• Çağrı Merkezi : 0 530 565 40 40 |
    Whatsapp Destek : 0 532 708 48 54
F.C AMSTERDAM 4-1 BEYLERBEYİ
Süper Lig
19 Mayıs 2024 · MEGA CENTER
Hakem : Semih ERDENER · Gözlemci : Semih Erdener

SAHADAN KİMSE YENİLGİ ALMADI

SAHADAN KİMSE YENİLGİ ALMADI 19.05.2024 | 09:15
AMSTERDAM 4 GOLLE 4. SIRAYA

LİG MARATONU HALI SAHA LİGİ 2024 SEZONU 18. HAFTA MÜCADELESİNDE BAYRAMPAŞA MEGA CENTER HALI SAHA TESİSLERİNDE FC AMSTERDAM VE BEYLERBEYİ  TAKIMLARI  KARŞI KARŞIYA GELDİ.

BU SEZON ÇIKTIKLARI 10. MAÇTAN DA GALİBİYETLE AYRILARAK NAMAĞLUP ÜNVANINI KORUMAK ADINA SAHAYA ÇIKAN AMSTERDAM MUTLAK GALİBİYET HEDEFİYLE YERLERİNİ ALDILAR. İNİŞLİ ÇIKIŞLI PERFORMANSIYLA LİGİN ORTA SIRALARINDA YER ALAN BEYLERBEYİ İSE DAHA ÖNCE YENİLGİSİ BULUNMAYAN RAKİBİ KARŞISINDA SÜRPRİZ ARAYAN TARAF OLARAK MAÇA BAŞLADILAR.

DOSTLUK RÜZGARLARI İLE SPORTMENCE BAŞLAYAN MAÇTA HER İKİ TAKIM DA FUTBOLUN GÜZELLİKLERİNİ ÖN PLANA ÇIKARMAK ADINA SAHADAKİ GÖREVLERİNİ KARŞILIKLI OLARAK YERİNE GETİRİRKEN BİRBİRİNDEN GÜZEL GOLLERLE İZLEYENLERİN GÖZLERİNİN PASINI DA SİLMİŞ OLDULAR.

KEYİFLİ GEÇEN 50 DAKİKANIN ARDINDAN SAHADAN 4-1'LİK SKORLA GALİP AYRILAN TARAF AMSTERDAM OLURKEN 31 PUANLA 4. SIRAYA YÜKSELDİLER VE %90 GALİBİYET ORANIYLA LİGİN ZİRVESİNDEKİ TÜM TAKIMLARDAN DAHA AZ MAÇ SAYISIYLA ETKİLEYİCİ BİR GRAFİK ÇİZMİŞ OLDULAR. BEYLERBEYİ CEPHESİ İSE ALIŞIK OLDUĞUMUZ KADROSUNDAN UZAK FARKLI BİR KADRO İLE ÇIKTIKLARI MAÇTA SKOR OLARAK İSTEDİKLERİNİ ALMAMIŞ OLSALAR DA PLAY OFF FİNALLERİNDE DAHA İYİ SONUÇLAR ALABİLECEKLERİNİN SİNYALLERİNİ VERMİŞ OLDULAR.

CENTİLMENCE GEÇEN MAÇTA FAİR PLAY RUHUNA ÖRNEK DAVRANIŞLAR SERGİLEYEN İKİ TAKIM OYUNCULARINA DA LİG MARATONU AİLESİ OLARAK TEŞEKKÜR EDER, GELECEK HAFTALARDA OYNAYACAKLARI KARŞILAŞMALAR İÇİN BAŞARILAR DİLERİZ.

Yorumlar

  • Henüz herhangi bir yorum yapılmamış.

Yukarı