• Çağrı Merkezi : 0 530 565 40 40 |
    Whatsapp Destek : 0 532 708 48 54
RAGNAR FC 2-3 A.C NOVELLO
Süper Lig
23 Eylül 2020 · DİNARSU - KAR
Hakem : Cem TEMİZEL · Gözlemci : Zafer GÜL

NOVELLO BU SEFER SON DAKİKADA 3 PUANI KURTARDI

NOVELLO BU SEFER SON DAKİKADA 3 PUANI KURTARDI 24.09.2020 | 20:20
HAFTANIN MAÇINI NOVELLO BIRAKMADI

LİG MARATONU HALI SAHA LİGİ 2020 SEZONU EDİRNEKAPI KAR SPOR TESİSLERİNDE OYNANAN A.C NOVELLO VE RAGNAR FC MAÇI İLE DEVAM ETTİ.


MAÇA İKİ TAKIMDA KONTROLLÜ BİR OYUN İLE BAŞLADI. İLK DAKİKALARDA İKİ TAKIMDA BİR BİRLERİNİ TARTARKEN A.C NOVELLO ORTA SAHADA DAHA FAZLA TOP YAPAN TARAF OLURKEN ÜRETKENLİK KONUSUNDA ÇOK ZAYIF KALDI.

RAGNAR FC EKSİK KADRO İLE ÇIKTIĞI ZORLU MÜCADELEYE YILDIZ İSMİ MEHMET İLE TUTUNMAYA ÇALIŞIRKEN SAVUNMADA OSMAN,ATALAY VE FARUK KUSURSUZ KATKI SAĞLADI. KALECİ CAN'IN İSE EKSTRA PERFORMANSINI ÖVMEMEK BÜYÜK HAKSIZLIK OLUR.

MAÇIN 6. DAKİKASINDA HARİKA KISA PASLAŞMALAR İLE RAKİP KALEDE POZİSYON ARAYAN RAGNAR FC SAĞ KANATTA MEHMET'İN AKIL DOLU ORTASINA FIRAT GELİŞİNE CEZA SAHASI YAYI ÜZERİNDE YARIM VOLE VURUŞ YAPTI VE TAKIMINI 1-0 ÖNE GEÇİRDİ.

YEDİĞİ GOLE CEVAP VERMEK İÇİN BEKLEMEYEN A.C NOVELLO TAKIMINDA TAKIMIN YILDIZ İSMİ SEFA KÜÇÜK SAHNE ALDI. TECRÜBELİ İSİM CEZA SAHASI DIŞINDA YER ÇOK SERT VE DÜZGÜN BİR VURUŞLA ÖNÜ KAPALI OLAN CAN'I TOPA MÜDEHALE ETMESİNE RAĞMEN AVLAMAYI BAŞARDI VE SKORA HEMEN DENGE GETİRDİ.

İLK YARININ BAŞINDA GELEN GOLLER  GECEYİ ISITIRKEN DAHA SONRA SINDA TAMAMEN ORTA SAHA MÜCADELESİ ŞEKLİNDE GEÇEN MAÇTA BAŞKA GOL SESİ ÇIKMADI VE İLK YARI 1-1'LİK SKORLA SONA ERDİ.

MAÇIN İKİNCİ YARISINA İSE GOLE BAŞLAYAN A.C NOVELLO 26. DAKİKADA HARİKA KISA PASLAŞMALAR SONUNDA SEFA KÜÇÜK'ÜN AKIL DOLU BİTİRİŞİ İLE SONUÇLANDI. BU GOLLE A.C NOVELLO İLK DEFA MAÇTA SKOR ÜSTÜNLÜĞÜNÜ YAKALAMIŞ OLDU.

GOLDEN SONRA BERABERLİK İÇİN A.C NOVELLO KALESİNE YÜKLENEN RAGNAR FC GERİDE ÇOK AÇIK VERMESİNE RAĞMEN KALECİ CAN'I GEÇMEKTE BAŞARILI OLAMADI. CAN YAPTIĞI NET KURTARIŞLARLA TAKIMINI MAÇTA TUTARKEN MAÇIN 42. DAKİKASINDA HALİL'İN TOPLA ÇIKARKEN KAPTIRDIĞI TOPU MEJMET İYİ DEĞERLENDİRDİ VE SKORU 2-2'YE GETİRDİ.

