• Çağrı Merkezi : 0 530 565 40 40 |
    Whatsapp Destek : 0 532 708 48 54
TOZKOPARAN 7-2 RAMİ FİŞEK
Süper Lig
18 Ocak 2022 · MEGA CENTER
Hakem : Cem TEMİZEL · Gözlemci : Emircan YAPRAK

RAMİ FİŞEK'E BİR DARBE DE TOZKO'DAN

RAMİ FİŞEK'E BİR DARBE DE TOZKO'DAN 19.01.2022 | 04:15
TOZKOPARAN : YARIM KALAN HİKAYE

LİG MARATONU HALI SAHA LİGİ 2022 SEZONU 19. HAFTA MAÇINDA TOZKOPARAN İLE RAMİ FİŞEK TAKIMLARI KARŞI KARŞIYA GELDİ.

2021 SEZONUNUN FİNALİSTİ OLAN VE KUPANIN BİR UCUNDAN TUTMASINA RAĞMEN FİNALDE CANTAŞ'A MAĞLUP OLAN TOZKOPARAN, 2022 SEZONUNDA BU YARIM KALAN HİKAYEYİ TAMAMLAMAK İÇİN LİG MARATONU'NDAKİ YERİNİ TEKRAR ALMIŞTI. RAMİ FİŞEK İSE LİG MARATONU'NA 8 MAÇTA 7 GALİBİYET ALIP BÜTÜN DİKKATLERİ ÜSTÜNE ÇEKERKEN BU MAÇA ÇIKARKEN ÇIKTIĞI SON 4 MAÇTAN PUAN DAHİ ALAMAMIŞTI. İKİ TARAFIN DA 3 PUANI ARZULAMASINI BEKLEDİĞİMİZ MÜSABAKADA İLK DÜDÜK GELDİ VE MÜSABAKA BAŞLADI.

MAÇA KAPALI SAVUNMA İLE BAŞLAYAN RAMİ FİŞEK TAKIMINDA ÖNCELİKLİ AMAÇ SKORU 0-0'DA TUTABİLMEKTİ. BİR NEBZE BAŞARILI OLSALAR DA ÖMER İLE TOZKO 1-0 ÖNE GEÇTİ. RAMİ FİŞEK TAKIMI YEDİĞİ GOLDEN SONRA BİRAZ DAHA AÇILDI VE POZİSYONLARA GİRSELER DE BİTİRİCİ VURUŞU YAPAMAMASI GOLÜN GELMESİNİ GECİKTİRDİ. TOZKOPARAN ARKADA BULDUĞU BOŞLUKLARI İYİ DEĞERLENDİRDİ VE İLK YARIYI ÖNDE TAMAMLAMAYI BAŞARDI.

İKİNCİ YARIYA ULUSHAN'IN İŞTAHLI OYUNU FARKI 2'YE İNDİRSE DE RAMİ FİŞEK TAKIMI İLK GÜNKÜ PERFORMANSINDAN ÇOK UZAK OLUNCA VE KARŞISINDAKİ RAKİBİ TOZKOPARAN OLUNCA MAÇ KOPMA NOKTASINA GELDİ. BÖYLELİKLE MAÇIN SONLARINDA KENDİ ARALARINDA TARTIŞAN RAMİ FİŞEK OYUNCULARI ARKA ARKAYA 5. MAĞLUBİYETİNİ ALIRKEN BÖYLESİNE UZUN BİR MAĞLUBİYET SERİSİ BİZLERİ ŞAŞIRTTI. TOZKOPARAN İSE LİGDE ÜST SIRALARDA YER ALAN BİR TAKIMA KARŞI ZORLANMAMASI ONLARIN BU KUPAYI ALMA KONUSUNDA TEKRAR FAVORİLER ARASINA GİRECEĞİNİN DE BİR GÖSTERGESİ OLDU.

LİG MARATONU AİLESİ OLARAK PLAY-OFF'LARDA YER ALACAĞINI DÜŞÜNDÜĞÜMÜZ İKİ EKİBİMİZE BAŞARILAR DİLERİZ.

TOZKOPARAN
OSMAN   7
ÖMER   8
OĞUZ   7
MEHMET ALİ   7
EMİR OSMAN   8
AVNİ   8
SÜLEYMAN   8
RAMi-FisEK
DOĞUKAN   6
EREN   7
GÖRKEM   6
ULUSHAN   7
Doğukan Şahin   7
UTKU   6
MERT   7

Yorumlar

  • Henüz herhangi bir yorum yapılmamış.

Yukarı