• Çağrı Merkezi : 0 530 565 40 40 |
    Whatsapp Destek : 0 532 708 48 54
SAĞLIK SPOR 6-4 YUNESCO
Süper Lig
26 Kasım 2019 · MEGA CENTER
Hakem : Cem TEMİZEL · Gözlemci : Hasan BAŞTAŞ

SAĞLIK SPOR'DA TAŞLAR YERİNE OTURUYOR !

SAĞLIK SPOR'DA TAŞLAR YERİNE OTURUYOR ! 27.11.2019 | 12:34

LİG MARATONU HALI SAHA LİGİ 2019-2020 SEZONU 18. HAFTA MÜCADELESİNDE BAYRAMPAŞA MEGA CENTER HALI SAHA TESİSLERİNDE SAĞLIK SPOR - YUNESCO TAKIMLARI KARŞI KARŞIYA GELDİ.

MÜSABAKAYA HER İKİ TAKIM DA MUTLAK 3 PUAN DÜŞÜNCESİYLE BAŞLADI. BUNUN SONUCUNDA DA TEMPOLU BİR ŞEKİLDE BAŞLAYAN MÜSABAKADA HER İKİ TAKIM DA OYUNUN KONTROLÜNÜ ELİNE ALABİLMEK İÇİN AYAĞA TOP YAPTI VE BUNDA İLK DAKİKALARDA BAŞARILI OLAN SAĞLIK SPOR OLDU. 3.DAKİKADA CESUR RAKİP FİLELERİ HAVALANDIRDI VE GOL PERDESİNİ AÇMIŞ OLDU. HER İKİ TAKIMDA SAHAYA BÜYÜK BİR MÜCADELE ÖRNEĞİ KOYARKEN MAÇ İÇİNDE DE GİT GELLER YAŞANDI. 18.DAKİKADA KALECİDEN DÖNEN TOPU İYİ TAKİP EDEN İBO İLE GOLÜ BULAN SAĞLIK SPOR FARKI 2'YE ÇIKARDI. BU GOLE İYİ REAKSİYON GÖSTEREN YUNESCO MEHMET İLE GOLÜ BULDU ANCAK SUAT ANINDA CEVAP VEREREK SKORU 3-1'E GETİRDİ. İLK YARININ SONLARINA DOĞRU BASKIYI ARTTIRAN YUNESCO ENES İLE GOLÜ BULDU VE DEVREYE 3-2 YENİK GİRDİ. 

İKİNCİ YARI İSTEDİKLERİNİ SAHAYA YANSITAN SAĞLIK SPOR OLURKEN SUAT'IN SAKATLANMASIYLA OLDUKÇA BÜYÜK BİR DEĞİŞİM GÖSTERDİ VE ADETA SAHASINDAN ÇIKAMADI. SUAT DAHA OYUNDAN ÇIKMADAN 39 VE 42.DAKİKALARDA HARUN'LA İKİ GOL DAHA BULAN SAĞLIK SPOR SKORU 5-2'YE GETİRDİ VE RAHATLADI.

BU RAHATLIK ONLARA İYİ GELMEDİ VE SUAT'TA SAKATLANARAK OYUNDAN ÇIKINCA OYUNUN KONTROLÜ TAMAMEN YUNESCO'YA GEÇTİ. 46. DAKİKADA ENES VE 47.DAKİKADA GÖKSEL İLE PEŞ PEŞE 2 GOL BULAN YUNESCO FARKI 1'E İNDİRDİ. SAĞLIK SPOR'DAN MUSTAFA KIRMIZI KARTLA OYUN DIŞINDA KALINCA YUNESCO BÜYÜK BİR BASKI OLUŞTURDU ANCAK GOLÜ BULAMADI VE SON SÖZÜ CESUR SÖYLEDİ. MÜSABAKA 6-4 SAĞLIK SPOR'UN ÜSTÜNLÜĞÜ İLE SONA ERDİ.

SON HAFTALARDA YAKALADIĞI FORM GRAFİĞİNİ CUMARTESİ AKŞAMI DA SÜRDÜREREK PLAY OFF ÖNCESİ 1. TORBAYA YÜKSELMEK İSTEYEN SAĞLIK SPOR'UN ÖNE AÇIK GÖZÜKÜYOR. YUNESCO İSE GEÇTİĞİMİZ HAFTA KAZANDIĞI MAÇIN ARDINDAN BU MAÇTAN ELİ BOŞ DÖNMESİ ONLARA OLUMSUZ YANSIRKEN EN AZINDAN CUMA AKŞAMI ALBE KARŞISINDA GALİP GELEREK HAFTAYI 3 PUANLA KAPATMAK İÇİN GEREKLİ ÇALIŞMALARA BAŞLADILAR.


 MAÇIN GENİŞ ÖZETİ 


SAgLIK-SPOR
KERİM   8
MUSTAFA   8
ERTUĞRUL   8
İBRAHİM   8
SUAT   9
HARUN   8
CESUR   9
MURAT   8
YUNESCO
CENGİZ   8
Eren Atmaca  SAVUNMADA ÇOK MÜCADELECI BIR OYUN SERGILEDI. TATLI SERT OYUNUYLA SAGLAM BIR DURUS ORTAYA KOYDU. 7
TURGUT   7
Yusuf Tali  ÇOK ÇALISTI MÜSABAKADAN HIÇ KOPMADI ANCAK PUANA YETMEDI. 7
Enes atmaca  ORTA SAHANIN YILDIZ ISMI MAÇA TUTUK BASLADI SONRADAN AÇILDI VE 2 GOL KAYDETTI. 8
Mehmet Gökçe  TAKIMININ EN IYISIYDI BIR SAGDA BIR SOLDA INANILMAZ MÜCADELE ETTI ANCAK ZAMAN ZAMAN YORGUNLUK BAS GÖSTERDI. 7
Göksel Subaşı  KAPTAN GEMISIN KURTARMAK IÇIN ELINDEN GELENI YAPTI ANCAK YETERLI OLMADI. 8

Yorumlar

  • Henüz herhangi bir yorum yapılmamış.

Yukarı