• Çağrı Merkezi : 0 530 565 40 40 |
    Whatsapp Destek : 0 532 708 48 54
SİVRİLER SPOR 4-7 NİGHTİNGALE
Süper Lig
08 Ekim 2019 · MEGA CENTER
Hakem : Cem TEMİZEL · Gözlemci : Zafer GÜL

NİGHTİNGALE TUGAY ATEŞ SAÇTI

NİGHTİNGALE TUGAY ATEŞ SAÇTI 9.10.2019 | 01:33

LİG MARATONU HALI SAHA LİGİ 2019-2020 SEZONU 11. HAFTA MÜCADELESİNDE BAYRAMPAŞA MEGA CENTER HALI SAHA TESİSLERİNDE THE DRAGONS VE NİGHTİNGALE TAKIMLARI KARŞI KARŞIYA GELDİ.

MAÇA İYİ BAŞLAYAN VE NİGHTİNGALE KALESİNDE TEHLİKELİ ATAKLAR GELİŞTİREN THE DRAGONS TAKIMI OLMASINA RAĞMEN MAÇTA HIZLI KONTRA ATAKLARLA SONUCA GİDEN NİGHTİNGALE TAKIMI OLDU.

THE DRAGONS MAÇ GENELİNDE OYUNA HÜKMEDEN TARAF OLSA DA SONUÇ ALMAKTA ÇOK ZORLANDI. MEHMET, TAYGUN VE HASAN İLE TEHLİKELİ ATAKLAR YAKALAMASA BİLE NİGHTİNGALE KALECİSİ ÖMER BİR BİRİNDEN ZOR VE ŞIK KURTARIŞLARA İMZA ATARAK ADETA KALESİNDE DEVLEŞİRKEN OYUNU HIZLI BAŞLATAN SAVUNMA OYUNCULARIYLA KONTRA ATAKLAR YAKALADI VE İLERİDE TUGAY'IN MÜTHİŞ PERFORMANSI MAÇIN SKORUNU BELİRLEYEN DİĞER BİR AYRINTI OLDU.

NİGHTİNGALE TAKIMINDA TUGAY BU AKŞAM OYNADIĞI MÜKEMMELE YAKIN FUTBOL İLE TARAFLI TARAFSIZ HERKESİN TAKDİRİNİ KAZANIRKEN ATTIĞI ŞIK GOLLER VE SOĞUKKANLI TAVIRLARI İLE HERKESİ KENDİNE HAYRAN BIRAKTI.

NİGHTİNGALE TAKIMININ DİĞER İKİ ETKİLİ İSMİ SELAMİ VE BURAK OLDU. ORTA SAHA VE SAVUNMADA İYİ İŞLER ÇIKARTAN BU İKİLİDEN BURAK MAÇIN GOL PERDESİNİ AÇAN İSİM OLDU. MAÇIN 7. DAKİKASINDA SAĞ KANATTAN ETKİLİ BİR BİNDİRMEYLE RAKİBİNİN DENGESİNİ BOZAN GENÇ OYUNCU İÇERİDE TOP BEKLEYEN TUGAY'A ETKİLİ BİR ORTA AÇARKEN KALECİ EYÜP'ÜN HATASI İLE TOP FİLELERLE BULUŞTU.

MAÇTA HER İKİ TAKIM OYUNCULARININ DÜŞÜNCESİ SADECE FUTBOL OLUNCA CENTİLMENLİK ÖN PLANA ÇIKTI VE SEYİR ZEVKİ YÜKSEK BİR MÜCADELE OLURKEN MAÇIN 20. DAKİKASINDA NİGHTİNGALE TAKIMI HIZLI BİR KONTRA ATAĞA KALKTIĞI ANDA TOP MAÇIN HAKEMİ CEM TEMİZEL'E ÇARPMASI İLE THE DRAGONS ATAĞINA DÖNÜŞEREK TOP FİLELER İLE BULUŞMASINA RAĞMEN MAÇIN HAKEMİ YENİ OYUN KURALLARINI HEMEN UYGULAYARAK GOLÜ İPTAL ETTİ VE OYUNU KALDIĞI YERDEN TEKRAR BAŞLATARAK HER İKİ TAKIMIN VE İZLEYENLERİN TAKDİRİNİ KAZANDI.

MAÇIN SON DÜDÜĞÜ ÇALDIĞINDA SAHADAN 7-4 ÜSTÜNLÜKLE AYRILAN TARAF NİGHTİNGALE TAKIMI OLDU VE HANESİNE ÇOK ÖNEMLİ BİR 3 PUAN YAZDIRMIŞ OLDU.


 MAÇIN GENİŞ ÖZETİ 

SiVRiLER-SPOR
Eyüp Vural  BU AKSAM ESKI MAÇLARINA GÖRE ETKISIZ BIR OYUN ORTAYA KOYDU KIRILMA ANLARINDA TAKIMININ GARDINI DÜSÜRDÜ 7
TAHA   7
OĞUZHAN   8
Güven Çelik  SAVUNMADA ÇOK AKSADI TOPU OYUNA SOKMAKTA ÇOK ZORLANDI 7
Hasan Gökalp  ORTA SAHADA HEP TOPLA GITMEYE ÇALISMASI TAKIM ARKADASLARINI ZAMAN ZAMAN OYUNDAN DÜSÜRDÜ 7
Mehmet YAYLA  HEM SAVUNMADA HEM ORTA SAHADA ÇOK KOSMASINA RAGMEN ÜRETKENLIKTE ZAYIF KALDI 7
taygun Kaya  TECRÜBELI OYUNCU OYUNUN IKI YÖNÜNDE DE ZAMAN ZAMAN ETKILI ZAMAN ZAMAN ETKISIZ KALDI 7
NiGHTiNGALE
ÖMER   10
ramazan toktaş  MAÇ GENELINDE IYI BIR OYUN ORTAYA KOYARAK ARKADASLARINA GÜVEN VERDI 8
Celal Karademir  MAÇ IÇINDE ZAMAN ZAMAN DÜSMELER YASAMASINA RAGMEN GENEL ANLAMDA IYI BIR OYUN ORTAYA KOYDU 8
Burak Teke  OYUNUN HEM SAVUNMA HEMDE HÜCUM YÖNÜNDE IYI ISLER VE ETKILI BINDIRMELERLE RAKIBINI ZORLAMAYI BASARDI 9
MUHARREM   8
SELAMİ   8
Tugay Başkalfa  GECENIN TARTISMASIZ YILDIZIYDI ATTIGI KLAS GOLLERLE VE HÜCUMDA SAKLADIGI TOPLARLA ALKISI SONUNA KADAR HAK ETTI 10

Yorumlar

  • Henüz herhangi bir yorum yapılmamış.

Yukarı