• Çağrı Merkezi : 0 530 565 40 40 |
    Whatsapp Destek : 0 532 708 48 54

MÜTHİŞ MAÇTA KAZANAN TOZKOPARAN!!

MÜTHİŞ MAÇTA KAZANAN TOZKOPARAN!! 23.11.2022 | 09:39
PALİO İKİNCİ YARI OYUNDAN DÜŞTÜ

LİGMARATONU HALI SAHA LİGİ 2022 YAZ SEZONU PLAY OFF D GRUBU2.HAFTA MAÇINDA TOZKOPARAN VE PALİO SW TAKIMLARI KARŞI KARŞIYA GELDİ.

MAÇ GÜZEL VE YÜKSEK TEMPODA BAŞLADI. PALİO SWTAKIMI BASKILI BİR OYUN İLE MAÇA GİRİŞ YAPARKEN TOZKOPARAN MAÇA BİRAZ TUTUKGİRDİ. PALİO SW 3. BÖLGEDE ÖZELLİKLE FURKAN İLE ETKİLİ VE TEHLİKELİ OLMAYIBAŞARDI VE MAÇTA 0-1 ÖNE FIRLAMAYI BAŞARDI. YEDİĞİ GOLDEN SONRA OYUN OLARAKTOPARLAMAYI BAŞARAN TOZKOPARAN BURAK PEÇE İLE HÜCÜMDA ETKİLİ OLMAYI BAŞARDI VEARD ARDA BULDUĞU 2 GOLLE HEMEN BİR GERİ DÖNÜŞ GERÇEKLEŞTİRDİ. İLK YARININ OYUNTEMPOSU GERÇEKTEN ÇOK YÜKSEKTİ. İKİ TAKIMDA BİRBİRLERİNİ KARŞI TEHLİKELİ ATAKLARGERÇEKLEŞTİRDİ. İLK YARI 2-1 TOZKOPARAN ÜSTÜNLÜĞÜ İLE GEÇİLDİ.

İKİNCİ YARIYA İYİ GİREN EKİP BU SEFER TOZKOPARAN OLDU. OĞUZ İLE BULDUĞU GOLLE FARKI 2’YE ÇIKARMAYI BAŞARDI. YEDİĞİ GOLE İYİ REAKSİYON VERENPALİO SW TAKIMININ YILDIZI FURKAN İLE BULDUĞU GOLLE MAÇA TEKRARDAN ORTAK OLMAYIBAŞARDI. PALİO SW MAÇA TUTUNMAYA VE GOLLER BULMAYA ÇALIŞIRKEN TOZKOPARAN MAÇIKIRMAK İÇİN YÜKLENMEYE DEVAM EDERKEN TOZKOPARAN EKİBİ GÖKHAN, SÜLEYMAN VE BURAKİLE BULDUĞU GOLLERLE MAÇI KIRMAYI BAŞARDI VE MAÇI 6-2 KAZANMAYI BAŞARDI. PALİOOYUN OLARAK GERÇEKTEN İYİYDİ SADECE BAZI POZİSYONLARDA SON VURUŞ VE PASLARIVERME KONUSUNDA BİRAZ GEÇ KALINCA BAZI POZİSYONLARI DEĞERLENDİREMEDİLER.TOZKOPARAN EKİBİ İKİNCİ YARI GÜÇLÜ BİR OYUN SERGİLEDİ. İLK YARI İSE BİLDİĞİMİZGİBİ DEĞİLLERDİ. AMA TECRÜBELERİ VE BURALARI OYNAMA KALİTELERİ SKORU ALMAKONUSUNDA ONLARA BÜYÜK AVANTAJ SAĞLADI.


          LİGMARATONU AİLESİ OLARAK İKİ TAKIMADA SAHADA GÖSTERDİKLERİ MÜCADELE İÇİN TEŞEKKÜR EDİYOR,KALAN GRUP MAÇLARINDA BAŞARILAR DİLİYORUZ.

 

Yorumlar

  • Henüz herhangi bir yorum yapılmamış.

Yukarı