• Çağrı Merkezi : 0 530 565 40 40 |
    Whatsapp Destek : 0 532 708 48 54
VENİ VİDİ VİCİ 7-4 KUZEY
Süper Lig
16 Kasım 2021 · MEGA CENTER
Hakem : Cem TEMİZEL · Gözlemci : Emircan YAPRAK

PUSULA İBRESİ BU SEFER KUZEY'İ GÖSTERMEDİ

PUSULA İBRESİ BU SEFER KUZEY'İ GÖSTERMEDİ 17.11.2021 | 01:56
VENİ VİDİ VİCİ PUSULAYI ŞAŞIRTTI

LİG MARATONU HALI SAHA LİGİ 2021-2020 SEZONU 10. HAFTA MÜCADELESİNDE BAYRAMPAŞA MEGA CENTER HALI TESİSLERİNDE VENİ VİDİ VİCİ İLE KUZEY TAKIMLARI KARŞI KARŞIYA GELDİ.


VENİ VİDİ VİCİ TAKIMI MAÇA ÜRETKENLİKTEN YOKSUN BAŞLADI. ÇOK BASİT TOP KAYIPLARI NEDENİYLE AYAĞINDA PEK TOP TUTAMAYAN VVV, TAKIMIN 10 NUMARASI HASAN'IN EKSİKLİĞİNİ ÇOK ARARKEN KUZEY TAKIMI DAHA ÇOK TOPLA OYNAMAYI BAŞARAN TARAFTI. POZİSYONLARA GİREN VE ÖZELLİKLE OLCAY'IN UZAKTAN ŞUTLARIYLA ETKİLİ OLAN KUZEY ÖNE GEÇECEK GOLÜ BİR TÜRLÜ BULAMADI. GOLÜ BULAMAYIP ÖZELLİKLE DE RAKİBİNE NET POZİSYON VERMEYEN KUZEY TAKIMI KALESİNDE GOLÜ ÇOK GARİP BİR ŞEKİLDE GÖRDÜ. HERHANGİ BİR BASKI OLMAMASINA KARŞIN ATILAN GERİ PASIN ŞİDDETİ VE YÖNÜ BİRAZ İSTENMEYEN ŞEKİLDE OLUNCA VVV 1-0 ÖNE GEÇTİ. BU GOLÜN MORALLERİ ÇOK KÖTÜ ETKİLEDİĞİ İSE BARİZ BİR GERÇEKTİ. MORALLER BOZULSA DA GÖKHAN İLE BU GOLE CEVAP GECİKMEDİ. SKORDA TEKRAR DENGE OLUŞMUŞKEN İLK YARININ SONLARINDA MUSTAFA'NIN BULDUĞU 2 GOL VVV'YE İLK YARIYI ÖNDE KAPATMA ŞANSI VERDİ.

İKİNCİ YARIDA KUZEY TAKIMI YİNE GÖKHAN'IN BAŞROLÜNDE OLDUĞU POZİSYONLARA GİRİP GOLÜ BULSA DA KALESİNİ BİR TÜRLÜ GOLE KAPATAMADI VE MAÇIN SONUNDA VENİ VİDİ VİCİ'NİN 7-4'LÜK ÜSTÜNLÜĞÜ OLUŞTU. VENİ VİDİ VİCİ HİÇ TEMPO YÜKSELTMEDEN ÖZELLİKLE MUSTAFA'NIN ETKİLİ OYUNUYLA SKORA ULAŞIRKEN BU KAZANDIĞI 3 PUAN İLE 7. PUANINA ULAŞMIŞ OLDU. KUZEY TAKIMI İSE KAZANDIĞI MAÇLARDA HATTA ARA SIRA KAYBETTİĞİ MAÇLARDA BİLE SAVUNMASIYLA DİKKAT ÇEKERKEN BU MAÇTA MUSTAFA'YA ENGEL OLAMADILAR. VENİ VİDİ VİCİ'NİN İYİ BİR GALİBİYET SERİSİ BAŞLATMAK İÇİN İDEAL BİR RAKİP OLAN KUZEY KARŞISINDA HATA YAPMAYIP ÖNÜNDEKİ MAÇLARI BEKLEMEYE BAŞLADI. KUZEY TAKIMI İSE SAVUNMADAKİ SIKINTIYI ÇÖZÜP VE İLERİDE GÖKHAN'A YARDIMCI OLACAK KİŞİLERİN TAKIMA DAHİL OLMASIYLA DAHA ÜST SIRALARA TIRMANMASINI UMUT EDİYORUZ.

GECENİN KAPANIŞ MAÇINDA ASLA MAÇI ÇİRKİNLEŞTİRMEYEN AKSİNE FAIR-PLAY DAVRANIŞLARIYLA DİKKAT ÇEKEN İKİ TAKIMA TEŞEKKÜR EDERKEN ÖNÜMÜZDEKİ MAÇLAR İÇİN DE BAŞARILAR DİLERİZ.

VENi-ViDi-ViCi
Bekir Helvacı  ÖZELLIKLE ILK YARIDA GÜZEL KURTARISLARA IMZA ATARKEN GOLLERDE YAPACAK HIÇBIR SEYI YOKTU. 8
Fatih Şahin  KAPTAN GERIDEN OYUNU IYI KURDU. MÜDAHALELERDEKI SOGUKKANLIGI DIKKAT ÇEKTI. 8
Cihat Seçer  BUGÜN SAVUNMADAN OYUNU IYI KURDU. SAGLAM DURUSUYLA DA DIKKAT ÇEKTI. 8
ALİ   10
Furkan Şahin   BUGÜN EN DURGUN MAÇLARINDAN BIRINI GEÇIRSE BILE TOP AYAGINA GELDIGI HER ANDA KLASINI BELLI ETTI. 8
Mustafa Karadaş  SAHANIN YILDIZIYDI. SOL AYAGI MAÇI ALMAYA YETTI. 9
Mert Ersoy  BOS KOSULAR YAPARAK RAKIP SAVUNMAYI SÜREKLI TEHDIT ETTI. 8
KUZEY
AHMET   8
İSMAİL   7
SAMET   7
BURAK   8
OLCAY   7
ARDA   7
GÖKHAN   8

Yorumlar

  • Henüz herhangi bir yorum yapılmamış.

Yukarı