• Çağrı Merkezi : 0 530 565 40 40 |
    Whatsapp Destek : 0 532 708 48 54
ÇEBİ AUTO 3-6 SELÇUK SPOR
Süper Lig
23 Ekim 2020 · MEGA CENTER
Hakem : Cem TEMİZEL · Gözlemci : Zafer GÜL

SAHNE SELÇUK SPOR'UN

SAHNE SELÇUK SPOR'UN  26.10.2020 | 02:01
SELÇUK SPOR İLK YARI BİTİRDİ İŞİ

LİG MARATONU HALI SAHA LİGİ 2020 SEZONU BAYRAMPAŞA MEGA CENTER HALI SAHA TESİSLERİNDE SELÇUK SPOR VE ÇEBİ AUTO  MAÇI İLE DEVAM ETTİ.

LİG MARATONU CUMA GECESİNİN EN ÖNEMLİ MÜSABAKASINDA KARŞI KARŞIYA GELEN ÇEBİ AUTO VE SELÇUK SPOR TAKIMLARI OYNADIKLARI FUTBOL VE GÖSTERDİKLERİ CENTİLMEN HAREKETLER VE DAVRANIŞLAR İLE İZLEYEN HERKESTEN TAKDİR TOPLADI.

MAÇA ÇOK EKSİK BİR KADRO İLE GELEN ÇEBİ AUTO TAKIMI BUNUN SIKINTILARINI MAÇ İÇİNDE ÇOK HİSSETTİ. PAS YAPMAKTA VE POZİSYONA GİRMEKTE ÇOK ZORLANAN ÇEBİ AUTO SAHADAN ÜZÜLEREK AYRILAN TARAF OLDU.

RAKİBİNE GÖRE MAÇA ÇOK İYİ BAŞLAYAN VE SAHADA NE YAPTIĞINI ÇOK İYİ BİLEN SELÇUK SPOR ORTA SAHANIN HÂKİMİYETİNİ ELE ALIRKEN BU ÜSTÜNLÜĞÜNÜ MAÇ SONUNA KADAR SÜRDÜRDÜ.

GOL YOLLARINDA HİÇ SIKINTI YAŞAMAYAN SELÇUK SPOR MACİN TEMPOSUNU 8 VE 16 . DAKİKALARDA YÜKSELTTİ VE PEŞE 4 GOL BULARAK RAKİBİNİN GARDINI KIRMAYI BAŞARDI.

ARKA ARKAYA GELEN GOLLERLE OYUNDAN DÜŞEN CEBİ AUTO İLK YARIDA FAZLA VARLIK GÖSTEREMEDİ VE İLK YARI SELÇUK SPOR'UN 4-0 ÜSTÜNLÜĞÜ İLE SONUÇLANDI.

MAÇIN İKİNCİ YARISINA DAHA DERLİ TOPLU BAŞLAYAN ÇEBİ AUTO TAKIMI. MAÇA REAKSİYON GÖSTERMEYİ BAŞARDI VE HEM OYUN OLARAK HEMDE SKOR ÜRETEREK RAKİBİNE KARŞILIK VERMEYİ BAŞARIRKEN 36 VE 39 . DAKİKALARDA GELEN GOLLERLE OYUNA ORTAK OLDULAR.

RAKİBİNİN İKİNCİ GÖSTERDİĞİ PERFORMANSA İLK DAKİKALARDA KARŞILIK VEREMEYEN SELÇUK SPOR MAÇIN SON 10 DAKİKALIK ZAMAN DİLİMİNDE EKSTRA BİR PERFORMANS SERGİLEYEREK PEŞ PEŞE GOLLER BULDU VE SAHADAN 6-3 GALİBİYETLE AYRILMAYI BAŞARDI.

cEBi-AUTO
MEHMET   7
TUGAY   7
HALİL   7
BEDİRHAN   7
YUSUF IŞIK  ORTA SHAADA ÇOK SAVASTI ARKADASLARINA DIRENÇ SAGLAMAK IÇIN TÜM GÜCÜNÜ SAHAYA YANSITMASINA RAGMEN SONUCU DEGISTIREMEDI 7
Selçuk YEŞİLTARLA  KAPTAN BU AKSAM DURGUN BIR PYUN ORTAYA KOYDU BUNUN EN BÜYÜK ETKISI ISTEDIGI TOPLARI ALAMAMASI OLDU 7
MOBİN   6
SELcUK-SPOR
VOLKAN   8
sercan akdemir  TEK HAMLELERDE MUAZZAM IYI OLMASI ÇOGU ATAGI BASLAMADAN BITIRDI 8
MUHAMMED   8
FATİH   8
MEHMET BEYAZIT   8
YAKUP   8
RESUL SELÇUK  KAPTAN YAVAS YAVAS FORM TUTMAYA BASLADI. BU AKSAM OYUNUN GENEL AKISINDA HER TOPU OLUMLU KULLANDI 8

Yorumlar

  • Henüz herhangi bir yorum yapılmamış.

Yukarı