• Çağrı Merkezi : 0 530 565 40 40 |
    Whatsapp Destek : 0 532 708 48 54
BÜLBÜLDERE 5-6 ORTAKLAR
Süper Lig
05 Aralık 2019 · MEGA CENTER
Hakem : Celil DEMİR · Gözlemci : Zafer GÜL

ORTAKLAR DOLU DİZGİN !

ORTAKLAR DOLU DİZGİN ! 6.12.2019 | 16:03

LİG MARATONU HALI SAHA LİGİ 2019-2020 SEZONU 19. HAFTA MÜCADELESİNDE BAYRAMPAŞA MEGA CENTER HALI SAHA TESİSLERİNDE ORTAKLAR VE BÜLBÜLDERE TAKIMLARI KARŞI KARŞIYA GELDİ

GÜNÜN MERAKLA BEKLENEN MAÇINDA İKİ TAKIMDA MUTLAK KAZANMAK VE ÜST SIRALARA TIRMANMAK İSTİYORDU . ÖZELLİKLE İLK DAKİKALAR DA BİRBİRLERİNİ TANIYARAK PAS OYUNU İLE ETKİLİ OLMAYA ÇALIŞAN TARAFLAR SAVUNMALARI GEÇMEKTE ZORLANIYORDU. BÜLBÜLDERE TAKIMININ KULLANDIĞI KÖŞE VURUŞUNDA UĞUR GÜZEL YÜKSELEREK VURDUĞU KAFA VURUŞUNDA TAKIMINI 1-0 ÖNE GEÇİREN İSİM OLDU. BU GOLDEN SONRA ADETA KARŞILIKLI GOLLER İLE GEÇTİ MAÇ ORTAKLAR TAKIMI HAKAN İLE HEMEN EŞİTLİĞİ SAĞLADI BU GOLDEN 2 DAKİKA SONRA CİVAN ÇIKTI SAHNEYE VE TAKIMINI ÖNE GEÇİREN İSİM OLDU. İKİ TAKIM DA ÇOK İSTEKLİ SADECE KAZANMAYA ODAKLI İDİ. BÜLBÜLDERE TAKIMI RAKİBİNE GÖRE TOPLA OYNAMA ORANI DAHA FAZLA İDİ AMA KALECİ EREN İ GEÇMEKTE ZORLANIYORLARDI . İLK YARININ SON DAKİKALARINDA YİNE KARŞILIKLI ATILAN GOLLER İLE 3-3 SONA ERDİ.

    İKİNCİ YARI YİNE SADECE KAZANMA ODAKLI HIRSLI MÜCADELESİ BAŞLADI MAÇ ORTA ALANLARIN ETKİLİ OLDUĞU MAÇTA DEFANSI GEÇMEKTE ZORLANIYORLARDI. ZAMAN ZAMAN GERGİNLİĞİNDE OLDU MAÇTA ORTAKLAR TAKIMI TAKIMIN YILDIZI YAHYA İLE YENİDEN ÖNE GEÇEN TARAF OLDULAR. AMA YİNE İLK YARIDA Kİ GİBİ KARŞILIK GECİKMEDİ VE SAİD İLE YENİDEN EŞİTLİĞİ SAĞLADILAR. ÖZELLİKLE SAİD BU AKŞAM GERÇEKTEN TAKIMIN EN İYİSİ İDİ ORTA ALANDA TOP DAĞITTI ATTI ATTIRDI DEFANSI RAHATLATTI BİR FUTBOLCUNUN YAPMASI GEREKEN HER ŞEYİ YAPTI. MAÇIN SON ANLARIN DA İSE ORTAKLAR TAKIMI 2 FARK ÖNE GEÇTİ . BU DAKİKADAN SONRA ADETA TEK KALE OYNAYAN BÜLBÜLDERE TAKIMI FARKI AZALTMAYA ÇALIŞIYORDU MERT İLE BULDUKLARI GOL İLE FARKI BİRE İNDİREN TAKIM MÜCADELENİN SON ANLARINDA BAŞKA GOL BULAMAYINCA ORTAKLAR TAMIMI MÜCADELEYİ 6-5 KAZANAN TARAF OLDU VE ADETA ALTIN DEĞERİNDE PUAN ALDILAR. 

MAÇ SONU ÇİZGİ KAMERASINDAN YAPILAN İNCELEMEDE BÜLBÜLDERE ADINA ORTA SAHANIN GERİSİNDEN ATILAN GOLÜN MAÇIN HAKEMİ TARAFINDAN POZİSYONA UZAK KALMIŞ OLMASI BÜLBÜLDERE İÇİN TALİHSİZ BİR DURUM OLUŞTURURKEN YAŞANAN TALİHSİZLİKTEN DOLAYI LİG MARATONU OLARAK GEÇMİŞ OLSUN DİLEKLERİMİZİ İLETİYORUZ, BU DURUMDAN EN ÇOK 4 PUANI HANESİNE YAZDIRAN ORTAKLAR EKİBİ AVANTAJLI ÇIKMIŞ OLURKEN CENTİLMENLİĞİ ÖN PLANDA BULUNAN EKİBİN BİLİNÇLİ OLARAK BU HATAYA GÖM YUMDUKLARINI DÜŞÜNMÜYORUZ. PLAY-OFF'A AZ BİR SÜRE KALA BÖYLE DEVAM EDER İSELER İKİ TAKIMDA İSTEDİĞİ YERLERE GELECEKLERDİR. GÖSTERMİŞ OLDUKLARI MÜCADELEDEN DOLAYI TEŞEKKÜR EDER GELECEK MAÇLARIN DA BAŞARILAR DİLERİZ.


 MAÇIN GENİŞ ÖZETİ 

BuLBuLDERE
yahya araz   7
Mert Kurt   8
Ömer Yıldırım   7
Ferhat Durak   7
Mehmet Karaaslan   8
Said Akarsulu   7
UĞUR   7
ORTAKLAR
EREN  
CENGİZ   
MELİH   
YAHYA  
TANJU  
CİHAN  
Hakan Ozarslan  
KEMAL  
MAHMUT  
HAKAN  

Yorumlar

  • Henüz herhangi bir yorum yapılmamış.

Yukarı