• Çağrı Merkezi : 0 530 565 40 40 |
    Whatsapp Destek : 0 532 708 48 54
SİNYAL SPOR 5-3 RAGNAR FC
Süper Lig
17 Ekim 2019 · MEGA CENTER
Hakem : Celil DEMİR · Gözlemci : Zafer GÜL

RAGNAR DEREDE BOĞULDU

RAGNAR DEREDE BOĞULDU 18.10.2019 | 01:19

LİG MARATONU HALI SAHA LİGİ 2019-2020 SEZONU 12. HAFTA MÜCADELESİNDE BAYRAMPAŞA MEGA CENTER HALI SAHA TESİSLERİNDE DEREBOYU SK İLE RAGNAR FC  KARŞI KARŞIYA GELDİ.

MAÇA ÇOK İSTEKLİ BAŞLAYAN İKİ TAKIMDA İLK DAKİKALARDA ORTA SAHADA BİR BİRLERİNE ÜSTÜNLÜK SAĞLAMAYA ÇALIŞMASINA RAĞMEN BUNDA PEK BAŞARILI OLAMADILAR. İKİ TAKIMIN ORTA SAHASINDA MAÇI TEK BAŞINA ALABİLECEK YILDIZ İSİMLER VARKEN SAVUNMA OYUNCULARI DİKKATLERİNİ BİRAN OLSUN BOZMADAN MAÇA FULL KONSANTRE OLDULAR.

MAÇIN 10. DAKİKASINDA SOL ÇAPRAZDAN KALEYİ GÖREN BİR NOKTADAN SERBEST VURUŞ KAZANAN DEREBOYU SK TAKIMINDA TOPUN BAŞINA HASAN VE ONUR GEÇERKEN HASAN'IN HAFİF BİR DOKUNUŞUNDAN SONRA ONUR SOL AYAĞI İLE ÇOK DÜZGÜN BİR VURUŞ YAPARAK KALECİ CAN'I AVLAMAYI BAŞARDI.

GOLDEN SONRA BİRAZ DAHA BASKILI BİR  OYUN ORTAYA KOYAN DEREBOYU SK TAKIMI RAGNAR SAVUNMASINI ÇOK DENGESİZ ANLARDA YAKALAMASINA RAĞMEN FARUK ÇOK KRİTİK TOPLAR KESEREK ADETA FARKIN AÇILMASINI İLK DAKİKALARDA ENGELLEYEN İSİM OLDU.

İLK YARININ SON DAKİKALARINDA İSE ADETA GOL DÜELLOSU OLDU. MAÇIN 21. DAKİKASINDA SAHANIN YILDIZ İSMİ ONUR TAKIMINI 2-0 ÖNE GEÇİRİRKEN MAÇIN 22. DAKİKASINDA RAGNAR FC TAKIMININ YILDIZ İSMİ MEHMET HARİKA BİR GOLLE ADET DEREBOYU SK ÇATALININ ÖRÜMCEK AĞLARINI TEMİZLERKEN MAÇIN 24. DAKİKASINDA SAĞ KANATTAN FURKAN SÜRÜCÜ'NÜN TAŞIDIĞI TOPU BOŞ KALEYE BATUHAN YUVARLADI VE SKOR 2-2 OLDU.

YEDİĞİ GOLÜN SANTRASINDA AYNI DAKİKA İÇİNDE GOLE KARŞILIK VEREN DEREBOYU SK TAKIMINDA İLK İKİ GOLÜN SAHİBİ ONUR HASAN'A ÖYLE BİR TOP ÇIKARTTI Kİ HASAN KALECİ CAN İLE KARŞI KARŞIYA KALDI VE NET BİR VURUŞLA TAKIMINI TEKRAR 3-2'İ ÜSTÜNLÜĞE TAŞIDI. BU GOL AYNI ZAMANDA İLK YARININ SKORU OLDU.

MAÇIN İKİNCİ YARISINA İSTEKLİ BAŞLAYAN DEREBOYU SK 30. DAKİKADA SOL BEK ORHAN'IN MÜTHİŞ BİNDİRMESİ VE BİTİRİCİ VURUŞUYLA FARKI 2'YE ÇIKARTIRKEN BU GOLE CEVAP FAZLA GECİKMEDEN RAGNAR ORTA SAHASININ DİĞER YILDIZ İSMİ FURKAN SÜRÜCÜ 31. DAKİKADA CEZA SAHASI DIŞINDAN ÇOK ZOR BİR AÇIDAN KALECİ CENK'İ AVLADI VE SKORU 4-3 YAPTI.

FARKIN AZALMASIYLA BERABERLİK İÇİN TÜM HATLARI İLE SALDIRAN RAGNAR FC İSTEDİĞİ GOLÜ BULMAKTA BAŞARILI OLMAZKEN MAÇIN 36. DAKİKASINDA CÜNEYT ATTIĞI GOLLE MAÇIN SKORUNU İLAN ETTİ VE DEREBOYU SK MAÇTAN 5-3 GALİP AYRILMAYI BAŞARDI.

İKİ TAKIM OYUNCULARI GÖSTERDİKLERİ MÜCADELE VE SAHANIN İÇİNDE FAİR PLAY RUHUNU BİRAN OLSUN BIRAKMAYARAK GÖSTERDİKLERİ MÜCADELEDEN DOLAYI LİG MARATONU AİLESİ OLARAK TEŞEKKÜR EDER BUNDAN SONRAKİ ZORLU SÜREÇTE BAŞARILAR DİLERİZ.

 MAÇIN GENİŞ ÖZETİ 

SiNYAL-SPOR
CENK   8
ORHAN   9
CÜNEYT   8
ASLAN   8
ADEM   9
ONUR    10
HASAN   9
RAGNAR-FC
can can  BU AKSAM IYI BIR OYUN ORTAYA KOYMASINA RAGMEN SONUCA ETKI EDEMEDI 8
Faruk Özev  SAVUNMADA ÇOK KRITIK TOPLAR KESMESINE RAGMEN ARKADASLARINDAN YETERLI DESTEGI ALAMADI 8
osman altıkaya  BU AKSAM VASATIN ALTINDA BIR OYUN ORTAYA KOYDU 7
BATUHAN   7
MEHMET   8
MEHMET CAN   7
Furkan Sürücü  ORTA SAHADA EN DIRI ISIM OLMASINA RAGMEN FINALLERDE TERCIH HATALARI YAPMASI TAKIMININ SKOR ÜRETMESINE ENGEL OLDU 8

Yorumlar

  • Henüz herhangi bir yorum yapılmamış.

Yukarı