• Çağrı Merkezi : 0 530 565 40 40 |
    Whatsapp Destek : 0 532 708 48 54
SAĞLIK SPOR 2-5 RAGNAR FC
Süper Lig
03 Aralık 2019 · MEGA CENTER
Hakem : Cem TEMİZEL · Gözlemci : Emircan YAPRAK

RAGNAR FC SAĞLIKLI GÜNLER DİLER

RAGNAR FC SAĞLIKLI GÜNLER DİLER 4.12.2019 | 13:54

 LİG MARATONU HALI SAHA LİGİ 2019-2020 SEZONU 19. HAFTA MÜCADELESİNDE BAYRAMPAŞA MEGA CENTER HALI SAHA TESİSLERİNDE SAĞLIK SPOR VE RAGNAR FC TAKIMLARI KARŞI KARŞIYA GELDİ.

MÜCADELE ADETA KIYASIYA MÜCADELECİ AGRESİF BAŞLADI ADETA. İKİ TAKIMDA PAS OYUNU YAPARAK RAKİP SAVUNMAYI VE KALELERİ GEÇMEYE ÇALIŞIYORDU. SAĞLIK SPOR TAKIMI ÜST ÜSTE 5. GALİBİYETİNİ ALMAK VE ÜST SIRALARA ÇIKMAK İSTİYORDU. RAGNAR TAKIMI İSE ÜST ÜSTE 4. GALİBİYETİNİ ALIP PLAY-OFF SIRALAMASINDA ÜST TORBALARA GİRMEK İSTİYORDU. İLK GOL SAĞLIK SPOR DAN GELDİ . SAVUNMA HATASINI İYİ DEĞERLENDİREN HARUN TAKIMINI ÖNE GEÇİREN İSİM OLDU. RAGNAR FC TAKIMI UZAK ŞUTLAR İLE GOL ARIYORDU FAKAT KALECİ KENAN ' I GEÇEMİYORDU. KENAN BUGÜN TAKIMI ADINA GÜZEL MAÇ ÇIKARDI. RAGNAR FC TAKIMI 15. DAKİKADA EŞİTLİĞİ SAĞLADI VE HEMEN GOLÜN ARDINDAN 1 GOL DAHA BULARAK ÖNE GEÇTİLER. SAĞLIK SPOR AMA KOLAY PES ETMEYECEĞİNİ GÖSTERDİLER YİNE RAKİP SAVUNMA HATASINI İYİ DEĞERLENDİREREK EŞİTLİĞİ SAĞLADILAR. İLK YARININ SON DAKİKASINDA KALECİ İLE ÇARPIŞAN SUAT SAKATLIK GEÇİRDİ. SUAT İLK YARI ADINA TAKIMININ EN İYİLERİNDENDİ.

İKİNCİ YARI RAGNAR FC TAKIMI 1 GOL DAHA BULARAK ÖNE GEÇTİLER. BU DAKİKADAN SONRA ADETA SAĞLIK SPOR ETKİLİ GELMEYE BAŞLADI. AMA KALECİ FARUK ' U GEÇMEKTE ZORLANIYORDU. FARUK 2. YARI ADETA TAKIMINI AYAKTA TUTUYOR 3 PUAN ALMAK İÇİN ELİNDEN GELENİ YAPIYORDU. RAGNAR FC TAKIMI KONTRA ATAKLARI İYİ ÇIKIP GOL ATMAK İSTİYORDU. ARADIĞI GOLÜ GÜNÜN YILDIZI  MEHMET İLE BULDULAR VE FARKI 2 YE ÇIKARDILAR. SON DAKİKALAR DA BİR GOL DAHA BULAN RAGNAR FC TAKIMI MAÇI 5-2 KAZANAN TARAF OLDU.

SAĞLIK SPOR TAKIMI İYİ MÜCADELE ETTİ BU MÜCADELEYİ DEVAM EDER İSELER ÜST İLK 3 ' E GİRMEK İÇİN BAYA ZORLAYACAKLARDIR. RAGNAR FC TAKIMI ALDIĞI 3 PUAN İLE PLAY-OFF POTASINA YERİNİ GARANTİYE ALMAK ÜST GRUPLARI GİRMEK İÇİN GÜZEL BİR GALİBİYETE İMZA ATTILAR.

İKİ TAKIMA DA GÖSTERDİKLERİ MÜCADELE İÇİN TEŞEKKÜR EDER. GELECEK MAÇLARIN DA BAŞARILAR DİLERİZ.


 MAÇIN GENİŞ ÖZETİ 

SAgLIK-SPOR
KENAN   9
İBRAHİM   8
MUSTAFA   7
MUSTAFA   7
SUAT   8
CESUR   8
HARUN   8
RAGNAR-FC
FARUK   9
osman altıkaya  BUGÜN ÇOK ÇALISTI ÇOK MÜCADELE ETTI GALIBIYET IÇIN ELINDEN GELENI YAPTI 9
ATALAY   8
Muhammed Tanık  BUGÜN PAS OYUNUNDA KRITIK ISIMDI TAKIMINI IYI YÖLENDIRDI 8
SÜHA   8
Mehmet FC  BUGÜN ADETA TAKIMI ADINA YILDIZLASAN ISIMDI. ÇOK MÜCADELE ETTI. 3 PUAN IÇIN ELINDEN GELENI YAPTI 9
RESÜL   8

Yorumlar

  • Henüz herhangi bir yorum yapılmamış.

Yukarı