• Çağrı Merkezi : 0 530 565 40 40 |
    Whatsapp Destek : 0 532 708 48 54
SİVRİLER SPOR 3-6 Nadya Komanaçi
Süper Lig
01 Ocak 2020 · DİNARSU - KAR
Hakem : · Gözlemci : Fatih ŞAHİN

NADYA'DAN YARIM DÜZİNE GOL !

NADYA'DAN YARIM DÜZİNE GOL ! 2.01.2020 | 16:12

LİG MARATONU HALI SAHA LİGİ 2019-2020 SEZONU 23. HAFTA MÜCADELESİNDE DİNARSU HALI SAHA TESİSLERİNDE THE DRAGONS VE NADYA KOMANAÇİ TAKIMLARI KARŞI KARŞIYA GELDİ.

MAÇ BAŞLAMA DÜDÜĞÜYLE BERABER MAÇA HER İKİ TAKIMDA ÇOK ETKİLİ BAŞLADI. ORTASAHA MÜCADELESİNİN YOĞUN GEÇTİĞİ KARŞILAŞMADA İLK GOLÜ BULAN TARAF THE DRAGONS TAKIMI OLDU. DAKİKALAR 18'İ GÖSTERDİĞİNDE SAHNEYE HÜSEYİN ÇIKTI VE ATTIĞI GOLLE THE DRAGONS TAKIMINI 1-0 ÖNE GEÇEREN İSİM OLDU. İLK YARININ SON ANLARINA KADAR SKOR ARAYAN NADYA KOMANAÇİ TAKIMI ARADIĞI GOLLERİ 24. VE 25. DAKİKALARDA FORVET OYUNCUSU MUSTAFA İLE BULDU VE TAKIMINI 2-1'LİK ÜSTÜNLÜĞE TAŞIMAYI BAŞARDI. İLK YARI BAŞKA GOL SESİ ÇIKMADI VE NADYA KOMANAÇİ TAKIMI DEVREYE 2-1 GALİP GİRMEYİ BAŞARDI. 

İKİNCİ YARI MAÇA GOLLE BAŞLAYAN TARAF THE DRAGONS OLDU. CEZA SAHASI İÇERİSİNDE KALECİ İLE KARŞI KARŞIYA KALAN TAYGUN 31.DAKİKADA ATTIĞI GOLLE MAÇA 2-2'LİK EŞİTLİĞİ GETİRMEYİ BAŞARDI. BİR POZİSYONDA RAKİBİNE ARKADAN YAPTIĞI SERT MÜDAHALE SEBEBİYLE THE DRAGONS OYUNCUSU HÜSEYİN KIRMIZI KARTLA OYUN DIŞINDA KALDI. NADYA KOMANAÇİ TAKIMI RAKİBİNİN EKSİK KALMASINI İYİ DEĞERLENDİRDİ VE GOLCÜ FORVET OYUNCUSU MUSTAFA SAHNEYE ÇIKTI. 36. VE 40. DAKİKALARDA ATTIĞI GOLLERLE NADYA TAKIMI MAÇTA 4-2 ÜSTÜNLÜĞE ULAŞAN TARAF OLDU. EKSİK KALMASINA RAĞMEN OYUNDAN KOPMAYAN THE DRAGONS TAKIMI SAVUNMA ARKASINA ATILAN TOPA İYİ BİR AŞIRTMA VURUŞ YAPAN CAN'LA GOLÜ BULDU VE SKOR FARKINI TEK HANEYE İNDİREREK SKORU 4-3'E TAŞIDI. 

GOL BULMAK İÇİN DAHA OFANSİF BİR OYUN ORTAYA KOYAN THE DRAGONS TAKIMI SAVUNMA ARKASINDA AÇIKLAR VERMEYE BAŞLADI. NADYA KOMANAÇİ TAKIMI OYUNUN KONTROLÜNÜ TAMAMEN ELİNE ALARAK 44'DE MUSTAFA VE 47'DE ALİ İLE İKİ GOL DAHA BULARAK MAÇIN SKORUNU BELİRLEMİŞ OLDU. NADYA KOMANAÇİ TAKIMI SAHADAN 6-3 GALİP AYRILARAK ÖNEMLİ BİR GALİBİYETE İMZA ATTI.

THE DRAGONS TAKIMI SAHADAN MAĞLUBİYETLE AYRILARAK PLAY OFF ŞANSLARINI SON ANLARA BIRAKMIŞ OLDU. 15 PUANLA 35.SIRADALAR VE PLAY OFF POTASIYLA ARALARINDA 8 PUAN VAR.

NADYA KOMANAÇİ TAKIMI İSE ALDIĞI GALİBİYETLE 7. SIRAYA YÜKSELEREK PUANINI 39'A ÇIKARDI. BU PERFORMANSLARINA DEVAM ETTİKLERİ TAKTİRDE KENDİLERİNE BİRİNCİ TORBADAN YER BULACAKLAR. 

 MAÇIN GENİŞ ÖZETİ 

Yorumlar

  • Henüz herhangi bir yorum yapılmamış.

Yukarı