• Çağrı Merkezi : 0 530 565 40 40 |
    Whatsapp Destek : 0 532 708 48 54
A.C NOVELLO 3-2 İSTANBUL BAYRAMPAŞA
Süper Lig
15 Kasım 2020 · MEGA CENTER
Hakem : · Gözlemci : Hasan BAŞTAŞ

ORHAN'LA NOVELLO BİR BAŞKA GÜZEL

ORHAN'LA NOVELLO BİR BAŞKA GÜZEL 16.11.2020 | 17:48
KIYASIYA MAÇ SON SANİYEDE NOVELLO'NUN

LİG MARATONU HALI SAHA LİGİ 2020 SEZONU BAYRAMPAŞA MEGA CENTER HALI SAHA TESİSLERİNDE A.C NOVELLO - İSTANBUL BAYRAMPAŞA TAKIMLARININ ZORLU MÜCADELESİ İLE DEVAM ETTİ.


LİGİMİZİN KALBUR ÜSTÜ İKİ TAKIMININ MÜCDELESİ TAM DA BEKLENDİĞİ GİBİ BAŞLADI. İKİ TAKIMDA OYUNDA KANATLARI KULLANARAK ETKİLİ OLMAYI AMAÇLAYARAK BAŞLADI. 

İLK DAKİKALARDA DAHA ETKİLİ OLAN TARAF A.C NOVELLO OLDU. ORHAN'IN ORTA SAHADAKİ BAĞLANTIYI OLDUKÇA ETKİLİ BİR ŞEKİLDE SAĞLAMASI VE SAVUNMANIN SABIRLI BİR ŞEKİLDE PAS YAPARAK OYUN KURMA ÇABASI NOVELLO'YU OYUNDA BİR ADIM ÖNE TAŞIDI. TAKİPÇİLİĞİNİ KONUŞTURAN ORHAN'IN ATTIĞI GOLLE ÖNE GEÇEN NOVELLO OYUNUN HAKİMİYETİNİ BIRAKMADI. ETKİLİ OYUNUNU SÜRDÜREN NOVELLO ORHAN İLE BİR GOL DAHA BULARAK SKORU 2-0'A GETİRDİ. İYİ GİDEN TAKIM ORHAN'IN SAKATLIĞI İLE ADETA SİYAH VE BEYAZ GİBİ OLDU. ORHAN'IN OYUNDAN ÇIKMASI İLE ORTA SAHADA TÜM YÜK SEFA'YA BİNDİ. SAVUNMADAN OYUNU KURMAKTA ZORLANAN NOVELLO KALESİNDE GÖRDÜĞÜ GOLLERLE SARSILDI. HER ŞEYE RAĞMEN SON DAKİKADA GELEN GOL İLE KAZANMASINI BİLEN NOVELLO İYİ GİDİŞATINI SÜRDÜRMESİNİ BİLDİ. 

İSTANBUL BAYRAMPAŞA MÜSABAKAYA İSTEDİĞİ GİBİ BAŞLAYAMASA DA ORTA SAHADA OLDUKÇA DİRİ KALMAYI BAŞARDI. KALESİNDE GOLÜ GÖRDÜKTEN SONRA DAHA ETKİLİ BİR OYUN ORTAYA KOYAN İSTANBUL BAYRAMPAŞA'DA SELAMİ RAKİP SAVUNMAYI OLDUKÇA ZORLADI. KANATLARI DA ETKİLİ KULLANMAYI BAŞARAN İSTANBUL BAYRAMPAŞA ŞOK BİR GOLLE 2.GOLÜ KALESİNDE GÖRDÜ. BU DAKİKADAN SONRA RAKİP TAKIMI ZAMAN ZAMAN YARI ALANINA HAPSEDEN DENEYİMLİ TAKIM ARADIĞI GOLÜ DE BULMAYI BAŞARDI. SELAMİ'NİN OYUNA AĞIRLIĞINI KOYMASIYLA BAMBAŞKA BİR TAKIM HALİNE GELEN İSTANBUL BAYRAMPAŞA BERABERLİK GOLÜNÜ DE UZAKTAN SELAMİ'NİN AYAĞINDAN BULDU. SON DAKİKALARDA GİT GELİ ÇOK FAZLA OLAN MÜCADELEDE KALESİNİ GOLE KAPATAMAYAN İSTANBUL BAYRAMPAŞA SAHADAN MAĞLUP AYRILMAK ZORUNDA KALDI.

AC-NOVELLO
SERTUNÇ   8
Halil Gündüz  TAKIMIN EN ÖNEMLI PARÇALARINDA BIRI OLDU BITMEK BILMEYEN ENERJISI ILE BÜYÜK KATKI SAGLADI. 8
Tuna Sağlam  BUGÜN BIR BEK OLARAK KUSURSUZ BIR OYUN ORTAYA KOYDU. 8
Ömer Lütfi Yüksel  TAKIMIN HAREKETLI ISIMLERINDENDI AYRICA UZAKTAN SUTLARI ILE ETKILI OLMAYI BASARDI. 9
Sefa Küçük  BEKLENENI VEREMESE DE KRITIK DAKIKALARDA SAHNE ALARAK TAKIMA OLDUKÇA YARDIMCI OLDU. 8
Orhan Ozdogan  BUGÜN TAKIMI ADINA TARTISMASIZ SAHANIN EN IYISIYDI . TEKNIK OLARAK ÜST DÜZEY OLDUGUNU YINE HERKESE GÖSTERDI ANCAK SAKATLANIP OYUNDAN ÇIKMAK ZORUNDA KALDI. 9
Yiğitcan Atak  KAPTAN BUGÜN SADE , GÖSTERISTEN UZAK BIR OYUN ORTAYA KOYDU. 8
iSTANBUL-BAYRAMPAsA
DOĞA   8
SEMİH   9
MUSTAFA   8
DOĞAN   8
FURKAN   8
SELAMİ   9
Rıdvan Atcı   8

Yorumlar

  • Henüz herhangi bir yorum yapılmamış.

Yukarı