAR KALITELI BIR BITIRICI OLDUGUNU BIZLERE GÖSTERDI. 10
ZB-SuMER-SPOR
OSMAN   5
ONUR   5
Hasan Çelik   6
KAAN   5
BATUHAN   5
YUSUF   5
MEHOLİ   5

Yorumlar

  • Henüz herhangi bir yorum yapılmamış.

Yukarı