• Çağrı Merkezi : 0 530 565 40 40 |
    Whatsapp Destek : 0 532 708 48 54
Nadya Komanaçi 8-4 JOGA BONİTO
Süper Lig
10 Ocak 2020 · MEGA CENTER
Hakem : Cem TEMİZEL · Gözlemci : Hasan BAŞTAŞ

NADYA 4 PUANLA 1.TORBAYA !

NADYA 4 PUANLA 1.TORBAYA ! 12.01.2020 | 15:20

LİG MARATONU HALI SAHA LİGİ 2019-2020 SEZONU 24. HAFTA MÜCADELESİNDE BAYRAMPAŞA MEGA CENTER HALI SAHA TESİSLERİNDE NADYA KOMANAÇİ VE JOGA BONİTO TAKIMLARI KARŞI KARŞIYA GELDİ.


GECENİN 4 PUANLIK KARŞILAŞMASINDA MÜSABAKA OLDUKÇA YÜKSEK BİR TEMPODA BAŞLADI. TAM BİR PLAY OFF PROVASI NİTELİĞİNDE OLAN MÜCADELEDE HER İKİ TAKIM DA OLDUKÇA TEKNİK AYAKLARA SAHİPTİ BUDA MAÇI ÇOK DAHA KEYİFLİ HALE GETİRDİ. HER İKİ TAKIMDA TOPA ZAMAN ZAMAN SAHİP OLURKEN İLK DAKİKALARDA NADYA RAKİBİNE GÖRE DAHA FAZLA PAS HATASI YAPTI VE JOGA BONİTO DAHA ETKİLİ BAŞLADI. TAKIMDA Kİ HER OYUNCUNUN KALİTESİ TARTIŞILMAZKEN EKSTRA BİR PERFORMANS GÖSTEREN HAKAN VE ELÇİ'NİN MÜCADELESİ JOGA BONİTO'YU MÜSABAKADA BİR ADIM ÖNE GEÇİRDİ ANCAK TAKIM OLARAK İLERLEYEN DAKİKALARDA YAŞADIKLARI KONSANTRASYON KAYBI VE YAPILAN BASİT HATALAR JOGA BONİTO'YU OYUNDAN DÜŞÜRDÜ.

BASİT HATALARLA İYİ BAŞLAYAMAYAN NADYA KOMANAÇİ SONRADAN AÇILDI. ADETA FUTBOL'UN TÜM DOĞRULARINI YAPMAYA BAŞLAYAN NADYA'DA OKTAY YILDIZLAŞTI. TAKIMI MÜTHİŞ BİR ŞEKİLDE YÖNLENDİREN OKTAY OYUNUN HER İKİ YÖNÜNÜ DE ÇOK İYİ OYNAYIP YILDIZLAŞTI. SERCAN'IN BEKTEKİ MÜCADELECİ YAPISI VE SÜREKLİ İLERİ ÇIKIŞLARI , SEMİH VE OĞUZ'UN 3.BÖLGEDEKİ HAREKETLİ YAPISI NADYA'YI RAHATLATIRKEN GOL YOLLARINDA DA ETKİSİNİ ARTTIRDI. ÇETİN BİR MÜCADELEYE SAHNE OLAN MÜSABAKADA RAKİBİNİ KENDİ YARI ALANINDA SAVUNARAK KAZANDIĞI TOPLARLA HIZLI ÇIKARAK GOLLERİ BULAN NADYA KOMANAÇİ MÜSABAKADAN 8-4 GALİP AYRILMASINI BİLDİ.

BU GALİBİYETLE 4 PUAN ALARAK 43 PUANA ULAŞAN NADYA KOMANAÇİ 1.TORBAYA YERLEŞİRKEN JOGA BONİTO 49 PUANLA 4.SIRADA KALDI ANCAK BU ONLARIN İLK DÖRTTEKİ YERİNİ RİSKE ATTI. 


 MAÇIN GENİŞ ÖZETİ 

Nadya-Komanaci
YAĞIZ   8
SERCAN   9
OKTAY   9
YUNUS   8
Ozan Kaçar  BUGÜN TAKIMI ADINA ÇOK ÇALISTI VE SAKATLIGI NEDENIYLE ESKI PERFORMANSINA SAHIP OLMASA DA KALITESINI SAHAYA YANSITMAKTA ZORLUK ÇEKMEDI. 8
Semih Erdener  TAKIMIN EN ETKILI ISMIYDI UZAKTAN SUTLARLA RAKIP KALEDE BÜYÜK TEHLIKE YARATTI. 9
OĞUZ   8
JOGA-BONiTO
Turgay Yazici  KALESINDE SAYISIZ GOL POZISYONU GÖRDÜ KIMI ZAMAN ÇOK IYI KURTARISLAR YAPTI. 7
Caner Yazıcı  SAVUNMADA ÇOK ÇALISTI BÜYÜK ÇABA HARCADI ANCAK MAGLUBIYETE ENGEL OLAMADI. 7
SERVET   8
ELÇİ   8
HAKAN   8
MERT   7
birkan gül  ISTEDIGI TOPLARI HIÇ ALAMADI. TAKIMININ ONDAN BEKLENTISI ÇOK YÜKSEKTI ANCAK BEKLENTIYI KARSILAYAMADI. 7

Yorumlar

  • Henüz herhangi bir yorum yapılmamış.

Yukarı