• Çağrı Merkezi : 0 530 565 40 40 |
    Whatsapp Destek : 0 532 708 48 54

NOVELLO GALİBİYETİ 8 GOLLE ALDI !

NOVELLO GALİBİYETİ 8 GOLLE ALDI ! 20.11.2022 | 15:50
LEONS MAĞLUP BAŞLADI

LİG MARATONU MARATONU HALISAHA LİGİ 2022 YAZ SEZONU PLAY OFF A GRUBU 2. HAFTA MAÇINDA LEONS FK VE NOVELLOTAKIMLARI KARŞI KARŞIYA GELDİ.MAÇIN İLK 10 DAKİKASI İKİTAKIMINDA BİRBİRİNİ TARTMASI İLE GEÇTİ. BU DAKİKADAN SONRA NOVELLO TAKIMI KARŞIKALEDE DAHA FAZLA HAKİMİYET KURMAYA VE TEHDİT ETMEYE BAŞLADI. ÖZELLİKLE MEHMET ALİ’NİN İYİ OYUNU İLE GOLLER BULMAYI BAŞARAN NOVELLO HAKİMİ MAÇIN BELLİ DAKİKAYA KADAR DA MAÇIN HAKİMİYDİ. LEONS EKİBİ İLK YARI ÇOK MAÇIN İÇİNDE DEĞİLDİ. EMRAH VE EMRENİN İYİ OYUNU İLE İLK YARININ BELLİ BİR KISMINDA RAKİPKALEYİ TEHDİT ETMEYİ BAŞARSALARDA ÇOK ETKİLİ DEĞİLLERDİ. İLK YARININ SKORU LEONSFK 1-5 NOVELLO ÜSTÜNLÜĞÜ İLE TAMAMLANDI.
İKİNCİ YARIYA İYİ BAŞLAYANEKİP LEONS FK OLDU ÖZELLİKLE RAKİP KALENİN ÖNÜNDE BAŞLATTIĞI PRES İLE RAKİBİNİÇIKARMAMAYI BAŞARDILAR VE ARD ARDA POZİSYONLAR İLE RAKİP KALEYİ TEHDİT ETMEYİBAŞARDILAR. EMRE SİPAHİ’NİN ETKİLİ OYUNU İLE ARKA ARKAYA GOLLERDE BULMAYIBAŞARIP GERİ DÖNÜŞ FİTİLİNİ ATEŞLEDİLER. YEDİĞİ BASKIDAN BELLİ BİR SÜREÇIKAMAYAN NOVELLO TAKIMI PRESİ KIRMAYI BAŞARDIKTAN SONRA RİSK ALAN LEONS FKTAKIMININ SAVUNMA ARKASINDA BIRAKTIĞI BOŞLUKLARI ZAMAN ZAMAN İYİ DEĞERLENDİRDİVE KRİZDEN ÇIKIP MAÇI TEKRARDAN RAHAT BİR NOKTAYA GETİRDİ VE MAÇ LEONS FK 4 - 8 NOVELLO ÜSTÜNLÜĞÜ İLE TAMAMLANDI.


LİG MARATONU AİLESİ OLARAK İKİ TAKIMADA SAHADA GÖSTERDİKLERİ MÜCADELE İÇİNTEŞEKKÜR EDİYOR, KALAN GRUP MAÇLARINDA BAŞARILAR DİLİYORUZ.

Yorumlar

  • Henüz herhangi bir yorum yapılmamış.

Yukarı