• Çağrı Merkezi : 0 530 565 40 40 |
    Whatsapp Destek : 0 532 708 48 54
SELÇUK SPOR 23-2 SARIGÖL FK
Süper Lig
08 Şubat 2020 · MEGA CENTER
Hakem : Celil DEMİR · Gözlemci : Emircan YAPRAK

SELÇUK SPOR ACIMADI

SELÇUK SPOR ACIMADI 9.02.2020 | 01:31
RESUL ATTIĞI 20 GOLLE KRALLIĞA ULAŞTI

LİG MARATONU HALI SAHA LİGİ 2020 SEZONU 3. HAFTA MÜCADELESİNDE BAYRAMPAŞA MEGA CANTER HALI SAHA TESİSLERİNDE SELÇUK SPOR VE SARIGÖL FK TAKIMLARI KARŞI KARŞIYA GELDİ.


SELÇUK SPOR TAKIMI BU SENENİN EN DİKKAT ÇEKEN TAKIMLARINDAN BİRİSİ GİBİ GÖZÜKÜYOR. SARIGÖL FK İSE LİG MARATONU'NA YENİ KATILAN TAKIMLARDAN BİR TANESİ. LİGE İYİ BİR BAŞLANGIÇ YAPAMAMIŞLARDI VE BU MAÇA 1 KİŞİ EKSİK BİR ŞEKİLDE BAŞLADILAR.

6 KİŞİ MAÇA BAŞLAYARAK DAHA MAÇIN İLK DAKİKALARINDAN İTİBAREN TOPU RAKİBİ SELÇUK SPOR'A BIRAKMAK ZORUNDA KALDI. SELÇUK SPOR İLK 5 DAKİKADA SAYISIZ BİR ŞEKİLDE GOL POZİSYONUNA GİRDİ VE DAKİKA 4'TE MELİH SAHNEYE ÇIKAN İSİM OLDU. MAÇIN KİLİDİ ÇOK ERKEN DAKİKALARDA AÇILDI VE SELÇUK SPOR TAKIMINDAN ÖZELLİKLE RESUL SELÇUK'UN İLERİDEKİ ETKİLİ OYUNUYLA GOLLER SAĞANAK GİBİ YAĞMAYA BAŞLADI.

SARIGÖL FK RAKİP KALEYE ATAK ETMEKTE ZORLANIYORDU. SELÇUK SPOR KALECİSİ BAYRAM BELKİ DE EN RAHAT MAÇLARINDAN BİRİ YAŞIYORDU. 6 KİŞİ OYNAMAK SARIGÖL TAKIMINI ÇOK ZORLADI. İLK YARININ BİTİŞ DÜDÜĞÜ ÇALDIĞINDA 13-0'LIK SELÇUK SPOR ÜSTÜNLÜĞÜ VARDI.

İKİNCİ YARIYA KALDIĞI YERDEN DEVAM EDEN SELÇUK SPOR KAPTAN RESUL SELÇUK İLE GOLLERİNİ SIRALAMAYA DEVAM EDİYORDU. RESUL RESMEN TAKIMININ GOL YÜKÜNÜ SIRTLAMIŞ GİBİYDİ. SARIGÖL FK İSE EMRE VE CEM İLE GOLLER BULSA DA YEDİKLERİ GOL SAYISINDAN SONRA BU ATTIKLARI GOL PEK BİR İFADE ETMİYORDU.

HAKEM CELİL DEMİR'İN BİTİŞ DÜDÜĞÜNDEN SONRA SKOR TABELASINDA 23-2'LİK BİR SKOR VARDI. BU SON ZAMANLARIN EN BÜYÜK FARKIYDI. SELÇUK SPOR'A OYNADIĞI DOMİNANT OYUN İÇİN VE KAPTAN RESUL'A 23 GOLÜN 20 TANESİNİ ATTIĞI İÇİN TEBRİK EDERİZ.

SARIGÖL FK İSE BİR AN ÖNCE KENDİNİ TOPARLAMALI. BU MAÇTAN SONRA ÇOĞU ŞEYİ DEĞİŞTİRMELERİ LAZIM. 

LİG MARATONU AİLESİ OLARAK İKİ TAKIMA DA KALAN MAÇLARINDA BAŞARILAR DİLERİZ.

SELcUK-SPOR
Bayram Tutuş   BUGÜN KALESINDE PEK POZISYON GÖRMEDI. AMA KALESINDEKI HER POZISYONDA SOGUKKANLILIGINI KORUMASINI BILDI. 8
Hanifi Tutuş   SAVUNMADA PEK YORULMADI DESEK YERIDIR. GERIDEN OYUNU IYI KURDU. 8
MELİH   8
FIRAT   8
sercan akdemir  ORTA SAHADA TEK PAS OYUNUNDA BASARILI OLDU. GOL POZISYONLARINA GIRDI. EGER BIRAZ DAHA BASARILI OLSA SON VURUSLARDA GOL SAYISINI ARTIRABILIRDI. 8
KAAN   8
RESUL SELÇUK  KAPTAN BUGÜN ADETA SOV YAPTI. TAMI TAMINA 20 GOL ATTI. ISTATISTIKLERI YIKTI GEÇTI. 10
SARIGoL-FK
DENİZ   6
Cem Benli  BUGÜN ÇOK ETKISIZDI, ÇOK KOLAY ADAM GEÇIRDI. 6
akın egemen  ZAYIF PERFORMANSIYLA VASATI ASAMADI. 6
Emre Yavuz  KAPTAN BUGÜN IYI OYUN SERGILEYEMESE DE TAKIMININ EN IYI ISMIYDI. 7
FURKAN   6
TAYFUN   6

Yorumlar

  • Henüz herhangi bir yorum yapılmamış.

Yukarı