• Çağrı Merkezi : 0 530 565 40 40 |
    Whatsapp Destek : 0 532 708 48 54
SAĞLIK SPOR 8-2 G.O.P FC
Süper Lig
15 Ekim 2019 · MEGA CENTER
Hakem : Cem TEMİZEL · Gözlemci : Hasan BAŞTAŞ

SAĞLIK SPOR BİR AÇILDI PİR AÇILDI !

SAĞLIK SPOR BİR AÇILDI PİR AÇILDI ! 16.10.2019 | 14:38

LİG MARATONU HALI SAHA LİGİ 2019-2020 SEZONU 12. HAFTA MÜCADELESİNDE BAYRAMPAŞA MEGA CENTER HALI SAHA TESİSLERİNDE SAĞLIK SPOR VE GOP FC TAKIMLARI KARŞI KARŞIYA GELDİ.

MAÇIN BAŞLAMA DÜDÜĞÜYLE BİRLİKTE OYUNCULARI MÜCADELESİ VE GÖRÜNTÜSÜ MUTLAK 3 PUAN ARZUSU İÇİNDE OLDUKLARINI GÖZLER ÖNÜNE SERDİ. MAÇA SAĞLIK SPOR OLDUKÇA ETKİLİ BAŞLADI. 1.DAKİKADA MUSTAFA'NIN SERT VE DÜZGÜN VURUŞU İLE SAĞLIK SPOR MAÇA ADETA 1-0 ÖNDE BAŞLADI. HEMEN 1 DAKİKA SONRA MURAT SAHNEYE ÇIKTI VE 2 DAKİKADA 2 GOL BULAN SAĞLIK SPOR SKORU 2-0'A GETİRDİ. REAKSİYON GÖSTERMEKTE ZORLANAN GOP FC İSTEDİĞİ OYUNU DA BİR TÜRLÜ SAHAYA YANSITAMADI. 17.DAKİKADA MURAT'IN AYAĞINDAN GELEN GOLE 18.DAKİKADA CANER KARŞILIK VERDİ VE SKOR 3-1'E GELDİ. BU GOLDEN SONRA SAĞLIK SPOR'UN EN YETENEKLİ OYUNCULARINDAN MUSTAFA SAKATLIK GEÇİRDİ VE OYUNA DEVAM EDEMEDİ. ANCAK BU SAĞLIK SPORU DURDURMADI 24.DAKİKADA SUAT ARADAKİ FARKI 3'E ÇIKARARAK İLK YARININ SONUCUNU BELİRLEDİ. 

İKİNCİ YARIDA SENARYO PEK FAZLA DEĞİŞMEDİ. 34.DAKİKADA MURAT VE 36.DAKİKADA SUAT İLE GELEN GOLLER FARKI BİR ANDA 5'E ÇIKARDI. GOP FC TAKIMINDA KOPMALAR YAŞANIRKEN BORA 40. DAKİKADA MAÇ BAŞINDAN BERİ ARADIĞI POZİSYONU İLK DEFA BULDU VE SKORU 6-2'YE GETİRDİ. SON DAKİKALARDA DAHA BASKILI OLAN TARAF SAĞLIK SPOR OLDU. 44.DAKİKADA SAVUNMADAN İYİ ÇIKAN MUSTAFA 49.DAKİKADA SAVUNMANIN BİR DİĞER İSMİ HARUN'UN MÜKEMMEL GOLÜ İLE MÜSABAKA 8-2 SONUÇLANDI.

LİG MARATONU AİLESİ OLARAK SAĞLIK SPOR'UN ÖNEMLİ OYUNCUSU MUSTAFA'YA ACİL ŞİFALAR DİLERİZ VE EN KISA SÜREDE YEŞİL SAHALARA DÖNMESİNİ TEMENNİ EDERİZ. HER İKİ TAKIMA DA GELECEK MAÇLARDA BAŞARILAR DİLERİZ.


 MAÇIN GENİŞ ÖZETİ 

SAgLIK-SPOR
SİNAN   8
MUSTAFA   8
HARUN   9
SALİH   8
MUSTAFA   8
SUAT   9
MURAT   9
GOP-FC
Emircan Yaprak  KALESINDE ELINDEN GELENI YAPTI SONRASINDA OYUNA DA DAHIL OLDU ANCAK MÜCADELESI GALIBIYET IÇIN YETMEDI. 7
Metehan Çetin  ILERI GERI ÇOK ÇALISTI ANCAK ISTEDIKLERINI YAPAMADI. 7
Efe Kaan Şamlı  IYI BIR OYUN ÇIKARDI ANCAK SUTLARI ISTEDIGI GIBI OLMAYINCA SKORA GIDEMEDI. 7
Uğur Serbest  KAPTAN TAKIMIN EN IYILERINDENDI VE PAYINA DÜSEN EKSIKSIZ YERINE GETIRDI. 7
Umut Aydemir  TAKIMIN EN YETENEKLI ISIMLERINDEN ANCAK BUGÜN KAFASINDAKILERI SAHAYA YANSITAMADI. 7
Caner Buljevic  UZAKTAN SUTLARLA ETKILI OLMAYA ÇALISTI ZAMAN ZAMAN ETKILI OLDU ANCAK YETERLI OLMADI. 7
Bora Çıkar  TAKIMIN GOL ÜMIDI ISTEDIGI POZISYONLARLA HIÇ BULUSAMADI BUDA SKORA DIREK YANSIDI. 7

Yorumlar

  • Henüz herhangi bir yorum yapılmamış.

Yukarı