• Çağrı Merkezi : 0 530 565 40 40 |
    Whatsapp Destek : 0 532 708 48 54
LEGIONS 6-7 ALKOLİK BİLBOA
Süper Lig
06 Nisan 2024 · MEGA CENTER
Hakem : Zafer GÜL · Gözlemci : Yılmaz YEĞİN

PENALTI , KIRMIZI KARTLAR , KAZANAN BİLBAO...

PENALTI , KIRMIZI KARTLAR , KAZANAN BİLBAO... 4.04.2024 | 23:37

LİG MARATONU HALI SAHA LİGİ 12. HAFTA MÜCADELESİNDE BAYRAMPAŞA MEGA CENTER HALI SAHA TESİSLERİNDE LEGİONS - ALKOLİK BİLBAO TAKIMLARI KARŞI KARŞIYA GELDİ.

GECENİN KAPANIŞ MAÇINA HIZLI GİRİŞ YAPAN LEGİONS TAKIMI OLDU. İLK DAKİKALARDA AYKUT'UN ETKİLİ OYUNUYLA SKORU DAHA İLK 15 DAKİKA DOLMADAN 3-0 GETİREN TAKIM BU ANDAN İTİBAREN SKORUN VERDİĞİ REHAVETLE BULDUĞU NET POZİSYONLARI CÖMERTÇE HARCADI. OYUN DİSİPLİNİNDEN BİR AN OLSUN KOPMAYAN ALKOLİK BİLBAO TAKIMI İLK YARI BİTMEDEN OYUNDA VE SKORDA DENGEYİ SAĞLAMAYI BAŞARDI VE DEVREYE BERABERE GİRİLDİ. 

İKİNCİ YARIDA SERTLİĞİN VE MÜCADELENİN ARTTIĞI MAÇTA KIRILMA NOKTASI AĞLARA GİDEN TOPUN LEGİONS OYUNCU NEVROZ'UN ELİNE ÇARPMASIYLA GELEN KIRMIZI KART VE AKABİNDEKİ PENALTININ GOLLE SONUÇLANMASI OLDU. SKORUN VE BİR KİŞİ FAZLA OLMANIN AVANTAJINI İYİ KULLANAN ALKOLİK BİLBOA TAKIMI İYİ OYUN SERGİLEDİĞİ MAÇTA SON DAKİKALARDA HATA YAPMADI VE MAÇI 7-6 KAZANAN TARAF OLDU. LEGİONS TAKIMINDA AYKUT SON DAKİKALARDA İKİNCİ SARI KARTTAN GÖRDÜĞÜ KIRMIZI KARTLA TAKIMINI 5 KİŞİ BIRAKTI.

LİG MARATONU AİLESİ OLARAK İKİ TAKIMA DA TEŞEKKÜR EDER BUNDAN SONRAKİ MAÇLARDA BAŞARILAR DİLERİZ.

LEGIONS
HAMZA   7
NEVROZ   7
EMİR   7
YAĞIZ   7
EMİN   7
RAMAZAN   7
AYKUT   8
ALKOLiK-BiLBOA
MEHMET   8
MAHMUT   8
EMRE   9
ZEKİ   8
Doğukan Tanrısever   8
DİNÇER   8
BURAK   9

Yorumlar

  • Henüz herhangi bir yorum yapılmamış.

Yukarı