GOLDEN SONRA ÇOK BASKI KURMAYA ÇALIŞAN A.C NOVELLO SON FİNAL PASLARINDA HATA YAPARKEN GERİDE ÇOK AÇIK VERDİ. BU AÇIKLARDA İSE BU SEFER KALECİ İLKAY KALESİNDE DEVLEŞEN İSİM OLDU.

MAÇTA SON SÖZÜ İSE 49. DAKİKADA YİĞİTCAN SÖYLEDİ. TECRÜBELİ OYUNCU CEZA SAHASI İÇİNDE CAN İLE KARŞI KARŞIYA KALDIĞI POZİSYONDA NET BİR VURUŞLA SKORU 3-2 YAPARAK MAÇIN SONUCU TAYİN ETTİ.

GENEL OLARAK SON DAKİKALARI OYNAYAMAYAN A.C NOVELLO SON İKİ MAÇTIR ARTIK PUAN VEREN DEĞİL PUAN ÇIKARTAN TAKIM HÜRRİYEİTNE BÜRÜNDÜ VE İLERİSİ İÇİN BÜYÜK UMUT VERİRKEN RAGNAR FC TAKIMININ İSE ACİL ESKİ PERFORMANSINA ULAŞMASI İÇİN TAM KADRO SAHAYA ÇIKMA VAKTİ GELDİDE GEÇİYOR. HER HAFTA DEĞİŞİK BİR KADRO İLE SAHAYA ÇIKAN RAGNAR FC MAÇLARA KONSATRE OLMAKTA ÇOK ZORLANIYOR.

RAGNAR-FC
can can  MAÇIN TAKIMI ADINA KAHRAMANLARINDAN BIRIYDI ÇOK IYI BIR MAÇ ÇIKARTTI 8
osman altıkaya  SAVUNMADA ÇOK DIKKATLI VE TEK HAMLELERDE KUSURSUZDU 7
ATALAY   7
FARUK   8
Mehmet FC  ORTA SAHAYI ÇEKIP ÇEVIREN TECRÜBELI OYUNCU PAS TRAFIGINI SAGLAYACAK IKINCI BIR OYUNCUYU BULAMAMASI MAÇIN HÜSRANLA SONUÇLANMASINA NEDEN OLDU 8
FIRAT   7
ORHAN   7
AC-NOVELLO
İLKAY   8
Ömer Lütfi Yüksel  OYUNUN IKI YÖNÜNDE BU AKSAM KUSURSUZDU SON HAFTALARDA PERFORMANSINI IYICE YUKARILARA TASIMAYI BASARDI 8
Halil Gündüz  TEK HAMLELERDE KUSURSUZ OYNAYAN TECRÜBELI OYUNCU GEREKSIZ TOPLA ILERI ÇIKISLARINA ACIL BIR ÇÖZÜM BULMASI GEREKIYOR 8
Yiğitcan Atak  BU AKSAM OYUNU HIÇ BIRAKMADI. SON HAFTALARDA OYUNDAN DÜSEN TECRÜBELI KAPTAN BU HAFTA TAM TERSI OYUNDA KALARAK TAKIMINA GALIBIYETI GETIRDI 8
Sefa Küçük  ONUN VARLIGI TAKIMININ DAIMA 1-0 ÖNDE OLMASI DEMEK YETENEKLERINI ÇOK DOGRU ZAMANDA VE DOGRU YERDE KULLANMAYI ÇOK IYI BILIYOR 8
Orhan Ozdogan  BU AKSAM MAÇA IYI BASLAMASINA RAGMEN SON BÖLÜMLERDE TEMPO OLARAK OYUNDAN DÜSTÜ 8
Tuna Sağlam  MAÇ IÇINDE BIRAN OLSUN DURMADI VE TAKIMINI DEVAMLI ILERI TASIDI VE ÇOGU POZISYONDA ETKILI OLDU 8

Yorumlar

  • Henüz herhangi bir yorum yapılmamış.

Yukarı