• Çağrı Merkezi : 0 530 565 40 40 |
    Whatsapp Destek : 0 532 708 48 54

NADYA LİDER ÇIKTI !

NADYA LİDER ÇIKTI ! 10.02.2020 | 06:45
AYYILDIZLAR'IN TUR ŞANSI DİREKLERE TAKILDI

LİG MARATONU HALI SAHA LİGİ 2019-2020 SEZONU D GRUBU PLAY OFF MÜCADELESİNDE BAYRAMPAŞA HİDAYET TÜRKOĞLU HALI SAHA TESİSLERİNDE NADYA KOMANAÇİ VE AYYILDIZLAR TAKIMLARI KARŞI KARŞIYA GELDİ.


GRUBUN KADERİNİ BELİRLEYEN KRİTİK KARŞILAŞMADA MAÇA HER İKİ TAKIM DA HIRSLI BAŞLADI. SAHAYA DAHA İYİ YAYILAN TARAF İSE NADYA KOMANAÇİ TAKIMI OLDU. DAKİKALAR 8'İ GÖSTERDİĞİ SIRADA SAHNEYE OKTAY ÇIKTI VE ATTIĞI GOLLE NADYA KOMANAÇİ TAKIMINI 1-0'LIK ÜSTÜNLÜĞE TAŞIDI. GOLDEN SONRA ETKİLİ OYUNUNA DEVAM EDEN NADYA KOMANAÇİ TAKIMI 10. VE 13. DAKİKALARDA MUSTAFA'NIN ATTIĞI BİRBİRİNDEN ŞIK İKİ GOLLE SKORU 3-0'A TAŞIDI VE TAKIMINI SKOR OLARAK RAHATLATTI. 

AYYILDIZLAR TAKIMI KALESİNDE ARD ARDA GÖRDÜĞÜ GOLLER SONRASINDA TOPARLANMA AŞAMASINA GİRDİ. 19.DAKİKADA TAKIMIN EN ETKİLİ İSMİ BERAT ÇIKTI VE ATTIĞI GOLLE SKORU 3-1'E TAŞIDI. MAÇTA İLK YARI BAŞKA GOL SESİ ÇIKMADI VE NADYA KOMANAÇİ TAKIMI DEVRE ARASINA 3-1 GALİP GİRMEYİ BAŞARDI.

İKİNCİ YARI BAŞLAMA DÜDÜĞÜYLE BERABER MAÇA DAHA OFANSİF BAŞLAYAN TARAF AYYILDIZLAR OLDU. GRUPTAN ÇIKABİLMEK İÇİN GOLLERE İHTİYACI OLAN AYYILDIZLAR TAKIMI SAVUNMADA DA AÇIKLAR VERMEYE BAŞLADI. NADYA TAKIMI BU AÇIKLARI ÇOK İYİ DEĞERLENDİRDİ. GECENİN YILDIZ İSMİ MUSTAFA SAHNEYE ÇIKTI. 34. VE 38. DAKİKALARDA ATTIĞI İKİ GOLLE KENDİSİNİN 4. TAKIMININ İSE 5. GOLÜNÜ KAYDEDEREK MAÇ SKORUNU 5-1'E GETİRDİ. AYYILDIZLAR TAKIMI 41. DAKİKADA MERT'LE GOLÜ BULDU ANCAK BU GOL AYNI ZAMANDA MAÇIN SKORUNU BELİRLEYEN GOL OLDU. NADYA KOMANAÇİ TAKIMI KRİTİK KARŞILAŞMADA SAHADAN 5-2 GALİP AYRILMAYI BAŞARDI.

NADYA KOMANAÇİ TAKIMI GRUPTAKİ 3. GALİBİYETİNİ ALARAK PUANINI 9'A YÜKSELTTİ VE D GRUBUNU AVERAJLA İLK SIRADA TAMAMLAYARAK BİR ÜST TURA KATILMAYA HAK KAZANDI VE 2. TURDA MUHTEŞEM YÜZYIL'IN RAKİBİ OLDU.

AYYILDIZLAR TAKIMI İSE ALDIĞI MAĞLUBİYET SONRASI GRUPTAN ÇIKAMADI VE 3 PUANLA 4.SIRADA KENDİLERİNE YER BULDULAR.

Yorumlar

  • Henüz herhangi bir yorum yapılmamış.

Yukarı