• Çağrı Merkezi : 0 530 565 40 40 |
    Whatsapp Destek : 0 532 708 48 54

OSMANLI ŞAMPİYONLUK MODUNU AÇTI

OSMANLI ŞAMPİYONLUK MODUNU AÇTI 21.02.2020 | 01:08
GOLD OSMANLI HATAYA İZİN VERMEDİ

LİG MARATONU HALI SAHA LİGİ 2020 SEZONU PLAY OFF ÇEYREK FİNAL MÜCADELESİNDE BAYRAMPAŞA MEGA CANTER HALI SAHA TESİSLERİNDE GOLD OSMANLI VE DRAGAO TAKIMLARI KARŞI KARŞIYA GELDİ.


ÇEYREK FİNALİN İLK MÜSABAKASINDA DAHA İLK DAKİKADAN İTİBAREN MÜCADELE ÜST SEVİYEDEYDİ. HER İKİ TAKIMDA BİRBİRLERİNE ÜSTÜNLÜK KURMAK ADINA TOPA SAHİP OLUP DİKİNE HÜCUMLARLA VE UZAKTAN ŞUTLARLA ETKİLİ OLMAYA ÇALIŞTI. 

OSMANLI İLK DAKİKALARDA İSTEDİĞİ VE HER ZAMAN OYNAMIŞ OLDUĞU AYAĞA PAS OYUNUNU OYNAYAMADI. DAHA DOĞRUSU BUNA DRAGAO MÜSAADE ETMEDİ. BEKLERİNİ AÇARAK ORTA SAHADA HASAN VE FURKAN'I TOPLA BULUŞTURARAK KADİR'E POZİSYON YARATMA ÇABASI RAKİBİN BİR ANLIK KONSANTRASYON KAYBIYLA GERÇEKLEŞTİ VE KADİR CEZAYI KESEREK TAKIMINI ÖNE GEÇİREN GOLÜ KAYDETTİ. BU GOLDEN SONRA RAKİBİN BASKISINA MARUZ KALAN OSMANLI TECRÜBESİYLE VE YETENEKLİ AYAKLARIYLA OYUNDA KALDI VE AKILLICA BİR FUTBOL İLE ÜSTÜNLÜĞÜNÜ KORUDU. İKİNCİ YARIDA OSMANLI KENDİ FUTBOLUNA DAHA YAKIN BİR OYUN ORTAYA KOYDU. ÖZELLİKLE FURKAN'IN ETKİLEYİCİ PERFORMANSI GALİBİYETTE BÜYÜK ETKEN OLDU. ZAMAN ZAMAN ZOR DAKİKALAR YAŞAYAN OSMANLI BUNUN ÜSTESİNDEN GELEREK GALİBİYETE UZANMASINI BİLDİ.

DRAGAO MAÇA ÖN ALANDA BASKI İLE BAŞLADI. BUNU DA OLDUKÇA ETKİLİ BİR ŞEKİLDE GERÇEKLEŞTİRDİLER. ÜÇÜNCÜ BÖLGEDE CİHAT'I GEZGİN KULLANAN DRAGAO HÜCUMCU BEKLERİ OKAN VE AZİZ'DEN DE MAKSİMUM VERİMİ ALMAYI BAŞARDI. ANCAK BU SEVİYEDEKİ MÜSABAKALARDA HATAYA YER YOKTUR. DRAGAO İLK HATASINDA KALESİNDE GOLÜ GÖRDÜ. ARDINDAN ÇOK İYİ BİR REAKSİYON GÖSTEREN DRAGAO RAKİP KALEYİ OLDUKÇA BUNALTTI ANCAK ARADIĞI GOLÜ İKİNCİ YARIDA BULABİLDİ. SON DAKİKALARDA RİTMİ DÜŞEN DRAGAO ÇEYREK FİNALDE BURAYA KADAR DEDİ.

SON ÇEYREKTE YAPTIĞI DEĞİŞİKLİKLERLE OYUNUN TEK HAKİMİ OLAN GOLDOSMANLI BULDUĞU GOLLERLE MÜSABAKADAN 4-1 GALİP AYRILIRKEN ADINI YARI FİNALE YAZDIRAN İLK EKİP OLDULAR. THE LEGENDS ENGELİNİ 5-2'LİK SKORLA AŞAN CANTAŞ GOLD OSMANLI'NIN RAKİBİ OLURKEN ÖNÜMÜZDEKİ PERŞEMBE GECESİ LİGİN EN BÜYÜK İKİ ŞAMPİYONLUK ADAYININ FİNALE ÇIKMA MÜCADELESİNE TANIKLIK EDECEĞİMİZİN HEYECANINI ŞİMDİDEN YAŞAMAYA BAŞLADIK.

ÇEYREK FİNALDE TURNUVAYA VEDA EDEN DRAGAO'YA KATILIM VE KATKILARINDAN DOLAYI TEŞEKKÜR EDİYOR, YARI FİNALE KALAN VE KALACAK TAKIMLARA FİNAL ÖNCESİ SON VİRAJDA BAŞARILAR DİLİYORUZ.

Yorumlar

  • Henüz herhangi bir yorum yapılmamış.

Yukarı