• Çağrı Merkezi : 0 530 565 40 40 |
    Whatsapp Destek : 0 532 708 48 54
SAĞLIK SPOR 2-3 NİŞANCA OLD BOYS
Süper Lig
11 Ocak 2020 · HİDAYET TÜRKOĞLU
Hakem : Zafer GÜL · Gözlemci : Fatih ŞAHİN

NAŞANCA'DAN SAĞLIKLI PUANLAR

NAŞANCA'DAN SAĞLIKLI PUANLAR 13.01.2020 | 11:28

LİG MARATONU HALI SAHA LİGİ 2019-2020 SEZONU 24. HAFTA MÜCADELESİNDE BAYRAMPAŞA HİDAYET TÜRKOĞLU SPOR KOMPLEKSİNDE SAĞLIK SPOR VE NİŞANCA OLD BOYS TAKIMLARI KARŞI KARŞIYA GELDİ.

ÜST VE ALT SIRALARI YAKINDAN İLGİLENDİREN ZORLU MÜCADELEDE FİNAL PASLARINDA VE SON VURUŞLARDA DAHA DİKKATLİ OLAN NİŞANCA OLD BOYS TAKIMI SAHADAN 3-2 GALİP AYRILDI VE ALTIN DEĞERİNDE 4 PUANI HANESİNE YAZDIRDI.

MAÇIN İLK ÇEYREĞİNDE İKİ TAKIMDA ORTA SAHADA BİR BİRLERİNE ÜSTÜNLÜK SAĞLAMAYA ÇALIŞMASINA RAĞMEN BUNDA PEK BAŞARILI OLAMADI. NİŞANCA OLD BOYS TAKIMI GÖKHAN VE YUSUF'UN ORTA SAHADAKİ ETKİLİ OYUNU İLE BİRAZ FAZLA GOL POZİSYONUNA GİRSE BİLE SAĞLIK SPOR KALECİSİ KERİM SON HAFTALARDAKİ ÜST SEVİYE PERFORMANSINI BU MAÇTA DA GÖSTERDİ VE RAKİBİNE GOL ŞANDI VERMEDİ.

RAKİBİNE ORANLA OYUNU BİRAZ DAHA SAVUNMA AĞIRLIKLI OYNAMAYI TERCİH EDEN SAĞLIK SPOR MAÇIN 3. DAKİKASINDA YAKALADIĞI İLK NET FIRSATI GOLLE SONUÇLANDIRMAYI BAŞARDI. ERKUT ATTIĞI KLAS GOLLE TAKIMINI ZORLU MÜCADELEDE ÖNE GEÇİDİ.

MAÇIN İLERLEYEN DAKİKALARINDA GOL İÇİN İYİCE YÜKLENMEYE BAŞLAYAN NİŞANCA OLD BOYS GÜNÜN BAŞARILI İSMİ KERİM'İ 18. DAKİKADA SAĞ ÇAPRAZDA KEREM YAKALADIĞI NET FIRSATI AFFETMEDİ VE TAKIMININ BERABERLİK SAYISINI ATTI. SKORA DENGE GELMESİYLE TEKRAR KONTROLLÜ BİR OYUN ANLAYIŞINA BÜRÜNEN NİŞANCA OLD BOYS GÜÇLÜ RAKİBİ KARŞISINDA TEMKİNLİ DAVRANDI VE İLK YARI 1-1 SKOR İLE SONUÇLANDI.

MAÇIN İKİNCİ YARISINA HIZLI BAŞLAYAN NİŞANCA OLD BOYS TAKIMI OLDU. MAÇIN 26. DAKİKASINDA KAZANILAN KÖŞE VURUŞUNDA TOPUN GELİŞİNE ÇOK SERT VE DÜZGÜN BİR VURUŞ YAPAN RIFAT TAKIMINI ÖNE GEÇİREN İSİM OLDU.

GOLDEN SONRA BASKISINI HİÇ DÜŞÜRMEYEN VE RAKİBİNİN ÜZERİNE ETKİLİ ATAKLAR İLE GİDEN NİŞANCA OLD BOYS KERİM ENGELİNE TAKILDI. GENÇ KALECİ BİR BİRİNDEN NET KURTARIŞLARA İMZA ATARKEN SAĞLIK SPOR TAKIMINI İSE SON DAKİKAYA KADAR OYUNUN İÇİNDE TUTTU.

OYUN KURMAKTA BU AKŞAM ÇOK ZORLANAN SAĞLIK SPOR BİREYSEL OYUNCU PERFORMANSLARIYLA MAÇ İÇİNDE SAMAN ALEVİ GİBİ PARLARKEN SAVUNMADA MUSTAFA VE ORTA SAHANIN YILDIZ İSMİ SUAT GÖSTERDİKLERİ DİRENÇLE TAKIMLARINI SIRTLAMAYA ÇALIŞMASINA RAĞMEN SKOR ANLAMINDA İLERİ UÇ OYUNCULARI BU OYUNA TEPKİ VERMEKTE ZORLANDI.

MAÇIN 30. DAKİKASINDA ANİ BİR KONTRA ATAĞA KALKAN NİŞANCA OLD BOYS TAKIMINDA GÖKHAN YAKALADIĞI NET FIRSATI AFFETMEDİ VE SKORU 3-1 YAPAN İSİM OLDU. ARKA ARKAYA YEDİĞİ GOLLERDEN SONRA OYUNU NİŞANCA OLD BOYS SAHASINA YIKMAYA ÇALIŞAN SAĞLIK SPOR BUNDA PEK BAŞARILI OLAMADI. MAÇIN 43. DAKİKASINDA NİŞANCA OLD BOYS TAKIMI KAZANDIĞI SERBEST ATIŞTA KEREM TOPU HIZLI KULLANDI MERİÇ'E GÖNDERDİ TECRÜBELİ OYUNCU HAKEMİN DÜDÜĞÜNÜ DUYMAYARAK TOPU TEKRAR OYUNA SOKMAK İÇİN ELLE MÜDAHALE ETTİ VE MAÇIN HAKEMİ ELLE OYNAMA TESPİTİ YAPARAK TOPU SAĞLIK SPOR TAKIMA VERDİ. TOPUN BAŞINA GEÇEN MURAT ŞIK BİR VURUŞLA TOPU SOL ÇAPRAZDAN KALECİ CESİM'İN SOLUNA VURDU VE TAKIMININ 2. GOLÜNÜ KAYDETTİ.

SON DAKİKALARDA TOPU KALESİNDEN ÇOK UZAKTA TUTMAYI BAŞARAN NİŞANCA OLD BOYS SAĞLIK SPOR TAKIMININ BASKI KURMASINA ÇOK MÜSAADE ETMEDİ VE SKOR AVANTAJINI KORUYARAK SAHADAN GALİP AYRILDI VE HANESİNE 4 PUAN YAZDIRDI.


 MAÇIN GENİŞ ÖZETİ 

SAgLIK-SPOR
KERİM   8
MUSTAFA   7
SUAT   8
İBRAHİM   8
ERKUT   7
VOLKAN   7
MUSTAFA   8
MURAT KÖSE   7
NisANCA-OLD-BOYS
Cesim Sülü   8
Meriç Kalay   8
Erhan Sarıhan   7
Kerem Gelir   8
GÖKHAN   9
YUSUF   9
Koray Atagün   8
RIFAT   8

Yorumlar

  • Henüz herhangi bir yorum yapılmamış.

Yukarı