• Çağrı Merkezi : 0 530 565 40 40 |
    Whatsapp Destek : 0 532 708 48 54
ÖZ RAMİ 5-7 ESENLER CİTY
Süper Lig
17 Kasım 2021 · MEGA CENTER
Hakem : Zafer GÜL · Gözlemci : Emircan YAPRAK

ÖZ RAMİ ŞANSSIZLIĞI KIRAMADI

ÖZ RAMİ ŞANSSIZLIĞI KIRAMADI 18.11.2021 | 01:19
ÖZ RAMİ YİNE KIL PAYI

LİG MARATONU HALI SAHA LİGİ 2021-2020 SEZONU 10. HAFTA MÜCADELESİNDE BAYRAMPAŞA MEGA CENTER HALI TESİSLERİNDE ÖZ RAMİ İLE ESENLER CITY TAKIMLARI KARŞI KARŞIYA GELDİ.


ÖZ RAMİ CEPHESİ ÖZELLİKLE SON MAÇLARDA MAÇIN SONUNA KADAR İYİ BİR OYUN SERGİLEYİP SKOR ÜSTÜNLÜĞÜNÜ ELİNE ALSA DA MAÇLARDAN PUANSIZ AYRILIYORLARDI. BUGÜN İSE SERTAÇ'IN YOKLUĞUNDAN DOLAYI EKSİK OLSALAR DA SON MAÇLARDAKİ ŞANSSIZLIKLARINI KIRMAK İSTİYORLARDI. ESENLER CITY TAKIMI İSE NORMAL KADROLARINDAN FARKLI BİR KADRO OLARAK SORHUN SPOR TAKIMI OYUNCULARINDAN OLUŞAN İSİMLER İLE KARMA BİR ŞEKİLDE SAHADAYDI. SONUCU MERAKLA BEKLENEN GECENİN AÇILIŞ MAÇINDA İLK DÜDÜK GELDİ VE SANTRA YAPILDI.

MAÇTA İLK DAKİKALAR SESSİZ GEÇERKEN BU SESSİZLİĞİ 8. DAKİKADA FATİH BOZDU. RAKİBİNİ KARŞISINA ALAN FATİH SAĞINA ÇEKTİ VE TEMİZ BİR VURUŞ İLE AĞLARI SARSTI. ESENLER TAKIMININ MAÇA HÜKMETTİĞİNİ SÖYLEYEMEDİĞİMİZ GİBİ ÖZ RAMİ TAKIMI DA BERABERLİK İÇİN YÜKLENİYORDU. FATİH'İ MAÇIN BAŞLARINDA DURDURMAKTA ZORLANAN ÖZ RAMİ KALESİNDE BİR GOL DAHA GÖRDÜ VE SKOR 2-0'A GELDİ. FARKI 1'E İNDİREN GOLÜGOLÜNÜ KAPTAN BÜLENT'İN AYAĞINDAN BULAN ÖZ RAMİ BU GOLDEN KISA BİR SÜRE SONRA DA NİYAZİ İLE DE SKORU EŞİTLEMEYİ BAŞARDI. İLK YARININ SONLARINDA KAPTAN BÜLENT TEKRAR SAHNEYE ÇIKARAK 2-0 GERİYE DÜŞTÜKLERİ MAÇI 3-2 ÖNDE NOKTALAMAYI BAŞARDILAR.

İKİNCİ YARIYA BÜLENT'İN SAKATLIĞI NEDENİYLE MELİH DEĞİŞİKLİĞİYLE BAŞLAYAN ÖZ RAMİ ÖNDE OLUŞUNU KORUYAMADI VE KAPTAN ORHAN MAÇTA SKORU BİR KEZ DAHA DENGEYE GETİRDİ. 3-3 OLDUKTAN SONRA VE ÖZELLİKLE BÜLENT'İN ÇIKIŞINDAN SONRA TOPA DAHA ÇOK SAHİP OLAN ESENLER CITY OLDU. POZİSYONLARA GİRSELER DE ÖNE GEÇMEYİ BAŞARAMAYAN ESENLER KALESİNDE GOL YEMEDEN DURAMADI VE ÖZ RAMİ EMRAH İLE BİR KERE DAHA ÖNE GEÇTİ. MAÇIN SONLARINDA BİR SAKATLIK KRİZİ İLE DAHA KARŞI KARŞIYA KALAN ÖZ RAMİ MELİH'İN OYUNDAN ÇIKMASIYLA SAKAT SAKAT OYUNA GİREN SERTAÇ ELİNDEN GELENİ YAPSA DA MELİH GİBİ KATKI VEREMEDİ. ESENLER MAÇIN SONLARINDA ARKA ARKAYA BULDUĞU 3 GOL İLE MAÇI 2 FARKLI ÜSTÜNLÜKLE NOKTALADI.

ÖZ RAMİ YİNE MAÇIN SON BÖLÜMÜNE ÖNDE GİRSE DE MAÇTAN PUANSIZ AYRILIRKEN BÖYLESİNE BİR PUAN KAYBI ONLAR İÇİN TATSIZ OLDU. HER HAFTA BELİRLİ BİR YAŞ ORTALAMASININ ÜSTÜNDE KADROYLA MAÇA ÇIKSALAR DA MAÇLARINDA GENELDE MAÇIN SONUNA KADAR BÜYÜK BİR KEYİF VERİYORLAR. HEM OYNADIKLARI OYUNLA HEM DE FAIR-PLAY DAVRANIŞLARIYLA DA LİG MARATONU AİLESİNDEN BÜYÜK BİR TEBRİK ALIRKEN BÜLENT VE MELİH'E DE GEÇMİŞ OLSUN DİLEKLERİMİZİ İLETİYORUZ. ESENLER CITY İSE KARMA BİR KADROYLA ÇIKTIĞI MAÇTAN FATİH'İN GOLCÜ KİMLİĞİYLE MAÇTAN GALİP BİR ŞEKİLDE AYRILIRKEN İYİ GİDEN FORM GRAFİĞİNE YENİ BİR GALİBİYET EKLEMİŞ OLDU.

LİG MARATONU AİLESİ OLARAK İKİ EKİBİMİZE DE ÖNÜMÜZDEKİ ZORLÜ SÜREÇTE BAŞARILAR DİLERİZ.

oZ-RAMi
TURGUT   7
MELİH AĞAOĞLU  KAPTAN UZUN BIR SÜRE SONRA SAHALARA DÖNERKEN GERÇEKTEN IYI BIR PERFORMANS SERGILEDI. SAKATLIGI ISE TAKIMIN 3 PUANINA MAL OLDU. 8
NİYAZİ   7
BÜLENT   8
ZAFER   7
BARBAROS   7
EMRAH   8
YAVUZ   7
ESENLER-CiTY
Emrah Kahriman  FARK AÇILACAKKEN YAPTIGI KURTARISLAR MAÇ SONUNDA 3 PUANI TAKIMINA GETIRDI. 8
Orhan Demiryas  AYAGINA HAKIM OLAN YETENEKLI OYUNCU BUGÜN MAÇTA ISTEDIGI BOS ALANLARI BULAMADI VE YETENEKLERINI PEK SERGILEYEMEDI. 8
Fatih Saraç  GOLCÜ KIMLIGINI BUGÜN BIREYSEL BECERILERINI KULLANARAK BIZLERE FAZLASIYLA GÖSTERDI. 9
MUSA   7
İLYAS   7
İSMAİL   7
TURAN   7

Yorumlar

  • Henüz herhangi bir yorum yapılmamış.

Yukarı