• Çağrı Merkezi : 0 530 565 40 40 |
    Whatsapp Destek : 0 532 708 48 54
SELÇUK SPOR 4-10 PİYALE GENÇLİK
Süper Lig
12 Şubat 2020 · MEGA CENTER
Hakem : Cem TEMİZEL · Gözlemci : Hasan BAŞTAŞ

PIYALE'NIN GENÇLERI FUTBOLU ÖZLEMIS

PIYALE'NIN GENÇLERI FUTBOLU ÖZLEMIS 13.02.2020 | 00:06
PIYALE GENÇLIK LIDERIN KOLTUGUNU KORUDU

LIG MARATONU HALI SAHA LIGI 2020 SEZONU 4. HAFTA MÜCADELESINDE BAYRAMPASA MEGA CANTER HALI SAHA TESISLERINDE PIYALE GENÇLIK VE SELÇUK SPOR TAKIMLARI KARSI KARSIYA GELDI.


BU SEZON ILK MAÇINA ÇIKAN PIYALE GENÇLIK VE AÇILIS MAÇI HARICINDE HENÜZ YENILGIYLE TANISMAYAN SELÇUK SPOR MÜCADELE SEVIYESI ÜST DÜZEY BIR SEKILDE BASLADI. ILK DAKIKALARDA DAHA ISTEKLI VE DAHA BASARILI OLAN TARAF PIYALE GENÇLIK OLDU. ÖZELLIKLE CIHAN - HÜSEYIN - EREN ÜÇLÜSÜYLE RAKIP KALEDE ÇOK ETKILI OLAN PIYALE GENÇLIK ARADIGI GOLLERI DE MUHTESEM ÜÇLÜSÜYLE BULDU. SAVUNMADA DA OLDUKÇA GAYRETLI BIR OYUN SERGILEYEN PIYALE GENÇLIK IKINCI YARIDA KONDISYON EKSIKLIGI NEDENIYLE OYUNDAN BIRAZ DÜSTÜ. KALESINDE DEVLESEN KEREM ISE RAKIP TAKIMIN BASINA ADETA BELA OLDU VE MAÇIN ADAMI OLMA BASARISI GÖSTERDI.

LIDERLIK MÜCADELESI VEREN SELÇUK SPOR MAÇA GEÇMIS MAÇLARINA NAZARAN DAHA TUTUK BASLADI. ASLINDA POZISYONLAR BULSA DA GOLE ÇEVIRME NOKTASINDA SIKINTILAR YASAYAN SELÇUK SPOR SAVUNMADA DA ÇOK FAZLA BOSLUK VERMESINDEN DOLAYI GOLLERI KALESINDE PES PESE GÖRDÜ. BU GOLLERIN ARDINDAN SARSILAN SELÇUK SPOR IKINCI YARIDA TOPARLANSA DA IS ISTEN GEÇMISTI. ÖZELLIKLE RAKIP KALECI KEREM'I GEÇMEKTE ÇOK ZORLANAN SELÇUK SPOR MÜSABAKADAN 10-4 MAGLUP AYRILARAK GALIBIYET SERISINE ARA VEREREK 3 MAÇIN ARDINDAN ILK MAGLUBIYETINI ALMIS OLDU VE LIDERIN 1 PUAN GERISINDE 2. SIRADAKI YERINI KORUDU. 

PIYALE GENÇLIK ISE ILK MAÇINDAN FORMDA RAKIBI KARSISINDA ALDIKLARI ETKILEYICI GALIBIYET ILE DIKKATLERI ÜZERINE ÇEKERKEN BU TEMPO ILE DEVAM ETTIKLERI SÜRECE ÜST SIRALARDA KENDILERINE YER AÇACAKLARININ SINYALINI DE VERMIS OLDULAR.

SELcUK-SPOR
Bayram Tutuş   KALESINDE GÖSTERMIS OLDUGU BASARILI OYUNUN YANINDA CENTILMENCE TUTUMUYLA HERKESIN TAKDIRINI KAZANDI. 7
sercan akdemir  SAKATLIGINA RAGMEN ÖYLESINE MÜCADELE ETTI KI TAKIMINI ATESLEYEN ISIMLERDEN OLDU. 8
FIRAT   8
Hanifi Tutuş   BUGÜN BIRAZ DURGUNDU ANCAK KALITESINI SAHAYA YANSITMAKTA ZORLUK ÇEKMEDI. 7
FIRAT D.   8
Eyüp Akbaş  TAKIM ONDAN ÇOK SEY BEKLEDI ANCAK BEKLENTIYI KARSILAYAMADI. 7
RESUL SELÇUK  KAPTAN BUGÜN ISTEDIKLERIN TAM OLARAK SAHAYA YANSITAMADI. SUTLARI BIR TÜRLÜ KALEYI BULMAYINCA GOL YOLLARINDA SIKINTI YASADI. 7
PiYALE-GENcLiK
KEREM   9
BURHAN   8
KADİR   8
MUHAMMED   8
HÜSEYİN   9
EREN   9
Cihan ESGÜN  BUGÜN TAKIMININ EN IYILERINDEN BIRIYDI ALDI VERDI ATTI HER SEYI YAPTI VE HERKES TARAFINDAN TAM NOT ALDI. 9

Yorumlar

  • Henüz herhangi bir yorum yapılmamış.

Yukarı